Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayNaw-Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayNaw-Miedziany (/Temat-PayNaw-Miedziany-123361)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: PayNaw-Miedziany - full2000 - 05-11-2015 20:10

Na dniach wchodzę z kasą do tego programu Wink Powodzenia !


RE: PayNaw-Miedziany - Miedziany - 05-11-2015 22:01

Dzień 5
Jakieś problemy na stronie występują dzisiaj pokerface
Nie można się zarejestrować, jakieś bugi w PTC Ads itp...
Na tą chwilę wstrzymuję się z reinwestycją impreza
Zobaczymy jak to się dalej potoczy pokerface
Dzisiaj albo jutro zlecę pierwszą wypłatę testową na PP Huh

Cel: 28/60 AdPack'ów


Statystyki:
[Obrazek: 5a954016e0fc29bagen.png]


Myślę również o zaczęciu przygody z ... A no właśnie, to będzie jak na razie moja tajemnica ;3


Jeśli masz jakieś pytania, pisz, chętnie odpowiemCool
Mile widziane rejestracje z Ref'a: http://www.paynaw.com/?r=Miedziany



RE: PayNaw-Miedziany - Bonezz - 05-11-2015 23:24

Widzę że obecnie lepiej poczekać około miesiąc od rozpoczęcia działalności przez program. Bo póki co to w ostatnim miesiącu zdechło RevTrafficVerts a teraz coś czuję że i to zdechnie. Dobrze że nie wpłaciłem żadnego hajsu, a miałem to zrobić właśnie wczoraj, ale zobaczyłem że nie nalicza dobrze i coś jest nie tak.

Obecnie z działających stabilnie RevShare jest:
-TM
-RevAdBurst
-HQRevShare(chwilowe problemy ostatnie ze względu na modernizację).

Nie radzę wchodzić w inne programy póki co.


RE: PayNaw-Miedziany - Lavilare - 05-11-2015 23:45

@up

W moim dzienniku tez napisałeś, ze ten program może paść. Oświecę cię - programy, które podałes jako stabilne mogą paść za 5 minut. Na tym polega HYIP. RYZYKO
Pozdrawiam.


RE: PayNaw-Miedziany - Bonezz - 06-11-2015 08:17

Nie no, rozumiem że każdy może paść lada dzień. Wymieniłem po prostu te, które na dzień dzisiejszy wydają się stabilne. Wyluzuj Smile.

@Miedziany - jak ogólnie w programie jest w tym programie z dostępem do wiadomości co się dzieje? Jest ktoś odpowiedzialny za przesyłanie wiadomości od admina o sytuacji czy coś w tym stylu?


RE: PayNaw-Miedziany - Miedziany - 06-11-2015 18:26

(06-11-2015 08:17)Bonezz napisał(a):  Nie no, rozumiem że każdy może paść lada dzień. Wymieniłem po prostu te, które na dzień dzisiejszy wydają się stabilne. Wyluzuj Smile.

@Miedziany - jak ogólnie w programie jest w tym programie z dostępem do wiadomości co się dzieje? Jest ktoś odpowiedzialny za przesyłanie wiadomości od admina o sytuacji czy coś w tym stylu?

Powiem tak, admin pisze o problemach na FanPage PN, wczoraj napisał że mają prolemy z serwerem i starają się je jak najszybciej naprawić, jest jeszcze grupa na fb, tam też czasem odpisze na jakiś post itp ;3 Według mnie program stanie na nogi xd na razie jest nowy to muszą dopracować to impreza


RE: PayNaw-Miedziany - Miedziany - 06-11-2015 22:00

Dzień 6
Dzisiaj dokupiłem jedną paczkę, jutro zamierzam dokupić jeszcze jedną żebym miał równo 30 paczek i zaczynam wypłacać bo nie wiem co będzie z PayNaw pokerface
Do puki nie będzie normalnie funkcjonował tak jak miał funkcjonować to będę wypłacał wszystko.
Za jakiś czas opisze w jaki program chcę wejść, ale najpierw muszę to wszystko obczaić Idea
Oprócz tego mam jeszcze jeden plan który także wdrążę w życie, opiszę go w niedziele impreza

Cel: CEL ZAWIESZONY!


Statystyki:
[Obrazek: 36991a865e38e1e0gen.png]

Jeśli masz jakieś pytania, pisz, chętnie odpowiemCool
Mile widziane rejestracje z Ref'a: http://www.paynaw.com/?r=Miedziany



RE: PayNaw-Miedziany - Miedziany - 07-11-2015 21:51

Dzień 7
Kupiłem dzisiaj jeden AdPack i od jutra zaczynam wszystko wypłacać ;3 Wypłacę ile się da i jeśli PayNaw nie stanie na nogi to szukam innego HYIP'a, możecie podesłać jakieś godniejsze uwagi programy ;3

Wypłacone: 0$

Statystki:
[Obrazek: 8f49d60d14c7fa93gen.png]



RE: PayNaw-Miedziany - Athemis - 07-11-2015 23:00

Można wypłacić kwotę, którą mamy na Account Balance, tak?


RE: PayNaw-Miedziany - mireck - 07-11-2015 23:05

Nalicza troche ponad 2% dziennie ale ja żadnych problemów nie mam, i pojawiają się nowe PTC adsy Big Grin