Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach (/Temat-Zlodziej-Tokenow-Postowanie-na-Cudzych-Apkach-121083)

Strony: 1 2 3


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - piotrekprorok - 12-09-2015 21:21

(12-09-2015 21:10)DrMagK2 napisał(a):  dwurazowa akcja wejścia komuś to skryptu bo nie umiał sobie zrobić htpasswd i już wszystko podejrzenia o mnie jakbym był jedyną osobą która tak kiedykolwiek zrobiła...

Weź już nie pier*ol głupot :> Michałowi postowałeś na kilku apkach dopóki BH nie zablokował dostępu dla Twojego IP.

[Obrazek: mRqG9Fg.png]


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - nicooo - 12-09-2015 21:23

Chyba tu komuś pieniążki do głowy uderzają...


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Klin - 12-09-2015 21:40

[Obrazek: B2M8tlx.png]


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Pitek236 - 12-09-2015 21:53

I dlaczego ktoś taki jeszcze bezkarnie jest na tym forum Undecided


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - buciu52 - 12-09-2015 21:54

@up
przeciez dostal juz bana


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - DziekiZaBana - 12-09-2015 22:42

Assasinoo jaką viralkę?
Sorki bardzo, ale gościu nie zabezpieczył nawet swojego folderu /admin, z którego nie tylko ja korzystałem bo kiedyś też tak zrobił i pamiętam jak było.
Jest to jedyna osoba której jak to on napisał "wjebałem się na apkę".
Więc nie wiem czemu od razu posądzenia mnie.
A czemu tak napisałem na GG?
Słyszę nagle przychodzące wiadomości na GG typu "zobaczysz jak cie załatwię Smile" "jak ci zbanuję konto na leadmorze i hotcashu to już taki mądry nie będziesz" i innego tego typu pogróżki, to mi nerwy strzeliły i napisał co miałem napisać, aby się odczepił.
A, że bana dostałem za pomoc kumplowi, to trudno.


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - daniel42na - 12-09-2015 22:53

Twój "kumpel" jambos to wielokrotny oszust który "kumplował" się z użytkownikami forum tylko po to aby oni wystawiali za niego tematy, więc możesz czuć się wykorzystany jak małe dziecko. Regulamin jasno i wyraźnie mówi:
http://zarabiam.com/Temat-Zakaz-Wystawiania-Ofert-Osob-Trzecich-84724
Wystawiając temat dla oszusta sam w oszustwie bierzesz udział. Nawet gdybyś teraz nie dostał bana za wystawienie dla niego tematu to dostałbyś go przy kolejnym oszustwie swojego... kolegi.


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - Assasinoo - 13-09-2015 00:36

(12-09-2015 21:20)Assasinoo napisał(a):  Mag (...) pamiętasz sprzedawaną mi viralkę?Big Grin Miło, że zwrot chociaż uzyskałem.

Pomyliłem maga z jambosem ^^


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - ClassAxion - 13-09-2015 07:38

No i wreszcie ktoś się za to zabrał! Good job! Big Grin

To że ktoś nie ma zabezpieczonego /admin nie znaczy że masz uprawnienia aby z niego korzystać, to tak jakbym zostawił otwarte drzwi w domu i wyjechał na Majorkę..

(12-09-2015 20:58)Pitek236 napisał(a):  Teraz duża ilość apek została zbanowana to się ratują i włamują na czyjeś ..
Nie tylko, prócz tego powstają strony "anonimowe" które dają możliwość postowania a przy tym kradną (zapisują) tokeny.. + w dodatku email na @safe-mail.net Lol

Exclamation

Gdyby ludzie utrzymali cenę aplikacji, nie sprzedawali ich hurtowo, spamowali z głową, nie robili wszystkiego na odpier*, to każdy by zgarniał x razy tyle ile zgarnia.
Ale wyszło jak wyszło i już niedługo będzie Game Over. Idea

[Obrazek: mission.jpg]


RE: Złodziej Tokenów/Postowanie na Cudzych Apkach - asiorek - 13-09-2015 08:32

Bo z apkami to jest tak sprzedam za 250 bo kasy potrzebuje potem ogarnie wiecej bo ma kupcow i rynek sie psuje. I juz pozniej za 400 nikt nie kupi bo na forum po 300 kupi. Jeszcze tydzien lub dwa i apki bedzie mial kazdy albo bedzie spam w dziale sprzedam apek po 150 pln..

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka