Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paying Shares - darmowe 2$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paying Shares - darmowe 2$ (/Temat-Paying-Shares-darmowe-2-119926)

Strony: 1 2 3


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - tomek019 - 25-08-2015 11:51

(25-08-2015 10:41)baca060 napisał(a):  Mam dwie dobre wiadomości:
1. Naliczania ruszyły
2. Macie jeszcze szansę zdobyć 2$ rejestrując sie z tego linku: http://www.payingshares.uk/?r=Baca06

Zainwestowałem w 1 Adpack i naliczenia rozpoczęły się dziś rano i wynoszą 0.028$, wiem że nie powala taka suma lecz jest to początek i w miarę czasu naliczenia z pewnością będą wzrastały.
Pozdrawiam
Zarejestrowałem sie i nie mam 2$ mimo ze jest 900cos osob Smile

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - Eliteman - 25-08-2015 12:00

Również się zarejestrowałem i na koncie nic więc już nieaktualne


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - tomek019 - 25-08-2015 12:03

Niestety wiec promocyjnie lipa z tym do 1000uzytkownikow

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - erner - 25-08-2015 12:09

widać na pierwszy rzut oka że lipa. Reklam naje***e wszędzie. Wejść i wyświetleń nabili i się cieszą.


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - tomek019 - 25-08-2015 12:12

(25-08-2015 12:09)erner napisał(a):  widać na pierwszy rzut oka że lipa. Reklam naje***e wszędzie. Wejść i wyświetleń nabili i się cieszą.
Coś w tym jest Big Grin z czegos musza zyc Big Grin

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - baca060 - 25-08-2015 15:46

Wejdźcie w "dashboard" i 2$ powinny pojawić się w re-purchase balance. U mnie wynosi 2,0252 $ ( te 0.0252$ jest za aktywny adpack 30% do reinwestycji).

[Obrazek: psuk1.jpg]


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - ASTONEQ - 25-08-2015 17:54

2$ są jeszcze, bo polecony się rejestrował i dostał


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - Captain - 26-08-2015 03:25

Oni te 2$ czasem z opóźnieniem nabijają. Zresztą adpacki to samo. Jak kupiłem swoje to nie pojawiły się od razu i już się bałem, ze coś nie działa i nie dostane adpacków.

Nie wiem czy program długo podziała ale przez tą wtopę z brakiem naliczań przez kilka dni pewnie wielu użytkowników przejdzie teraz w tryb ,,wypłacić jak najszybciej i spierdzielac zanim znowu coś się posypie''.

Do tego chyba będzie brakowało tutaj grubych inwestorów co wkładają naprawde duże pieniadze, jak np w Traffic Monsoon. Przez co program pewnie długo nie podziała.

Ja jeszcze nie wiem jak zrobię, ale prawdopodobnie kupie jeszcze z jeden adpack (zeby wykorzystac 2$ bonusu których wypłacic od tak nie moge), a potem wszystko powypłacam co będzie i wio. O ile zdąże.


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - ASTONEQ - 26-08-2015 20:48

Również polecam nie szarpać się zbyt bardzo na ten program Smile jak wejdziecie na oficjalną grupę na fb to się dowiecie czemu, np:

-niby admin jakaś "Tamara", jak wejdziecie na jej konto fb, to widać że foty dodane ledwo co przed starem serwisu a znajomi to jakieś arabusy itd, a w dodatku przy zdjęciu profilowym w komentarzach fota jakiegoś kut**asa
-pytam się "jej" czy jest adminem serwisu, odpowiedziała że tak, a jak wejdziecie na jej konto fb to zobaczycie, że tam w jednym pości jest napisane ewidentnie "Admin powiedział", więc albo sama sobie wydaje polecenia, lub jest coś tutaj nie tak


RE: Paying Shares - darmowe 2$ - kubasz5 - 01-09-2015 07:54

Pytanko...
Na swoim panelu zostałem dzisiaj info o niewyklikaniu reklam w dniu wczorajszym... No cóż wydaje mi sie, że wyklikalem ... Nie istotne
Najdziwniejsze jest to że uszczuplily mi się środki zarówno na koncie głównym jak i reinwestycyjnym. Czy ktoś się spotkał z taką zasadą?