Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od czego zacząć? (/Temat-Od-czego-zaczac-123923)

Strony: 1 2 3 4


RE: Od czego zacząć? - jasieeks - 11-11-2015 20:03

Stary, ja bez niczyjej pomocy zacząłem jak podstawy radzą od spamu na grupach, raz po razie i w 3 dni było ponad 100 zł.
Próbuj, czytaj, ucz się.


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 20:08

Mniej więcej wiem, Ale kurcze jak zachęcić potencjalnego użytkownika, do wysłania drogiego SMS'a premium, przecież nikt chyba tak głupi nie jest. Choć kurcze niby nie za darmo, ale jednak gdy proszą cie o podanie nr telefonu to większości już się nie chce w to wchodzić. by odebrać to po co przyszli.

(11-11-2015 20:03)jasieeks napisał(a):  Stary, ja bez niczyjej pomocy zacząłem jak podstawy radzą od spamu na grupach, raz po razie i w 3 dni było ponad 100 zł.
Próbuj, czytaj, ucz się.

W 3 dni... a ile czasu dziennie na to poświęcasz, czy te kase masz w kieszeni, czy to tylko na jakimś wirtualnym koncie. Robisz to na FB na swoich grupach/stronach czy wbijasz gdzie popadnie.


RE: Od czego zacząć? - jasieeks - 11-11-2015 20:16

(11-11-2015 20:08)Geckonek napisał(a):  Mniej więcej wiem, Ale kurcze jak zachęcić potencjalnego użytkownika, do wysłania drogiego SMS'a premium, przecież nikt chyba tak głupi nie jest. Choć kurcze niby nie za darmo, ale jednak gdy proszą cie o podanie nr telefonu to większości już się nie chce w to wchodzić. by odebrać to po co przyszli.

(11-11-2015 20:03)jasieeks napisał(a):  Stary, ja bez niczyjej pomocy zacząłem jak podstawy radzą od spamu na grupach, raz po razie i w 3 dni było ponad 100 zł.
Próbuj, czytaj, ucz się.

W 3 dni... a ile czasu dziennie na to poświęcasz, czy te kase masz w kieszeni, czy to tylko na jakimś wirtualnym koncie. Robisz to na FB na swoich grupach/stronach czy wbijasz gdzie popadnie.

Było to jak zaczynałem, 3-4 konta na fb, grupy (nie moje) około 50 na konto, dobry tekst + grafika do postu. 2 sesje spamu, rano i wieczorem, łącznie 20 minut dziennie i tyle z pracy Smile "nikt nie jest tak glupi", proszę nie rozśmieszaj mnie Lolo


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 21:45

Czyli jednak da się a co na to FB. Da się tak, czy to tylko fart. Hmmm... załóżmy że chciałbym się tego podjąć potrzebuję tego co ty? Czy nie wyrzucają za spam z takich grup. Osoba wysyłająca SMS'a otrzymuje coś, czy nie? 20 minut na sesję, miałbym go ciut więcej (około 4h) to może też spróbować gdzie indziej.


RE: Od czego zacząć? - jasieeks - 11-11-2015 21:57

(11-11-2015 21:45)Geckonek napisał(a):  Czyli jednak da się a co na to FB. Da się tak, czy to tylko fart. Hmmm... załóżmy że chciałbym się tego podjąć potrzebuję tego co ty? Czy nie wyrzucają za spam z takich grup. Osoba wysyłająca SMS'a otrzymuje coś, czy nie? 20 minut na sesję, miałbym go ciut więcej (około 4h) to może też spróbować gdzie indziej.

Na grupach bez akceptacji posta zazwyczaj nie.
Zależy co promujesz, np. na HotCash w programowych konkursach jedna osoba serio wygrywa np. iphone. Możesz promować się na yt, forach tematycznych itp.


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 22:01

Akurat yt sobie odpuszczę, trudno jest z wiarygodnością takich postów. Dajmy na to ile osób klikających w link się skuś. Wydaje mi się że z 1000 wejść to z 10 osób.


RE: Od czego zacząć? - nitram - 11-11-2015 22:08

Prowadzisz kanał na youtube to zarabiaj na reklamach z google. Daj link do tego kanału.


RE: Od czego zacząć? - nicooo - 11-11-2015 22:18

Nikt ci nic nie wyłoży na tacy , zacznij czytać forum , uwierz wyjdziesz na tym korzystniej niż pisząc i pytając kto jak gdzie promuje...


RE: Od czego zacząć? - Geckonek - 11-11-2015 22:19

Zarabiać coś tam na nim ciułam ale nie wiele, kiedyś bywało lepiej teraz to padaka. W sumie raczej kanał nie warty szczególnej uwagi, takich ja jest sporo trudno się przebić.
https://www.youtube.com/user/Geckon14


RE: Od czego zacząć? - Reaveart - 11-11-2015 22:20

Zamiast pisać tyle w temacie przeczytałbyś sporo poradników które z pewnością by ci pomogły.