Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? (/Temat-Jak-wytlumaczyc-rodzicom-w-jaki-sposob-zarabiam-przez-internet-123664)

Strony: 1 2


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - wichos69 - 07-11-2015 21:08

No dobrze ale jednego wciąż nie rozumiem, jeśli na ten moment nie jesteś w stanie rodzicom powiedzieć, że zająłeś się czymś i masz z tego dochód 1-3 tys zł miesięcznie to jak im powiesz gdy nagle po roku, bądź dłuższym okresie czasu wypłacisz dziesiątki tysięcy ? Wspomniałeś, że tych pieniędzy nie możesz ruszyć bo się zorientują więc wnoszę, że po prostu je gromadzisz.

Pamiętaj, że najważniejsza mimo wielu opinii jest szczerość, jeśli zawsze będziesz szczery i będziesz opowiadał rodzicom o wszystkim zgodnie z prawdą to postawisz się w dużo lepszym świetle aniżeli gdybyś to ukrywał.
Czy oni dają Ci pieniądze na grę ? Bo jeśli nie to, o co chodzi ? Nie przegrasz ich pieniędzy, a przegrasz swoje i się przejedziesz, bierzesz odpowiedzialność sam za siebie i za własne czyny.

Parę ładnych lat temu byłem w podobnej sytuacji, nie zarabiałem co prawda na bukmacherce ale moja rodzicielka zaakceptowała fakt, że mam pieniądze na własne wydatki - z tym, że u mnie sytuacja jest nieco inna, bo od 15 roku życia mieszkam na własną rękę. Smile


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - radek0389 - 07-11-2015 21:14

(07-11-2015 20:39)Kacpersky12 napisał(a):  Sposób zarabiania to obstawianie meczy. Ciężko mi się przyznać, bo jak wiadomo bukmacherka kojarzy się od razu z hazardem, a hazard według rodziców to ciężki nałóg, poza tym jestem osobą niepełnoletnią co oznacza, że nie mogę legalnie się tym zajmować Jerk2 . Niestety... takich mam rodziców. Każdy ma innych. Jedne dzieci mają samowolke, a inne nie wiedzą co to internet Tongue

Jak długo tak działasz? Ponad rok regularnie notujesz zysk 1000-3000zł/mc? Bo jeśli zarabiasz od 3-5 miesięcy, to lepiej się nie chwal rodzicom. Bukmacherka to śliski temat, dziś oznajmisz wszem i wobec, że świetnie zarabiasz i wszystko ok, a jutro obudzisz się z "0" na koncie i narazisz się na słynne "a nie mówiłem/am..." od mamy i tatySmile.
Polecam założyć konto bankowe (można będąc niepełnoletnim), tam wypłacać zarobione środki, opracować swój plan zarządzania kapitałem, lwią część trzymać i inwestować a konsumować mały procentSmile, jak kupisz sobie PS4, to łatwo się wytłumaczyć, że zarobiłeś to offline. Po osiągnięciu pełnoletności fajnie mieć parę tysięcy na start i głowę pełną pomysłówIdea


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - twardy - 07-11-2015 21:38

Z bukmacherka to ja bym w tym kraju nie ryzykowal dopoki jakie moski jak Kapica sa u wladzy

http://www.biztok.pl/biznes/sluzba-celna-ma-dane-graczy-korzystajacych-z-betathome-i-pekao_a19117

Chyba najgorsze co mozesz zrobic to nie mowic nic rodzicom, zalozyc konto i wyplacac tam kase z bukmacherki Xpokerface

Pamietaj, ze w razie jakichkolwiek problemow Twoi rodzicie odpowiadaja za caly burdel - problemy + niewiedza rodzicow = podwojny przypal.


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Kacpersky12 - 07-11-2015 21:44

(07-11-2015 21:14)radek0389 napisał(a):  Jak długo tak działasz? Ponad rok regularnie notujesz zysk 1000-3000zł/mc? Bo jeśli zarabiasz od 3-5 miesięcy, to lepiej się nie chwal rodzicom. Bukmacherka to śliski temat, dziś oznajmisz wszem i wobec, że świetnie zarabiasz i wszystko ok, a jutro obudzisz się z "0" na koncie i narazisz się na słynne "a nie mówiłem/am..." od mamy i tatySmile.
Polecam założyć konto bankowe (można będąc niepełnoletnim), tam wypłacać zarobione środki, opracować swój plan zarządzania kapitałem, lwią część trzymać i inwestować a konsumować mały procentSmile, jak kupisz sobie PS4, to łatwo się wytłumaczyć, że zarobiłeś to offline. Po osiągnięciu pełnoletności fajnie mieć parę tysięcy na start i głowę pełną pomysłówIdea

Chodzi oto, że zbyt długo na tym nie zarabiam, dlatego zastosuję się do Twojej porady. Sprawdzę czy zarobek będzie tak stabilny jak się zapowiada, a dopiero po jakims czasie postaram się przyznać do mojego sposobu zarabania. W planach mam otworzenie własnej marki odzieży, więc mogę to wykorzystać jako argument pochodzenia moich pieniędzy, a o bukmacherce nikt nie będzie słyszał Tongue


(07-11-2015 21:08)wichos69 napisał(a):  No dobrze ale jednego wciąż nie rozumiem, jeśli na ten moment nie jesteś w stanie rodzicom powiedzieć, że zająłeś się czymś i masz z tego dochód 1-3 tys zł miesięcznie to jak im powiesz gdy nagle po roku, bądź dłuższym okresie czasu wypłacisz dziesiątki tysięcy ? Wspomniałeś, że tych pieniędzy nie możesz ruszyć bo się zorientują więc wnoszę, że po prostu je gromadzisz.

Pamiętaj, że najważniejsza mimo wielu opinii jest szczerość, jeśli zawsze będziesz szczery i będziesz opowiadał rodzicom o wszystkim zgodnie z prawdą to postawisz się w dużo lepszym świetle aniżeli gdybyś to ukrywał.
Czy oni dają Ci pieniądze na grę ? Bo jeśli nie to, o co chodzi ? Nie przegrasz ich pieniędzy, a przegrasz swoje i się przejedziesz, bierzesz odpowiedzialność sam za siebie i za własne czyny.

Parę ładnych lat temu byłem w podobnej sytuacji, nie zarabiałem co prawda na bukmacherce ale moja rodzicielka zaakceptowała fakt, że mam pieniądze na własne wydatki - z tym, że u mnie sytuacja jest nieco inna, bo od 15 roku życia mieszkam na własną rękę. Smile

Dziękuję za odpowiedź, wezmę pod uwagę Twoje spostrzeżenia i doświadczenie. Pytałeś czy rodzice dają mi na grę. Przyznam szczerze, że wstydziłbym się ich o to zapytać Smile


(07-11-2015 21:38)twardy napisał(a):  Z bukmacherka to ja bym w tym kraju nie ryzykowal dopoki jakie moski jak Kapica sa u wladzy

http://www.biztok.pl/biznes/sluzba-celna-ma-dane-graczy-korzystajacych-z-betathome-i-pekao_a19117

Chyba najgorsze co mozesz zrobic to nie mowic nic rodzicom, zalozyc konto i wyplacac tam kase z bukmacherki Xpokerface

Pamietaj, ze w razie jakichkolwiek problemow Twoi rodzicie odpowiadaja za caly burdel - problemy + niewiedza rodzicow = podwojny przypal.

Pod tym względem to wszystko jest cacy. Nie mam konta założonego ani na siebie ani na rodziców. Poprosiłem pełnoletniego kolegę, aby założył konto i z niego korzystał. Nigdy na to konto się nie logowałem. Przekazuję mu typowania, a On obstawia Smile


RE: Jak wytłumaczyć rodzicom w jaki sposób zarabiam przez internet? - Miluus - 07-11-2015 22:27

Powiem im że masz do nich sprawę i wytłumacz im że jesteś już na tyle dorosły, że chcesz zacząć zarabiać sam na siebie. Moim zdaniem rodzice powinni się cieszyć że ich syn umie już na siebie zarobić w tym wieku. Na razie moze nie mów im o tym że zarabiasz kilka tysięcy, ale że zarobileś już z 300zł. Potem możesz im się chwalić, że zarabiasz dalej i powinni cię podziwiać.