Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów (/Temat-Zarobim-co-elitarne-miejsce-dla-internetowych-krezusow-122161)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - szyweg - 08-10-2015 17:35

Korzystam już od beta testów i muszę powiedzieć, że na prawdę dobra robota. Do tego dochodzi wielka prostota w obsłudze, oraz możliwość postowania z kilku apek na raz. Polecam każdemu apkowiczowi to narzędzie Wink

PS. Panowie i panie korzystający za free pamiętajcie, że @[pietras909] nie kaktus też musi się napić Wink


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Sznurek11 - 10-10-2015 10:48

Świetne środowisko do działania, bardzo szybko postuje, nie ma żadnych przerwań połączeń czy tego typu błędów (jak to miało i wciąż ma miejsce u innych), polecam Smile


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Lajkus - 10-10-2015 15:42

Polecam w 100% poster, prędkość dopasowana idealnie. Posty stoją juz drugi dzień Smile


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Enigmato - 11-10-2015 20:45

Jak już pisałem pod zdjęciem w galerii, miałem przyjemność testować to narzędzie. Ogólnie bardzo mi się podoba idea, jak i podejście autora, bo widać, że chce rozwijać to miejsce. Oby tak dalej. Jakby co, to jestem otwarty na testowanie innych opcji Big Grin.

Co do prędkości postowania to równiez uważam, że jest dopasowana świetnie, można postować spokojnie.

Bez zbędnego pitolenia - genialne narzędzie, które polecam każdemu. No i dzięki za ukłon w stronę użytkowników HC Smile.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Raster96 - 13-10-2015 19:14

Wie ktoś może co oznacza ten błąd przy postowaniu?
//Już wiem gdzie leżał problem. Wink

Odnośnie stronki - genialna inicjatywa, która na pewno przyciągnie wielu użytkowników. Jeśli zarobek z aplikacji wystarczy na opłacenie moich długów i zarobię coś ponad to, to na pewno poleci jakaś dotacja. Smile


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Raster96 - 22-10-2015 08:17

Tak, jak pisałem na priv. Bardzo przydałaby się opcja usuwania tokenów, bo jeśli raz zaimportuje tokeny i puszczę spam, a potem ktoś ponownie zaloguje się na stronie aplikacja, to jego token się zmieni i jeśli ponownie zaimportuję tokeny, to oba tokeny będą działały i użytkownik dostanie 2 posty na tablice.
http://scr.hu/6ow/aib2b
Wystarczyłoby zmienić przy filtrowaniu, żeby dało się usuwać tokeny od 0 błędów i dodać jakąś informację, że wtedy wszystkie tokeny zostaną usunięte, żeby nikt się nie pomylił, chociaż i tak raczej każdy przechowuje swoje tokeny w bazie danych. Smile

Przydałaby się również opcja pojedynczego postowania, głównie w celach testowych. Jeśli zostałaby wprowadzona opcja o której pisałem powyżej, to nie byłoby problemu, bo mógłbym sobie tylko swój token i postować.
Jeśli miałbym puszczać spam, to chciałbym, żeby wszystko było perfekcyjnie zrobione, a jeśli np. zwaliłbym coś z linkiem do grafiki, to już bym tego nie poprawił, bo spam poszedłby na wszystkie tokeny. Big Grin
@[pietras909]


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Mauorycy - 22-10-2015 09:29

Jeżeli chodzi o pojedyncze postowanie to weź sobie swój token z graph api fejsa, dodaj apke np. jako test, wrzuć 1 token i sprawdzaj Smile
"Osobiste" tokeny są ważne 2h, ale moim zdaniem warto wcześniej wypróbować co i jak się postuje.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 22-10-2015 09:31

(22-10-2015 08:17)Raster96 napisał(a):  Tak, jak pisałem na priv. Bardzo przydałaby się opcja usuwania tokenów, bo jeśli raz zaimportuje tokeny i puszczę spam, a potem ktoś ponownie zaloguje się na stronie aplikacja, to jego token się zmieni i jeśli ponownie zaimportuję tokeny, to oba tokeny będą działały i użytkownik dostanie 2 posty na tablice.
http://scr.hu/6ow/aib2b
Wystarczyłoby zmienić przy filtrowaniu, żeby dało się usuwać tokeny od 0 błędów i dodać jakąś informację, że wtedy wszystkie tokeny zostaną usunięte, żeby nikt się nie pomylił, chociaż i tak raczej każdy przechowuje swoje tokeny w bazie danych. Smile

Przydałaby się również opcja pojedynczego postowania, głównie w celach testowych. Jeśli zostałaby wprowadzona opcja o której pisałem powyżej, to nie byłoby problemu, bo mógłbym sobie tylko swój token i postować.
Jeśli miałbym puszczać spam, to chciałbym, żeby wszystko było perfekcyjnie zrobione, a jeśli np. zwaliłbym coś z linkiem do grafiki, to już bym tego nie poprawił, bo spam poszedłby na wszystkie tokeny. Big Grin
@[pietras909]


Co do pierwszej opcji to dziś chyba będzie upubliczniona po małych testach, tj usuwanie starszego tokenu jeśli jest podpisany pod kilku użytkowników.

Co do testowego tokenu dodaj po prostu nową aplikację z jednym tokenem.
---------------------
Duplikaty już sa możliwe do usunięcia w ustawieniach aplikacji po pobraniu danych personalnych


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - Kickster - 22-10-2015 20:39

Czy to dzieki tej stronie jakis fajans bez polotu spamuje linkami typu mem. oraz polvid. z podgladaczem fejsowym w mianiaturce? Musze wywalac ludzi z grupy ktorzy sa realni ale spamuja czyms takim wiec wychodze z zalozenia ze jest to spam za sprawą tokenow.


RE: Zarobim.co - elitarne miejsce dla internetowych krezusów - pietras909 - 27-10-2015 21:03

(22-10-2015 20:39)Kickster napisał(a):  Czy to dzieki tej stronie jakis fajans bez polotu spamuje linkami typu mem. oraz polvid. z podgladaczem fejsowym w mianiaturce? Musze wywalac ludzi z grupy ktorzy sa realni ale spamuja czyms takim wiec wychodze z zalozenia ze jest to spam za sprawą tokenow.
Nie tylko dzięki tej stronie istnieje wiele programów tego typu.