Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. (/Temat-Moj-skromny-dzienniczek-zarabiania-w-HQRevShare-123096)

Strony: 1 2 3


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Leos2011 - 29-10-2015 12:40

Ja tez tam działam ale skromniej niż Ty ale z tego co piszesz masz dość rozsądną strategię na ten program.
Powodzonka i wysokich zarobków życzę Smile


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Adam Adam - 29-10-2015 15:38

opłaca się wejść z jedna paczka na poczatek ? Smile SmileSmile


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - ASTONEQ - 29-10-2015 15:40

Nie


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 29-10-2015 21:49

Z jedną paczką się nie opłaca, najlepiej 10/20 jeśli nie masz wysokich funduszy na inwestycję.

Sam zacząłem z jedną paczką, ale gdy tylko zaczęła naliczac po kilku godzinach, to od razu dokupiłem kolejnych 19. Polecam Smile.

EDIT!

Tak więc mamy godzinę 21.42 i z lekkim opóźnieniem daję aktualkę moich wyników "pracy":


[Obrazek: hajs.jpg]

Jak widać jest 5$ ogółem a imię jego to 40 i 4! Wpadły też 2 referalle które mam nadzieję będą ładnie inwestowali i zarobią coś dla siebie. Jak coś to polecam, zawsze pomogę i doradzę Smile

https://hqrevshare.com/?r=Bonezz


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - full2000 - 31-10-2015 02:35

Lubię ten program po ostatnich zmianach sporo użytkowników przybyło. Powodzenia ! Smile


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 04-11-2015 08:15

Czas się budzić, jako iż HQRevShare wróciło do życia!

Od ostatniego posta przybyło mi 5 paczek, teraz mam ich w sumie 49. Niedługo zaczną zamykać się pierwsze paczki ale zbytnio tego nie odczuję na poziomie 70% reinwestycji moich dochodów.

Dzisiaj rano postanowiłem wypłacić 16.95$ które zebrało się na Main Balance, a że na Repurchase zebrało się 7$, to kupiłem kolejną paczkę i jeszcze dzisiaj wpadną prawdopodobnie kolejne 2.

Naliczenia na dzień dzisiejszy wydają się wyższe niż zwykle, nie liczyłem więc się nie wypowiem Smile.

Obecny stan mojego konta na HQ prezentuje się następująco:


[Obrazek: Konto_HQ.jpg]

Od dzisiaj również oferuję 7% z pierwszego depozytu, dla każdego kto zarejestruje się z mojego refa Smile Link - https://hqrevshare.com/?r=Bonezz .

Do jutra! Polecam HQRevShare, jeden z najlepszych RevShare, jeśli nie najlepszy w Internecie.


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - spaltooln - 04-11-2015 13:07

Czy w tym serwisie mamy mozliwosc promowania swoich serwisow? (w ramach adpackow)


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 04-11-2015 23:00

Oczywiście, jeśli kupisz adpacka możesz reklamować jaką tylko chcesz stronę internetową.


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 08-11-2015 18:50

Okejka! HQRevShare przez ostatni tydzień w sumie nie działał więc i nie było czego aktualizować.
Jednak wszystko już wraca do normy. Wróciły naliczenia jak i strona działa w miarę stabilnie, chociaż czasem wyskakuje błąd lub jest niedostępna.
Program jak najbardziej wypłaca pieniądze, na co dowód mojej ostatniej wypłaty:

[Obrazek: Wyp_ata.jpg]

Jak widać można, nie wiem dlaczego na niektórych forach rzucają to do SCAMu gdy program płaci w ciągu kilku dni każdą kwotę.

Mimo wszystko prace nad cronem dalej trwają, ale zapewne zakończą się w najbliższych godzinach/dniach.

Przypominam, za rejestrację z mojego refa: https://hqrevshare.com/?r=Bonezz , oferuję 7% zwrotu z pierwszego depozytu.

Tutaj jeszcze mój obecny stan konta na HQ:


[Obrazek: Konto_HQ.jpg]

Pozdrawiam i zapraszam do refa!


RE: Mój skromny dzienniczek zarabiania w HQRevShare. - Bonezz - 13-11-2015 11:14

Dobra moi drodzy (jeśli ktokolwiek czyta ten dziennik Smile ).

Moim celem ogólnie jest wypłata wkładu początkowego, tj 100$.
Na dzień dzisiejszy z programu wypłaciłem około połowę tego - 47.73$

A więc, jeszcze dosyć długa droga przede mną. Jeszcze kilka tygodni minie, według naliczeń około 2,5%.

Wypłacony wkład - 47.73/100$


Dużo na moim koncie się nie dzieje ze względu na dalsze prace nad adpackami i zmniejszonym właśnie % naliczeń. Kilka paczek wygasło, kilka nowych się dokupiło i stoję w miejscu w sumie od poprzedniego posta.

[Obrazek: Konto_HQ.jpg]

Polecam rejestrację z mojego ref'a, gdyż program działa sprawnie, a chwilowe niższe naliczenia to wynik braku działania strony w ostatnich dniach i walki Hana ze sporami na Paypalu.

[Obrazek: han.jpg]

Mój refall link dający 7% zwrotu z pierwszego depozytu w programie!

https://hqrevshare.com/?r=Bonezz


Do zobaczonka!