Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach (/Temat-Ogromne-pieniadze-na-darmowych-rejestracjach-119763)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - Lucas - 19-08-2015 17:54

Jak widzę, trzeba podać bardzo szczegółowe dane, swój adres, telefon i takie tam. Moje pytanie brzmi: czy można im zaufać w tej kwestii? No i jak wygląda sprawa z telefonem - dzwonią? Tak się składa, że akurat mam stronę +18 i może mógłbym co nie co wyciągnąć z tego serwisu.


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - markow - 19-08-2015 17:58

o co dokładnie tam chodzi wstawiamy banner jakis na strone i jak na nim zarabiamy ?


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - Damkofr - 19-08-2015 18:15

Można zachęcać do rejestracji czy tylko może być reklama gdzieś z boku albo popup i tak jak w przypadku promowania gier nie ma mowy o motywowaniu?


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - daniel42na - 19-08-2015 18:29

Możesz kierować linkiem bezpośrednio do oferty lub przez swój landing, najlepiej przez landing ze względu na to, że jeśli wykryją ruch z facebooka, youtuba itp to raczej slabo z wypłatą.
Nie ma mowy o motywowaniu, ale delikatne zachęcanie przejdzie, np "zobacz mój profil na xyz.com", ważne aby konwersja stała na normalnym poziomie 1-4% i aby rejestrowali się prawdziwi ludzie którzy będą na stronach aktywni a nie zarejestrują się i wyjdą.
@[Lucas] wymagają danych do wypłaty, to standard. Do mnie nie dzwonili i chyba do nikogo nie dzwonią Wink


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - draksone - 20-08-2015 14:55

Roczne utrzymanie konta w Payoneer 30$ ?!!

https://payouts.payoneer.com/Partners/Default/Fees.aspx?pid=Y0LwV0AQC7cY%2b5AIqsZl1g%3d%3d&pmpid=Y0LwV0AQC7cY%2b5AIqsZl1g%3d%3d&pt=4


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - daniel42na - 20-08-2015 15:04

Do wypłaty masz 4 opcje:
-czek(2$ prowizji)
-bank(20$ prowizji)
-paxum(2$ prowizji)
-payoneer(2$ prowizji)

Pozornie najkorzystniej wychodzi wypłata na konto bankowe, jednak gdy zarabiamy aktywnie i zlecamy więcej niż 1 raz rocznie przestaje się to opłacać, dlatego porównując z innymi opcjami ta prowizja payoneera nie jest w skali roku wcale taka duża... biorąc pod uwagę jeszcze kwestię pewnej wygody podatkowej o ktorej sie kazdy domysli.

Początkowo możesz ustawić sobie konto bankowe i zobaczyć jak się sprawa rozwinie, rodzaj wypłaty możesz w każdej chwili zmienić.


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - draksone - 21-08-2015 17:21

Kurde,anulowali mi rejeatracje.Moze dlatego ze podalem w swoich domenach 2 martwe blogi ppa Smile


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - QpiterQ - 21-08-2015 17:37

Wszystko fajnie, ale ktos mi moze objasnic o co chodzi z tymi rejestracjami? Jerk2

Nie bardzo rozumiem, na naszej stronie trzeba powklejac jakies buttony z crakravenue?

Dzieki Lol


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - Lucas - 23-08-2015 10:33

Pierwszy lead jest, ale na liczniku cały czas $0. Czyli wynika z tego, że oni szukają tylko i wyłącznie wysokiej jakości trafficu, gdzie jedna osoba prócz samej rejestracji musi wykonać jeszcze daną liczbę akcji?


RE: Ogromne pieniądze na darmowych rejestracjach - daniel42na - 23-08-2015 15:08

Rejestracja i potwierdzenie email.
Może zamiast ofert PPL, promowałeś jakiś inny link... Leady i kasa też nie jest tak od razu zliczana, statystyki odświeżają się co pół godziny. Możliwe też, że zarejestrowała się osoba z państwa z którego rejestracje nie są płacone, koło każdej oferty masz wylistowane państwa oraz stawki dla nich.