Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. (/Temat-Bitcoin-Core-BTC-nie-przychodza-na-konto-125241)

Strony: 1 2


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - rachman - 06-12-2015 22:18

A... to ten oficjalny (nie skojarzyłem) to tak na bank musisz wszystkie bloki zassać by zobaczyć kasę. Zmień na taki co same nagłówki ssa np. MultiBit jak chcesz programowy.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - thomasward - 06-12-2015 22:19

Tylko Multibit ma bodajże duże prowizje. Polecam Xapo, bezpieczny, online, bez prowizji!


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - rachman - 06-12-2015 22:24

Nie wiem czy ma prowizje, kiedyś zainstalowałem ale nie używam Wink Coś za coś - albo wspierasz sieć bitcoin i ssasz całe bloki albo płacisz prowizje. Xapo... bez prowizji? Mam ale nie używam, nie wiem Wink no tylko to już nie anonimowe bo dane trzeba podać z tego co pamiętam. Zawsze coś za coś Wink

ps w blockchain prowizje można samemu ustalać i chodzi o to że jak dasz za małą to może utknąć i po dniu czy dwóch wróci kasa na konto a nie od razu poleci. Nie ma przymusu stosowania sugerowanych wysokości prowizji. Ja zawsze zmniejszam jak nie zależy mi na czasie. W multibit podejrzewam jest podobnie.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - WinchesteR - 07-12-2015 06:55

eee noo chłopacy... ale on chce pomoc z Bitcoin Core a nie inny portfel Jerk2 Jerk2



PS. jak mozna mówic ze blockchain jest malo bezpieczny ? logując sie tam musisz podac randomowy numer ID a nie nazwe portfela... to 1. a 2 że logujac sie z innego IP niż twój domyślny to prosi o autoryzacje, ktora jest wyslana na email....

Blokchain i Xapo.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - rachman - 07-12-2015 14:54

No to pomocy kolego innej nie uzyska niż takiej jak info że musi zassać wszystkie bloki by zobaczyć swoje transakcje...
Blockchain jest bezpieczny. Sposób autoryzacji jest jak opisałeś WinchesteR. Może chodzi o to że serwis to jednak firma zewnętrzna i może ktoś hackować lub serwis może paść - takie ryzyko nikłe bo nikłe zawsze istnieje. Niemniej jak ma się program to wirus czy inne g też może nam szyki popsuć więc nie widzę giga wyższości nad programowym a serwisem portfelem choć wiadomo co u siebie to jednak u siebie Wink


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - luutek321 - 07-12-2015 21:34

Z Xapo już miałem okazję się spotkać, niestety nie można z niego wypłacić bitcoinów na np. Blockchain.
No cóż, dzięki za pomoc z tym ssaniem Big Grin

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]
Mówiliście coś o wiarygodności Xapo ?
w 5 minut mogę naliczyć sobie w prosty sposób 5 tysięcy złotych ;d

Wystarczy kliknąć "Buy Bitcoins", wpisujesz sobie jaka kwota, wyskakuję okienko (warunek:Waluta Euro w ustawieniach xapo), klikasz Proceed (nic nie zaznaczaj!) i gotowe.


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - thomasward - 07-12-2015 23:34

Xapo jest wiarygodny, bardzo wiarygodny. Jak to nie można wypłacać na Blockchain, sześc dni temu wypłaciłem z niego na Blockchain 0.01 BTC, poszło bez prowizji. :o A ten bug pewnie jest czysto wizualny, możesz wydać te bitcoiny?


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - maks1824 - 11-12-2015 18:24

Da się!!! Guzik SEND. Bez prowizji...


RE: Bitcoin Core - BTC nie przychodzą na konto. - fabian51 - 11-12-2015 20:48

jesli mozesz wysłac to pokaż jakis dowod bo to jest tylko pokazowka