Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biorę sprawy w swoje ręce :) by bartus2278 ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Biorę sprawy w swoje ręce :) by bartus2278 ;) (/Temat-Biore-sprawy-w-swoje-rece-by-bartus2278-126109)

Strony: 1 2


RE: Biorę sprawy w swoje ręce :) by bartus2278 ;) - full2000 - 27-01-2016 21:19

Powodzenia ! Smile


RE: Biorę sprawy w swoje ręce :) by bartus2278 ;) - bartus2278 - 28-01-2016 08:19

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności Smile
Pierwsze co to chciałbym przeprosić wszystkich za moją tak długą nieobecność.
Spowodowane to było sesją, problemami rodzinno-zdrowotnymi, pracą nad nowym projektem, a teraz się okazało, że jeszcze projekt będzie trochę odwleczony ze względu na to, że dostałem pracę w banku Smile
Z pierwszego posta zniknął program My Paying Ads, popularne MPA ze względu na to, że program nie nalicza i jest w fazie dogorywania/ratowania programu/pakowania walizek z kasą przez admina Jerk To już każdy sam sobie niech oceni Big Grin
Cieżko bardzo jednoznacznie to ocenić :/ Mam cały czas zamrożoną moją kasę, i waham się jeszcze czy zakładać spór czy czekać facepalm
A co do innych programów Clixsense oraz MxRevshare mogę z szczerze polecić Smile Qassę również, bynajmniej ja sobie powoli dobijam tam do sporej wypłaty Smile
Natomiast co do TM prawdopodnie jeśli dalej będzie to zmierzać w złą stronę mocy przestanę tam w ogóle klikać. Raz, że ostatnio problematyczne wypłaty, a dwa, że często wywala, wylogowuje z cashlinków i jest to już po prostu irytujące 2 A przez nowe karty czyli TM Bank może być ten serwis dla zwykłego klikacza po prostu nie opłacalny Sad

Co do mojego projektu ze względu na pracę projekt będzie realizowany trochę w innej formie. Jak popracuję i zdobędę pewien zapas gotówki to ruszę od nowa z większą pompą Tongue z tym. Pewne założenia z celów 2016 są spełnione. Za jakiś czas będzie aktualizacja Smile
Nie wiecie czy jest ktoś na forum od spółek LTD ? Jakaś firma, która prowadzi księgowość i pomaga w załatwieniu formalności ? Idea
A może, ktoś z was prowadzi taką spółkę ? Mógłby wyrazić swoją opinię, powiedzieć jakie miał problemy itd Wink


RE: Biorę sprawy w swoje ręce :) by bartus2278 ;) - bartus2278 - 02-02-2016 07:39

Co do MxRevshare (link w mojej sygnaturce) polecam gorąco program.
Ostatnio dopłaciłem do wcześniej zainwestowanych 27$, kolejne 56$ i jeśli mi się uda chciałbym dopłacić jeszcze 40$ do jutra Smile
Program jest stabilny, naliczenia ładne, ale nie za wysokie co powodowało by ryzyko, że program mógłby szybko upaść i dodatkowo matryce dają porcję dodatkowego zarobku Huh Jak dopłacę będe wchodził w pierwszą matrycę Smile
Inwestycja już od 5$, ale warto wrzucić chociaż 25$ Wink

Także polecam, mój link: https://mxrevshare.com/pl/?r=bartus2278

Pomagam wymienić tanio PLN konto bankowe - na $ payza , udzielam porad, mogę pomóc zaplanować strategię ! Zapraszam do rejestracji Cool

PS: po rejestracji od razu PW Smile