Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Compound.fund - Pewna długoterminowa inwestycja (/Temat-Compound-fund-Pewna-dlugoterminowa-inwestycja-122475)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Compound.fund - Wystartował! - Krakersik - 16-11-2015 15:02

(16-11-2015 14:47)mikuss napisał(a):  Program Jo więc kilkanascie miesięcy lub dłużej płacić będzie takie jest moje zdanie Smile

Krakersik nie ma znaczenia gdzie ty masz portfel, wpłacasz po prostu na adres btc jaki widzisz do wpłaty i czekasz na potwierdzenie. Tyle kropka Smile

wczorajszym dzień na minus ale w świecie obrotu w kryptowalut i takie dni niestety były, są i będą.

Właśnie też tak myślałem że wpłacam na podany adres itd. tylko po co przy rejestracji mam podać adres portfela btc z którego będę wysyłał kasę?
Nie chcę żeby się okazało że wpłacę i nie będę mógł wyjąć. A w Xapo zmieniają się te adresy bez przerwy. Chyba nie da się nawet sprawdzić z jakiego się wysyła.


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 16-11-2015 15:05

(16-11-2015 15:02)Krakersik napisał(a):  
(16-11-2015 14:47)mikuss napisał(a):  Program Jo więc kilkanascie miesięcy lub dłużej płacić będzie takie jest moje zdanie Smile

Krakersik nie ma znaczenia gdzie ty masz portfel, wpłacasz po prostu na adres btc jaki widzisz do wpłaty i czekasz na potwierdzenie. Tyle kropka Smile

wczorajszym dzień na minus ale w świecie obrotu w kryptowalut i takie dni niestety były, są i będą.

Właśnie też tak myślałem że wpłacam na podany adres itd. tylko po co przy rejestracji mam podać adres portfela btc z którego będę wysyłał kasę?
Nie chcę żeby się okazało że wpłacę i nie będę mógł wyjąć. A w Xapo zmieniają się te adresy bez przerwy. Chyba nie da się nawet sprawdzić z jakiego się wysyła.

to pozostaje ci założenie np blockchain, przesłanie z xapo na blockchain i wtedy inwestycja
Admin programu to admin PV i MTV więc bez strachu o wypłaty i czas zarabiania będzie długi Smile

dzisiejszy dzień piękny z naliczeniem Smile

6.68553%

@[olekn1] mógłbyś w 1 poście, lub zrobić osobny temat z codziennymi statystykami %, stanu walut itp itd ?


RE: Compound.fund - Wystartował! - olekn1 - 16-11-2015 15:05

@[Krakersik] Niestety nie bardzo można, przynajmniej na razie, bo nie da rady zmienić naszego konta PM czy adresu BTC, zrób sobie nowy portfel na blockchainie, albo na komputerze i przesyłaj z niego z xapo na compound i na odwrót Wink

@[mikuss] Wypłaty są wykonywane do 7 dni, na razie nie są automatyczne (ktoś np. mógłby wykorzystać błąd i wypłacić BTC, których nie posiada)

Wczorajszy dzień na minusie, ale za to dzisiejszy miło mnie zaskoczył:
[Obrazek: Bezssstyt_sraexsa.png]

Jak widać jednego dnia możemy stracić, a drugiego zarobić o połowę więcej Smile

Niedługo edytuję ten post, podsumuje wczorajszy i dzisiejszy dzień, ale nie mam teraz czasu.

Przypominam o strategii inwestycyjnej dla każdego refa!


RE: Compound.fund - Wystartował! - Krakersik - 16-11-2015 15:18

Ok, dziękuję Smile A jeszcze takie pytanie, o której (naszego czasu) pojawia się dzienne naliczenie zysku/strat?


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 16-11-2015 15:21

(16-11-2015 15:18)Krakersik napisał(a):  Ok, dziękuję Smile A jeszcze takie pytanie, o której (naszego czasu) pojawia się dzienne naliczenie zysku/strat?

nie ma konkretnych ram czasowych
wczoraj naszego czasu było po 18-stej, dzisiaj po 15-stej


RE: Compound.fund - Wystartował! - olekn1 - 17-11-2015 07:54

Parę newsów


Dodano dwie zakładki:
http://compound.fund/recent_deposits.html
http://compound.fund/recent_cashouts.html
Możemy w jednym miejscu sprawdzić, kto ile wpłacił i wypłacił Smile

Jo planuje nad wprowadzeniem Payzy i OkPay



Myślę, że dzisiaj znowu zarobimy jakiś fajny procent, o czym pisał wczoraj Jo Smile


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 17-11-2015 09:44

(17-11-2015 07:54)olekn1 napisał(a):  Jo planuje nad wprowadzeniem Payzy i OkPay

Nowe procesory na pewno sprowadzą kolejnych inwestorów.
Zresztą program z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnościa

niestety naliczenie dziś mniejsze jak wczoraj bo tylko : +3.60595%
ale najważniejsze, że plus a nie minus


RE: Compound.fund - Wystartował! - Krakersik - 17-11-2015 12:23

A mi kurcze przelew utknął na tym cholernym blockchainie pokerface Przelew z Xapo przeszedł szybciutko a tam... wysłałem wczoraj o 17 btc i do teraz nie ma potwierdzenia ani środków na portalu... masakra jakaś 4


RE: Compound.fund - Wystartował! - mikuss - 17-11-2015 12:26

(17-11-2015 12:23)Krakersik napisał(a):  A mi kurcze przelew utknął na tym cholernym blockchainie pokerface Przelew z Xapo przeszedł szybciutko a tam... wysłałem wczoraj o 17 btc i do teraz nie ma potwierdzenia ani środków na portalu... masakra jakaś 4

@[Krakersik] a hash transakcji jak wygląda ?


RE: Compound.fund - Wystartował! - kolorpurpury - 17-11-2015 21:15

Ten program nie ma żadnego powodu oprócz oszustwa admina, który ukradłby pieniądze, żeby przestać płacić. Jeśli są zyski - są w 100% Realne. Są też straty wiec nie ma mydlenia oczu. Inwestycja długoterminowa. Jo po pierwsze zarabia sam na tych obrotach bo ma spory wklad a po drugie sa prowizje od wplat i wyplat wiec ma tez kase na utrzymanie serwerow, domeny itp. Smile Wedlug mnie mozna smialo inwestowac ale raczej nie liczyc na szybkie zyski. Chociaż jak widac mozna w jeden dzien zgarnac fajna kase Smile ponad 6%.

Mozna wrzucac kase i liczyc na takie strzaly a jak sie nie uda to przytrzymac ja dluzej az bedzie sie na plus Smile
Dla kogos kto ma tak z 500-1000 zl na wrzucenie lub wiecej to fajna sprawa. Mozna sie na rozne sposoby tu pobawic z wieksza kasa Smile Wiadomo, ze jak w jeden dzien zyskamy 5% i nie wyplacimy zysku a w drugi stracimy 5% to jestesmy w plecy Smile Pamietajcie o tym Smile Ja poobserwuje dzialania Ryska i wejde tam z wieksza kasa Smile Jesli ktos potrzebuje jakichs rad, podpowiedzi czy strategii - zapraszam Smile Przy odrobinie szczescia mozna liczyc na szybki zarobek ale nastawialbym sie raczej tutaj na cierpliwość Smile Jesli chodzi o male kwoty - jest tylko jedna oplacalna strategia, jesli w skali np. Miesiaca bedzie na plus Smile