Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Da się zarabiać na youtube? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Da się zarabiać na youtube? (/Temat-Da-sie-zarabiac-na-youtube-118177)

Strony: 1 2


RE: Da się zarabiać na youtube? - Klin - 23-07-2015 03:57

(23-07-2015 03:16)bitcoinmaster napisał(a):  
(22-07-2015 15:42)comanche napisał(a):  Ja tam wolę polegać na google, czasy YT się skończyły jak dla mnieWink

A youtube to nie google? beka

Nie

@topic
Jak najbardziej się da


RE: Da się zarabiać na youtube? - pixel21 - 23-07-2015 12:46

Google nie wykupilo YT przypadkiem ?


RE: Da się zarabiać na youtube? - comanche - 23-07-2015 16:19

Nie łapcie za słówka. Co prędzej Ci zniknie? Wpis wypozycjonowany w google, czy filmik z YT który się wysoko pojawia w wynikach wyszukiwania? Jeśli nie masz farta, film znika po paru dniach


RE: Da się zarabiać na youtube? - exxthc - 23-07-2015 18:42

NA YT najszybciej mozna dorobic sie zszarganych nerwów Jerk


RE: Da się zarabiać na youtube? - comanche - 23-07-2015 19:04

Cytat:NA YT najszybciej mozna dorobic sie zszarganych nerwów

Mądre słowa, kiedyś to się opłacało jeszcze, a teraz to budzisz się rano i nie ma filmuBig Grin


RE: Da się zarabiać na youtube? - Mati435 - 23-07-2015 20:11

Gadacie bzdury może dużo filmów nie mam na YT ale filmy stoją już niektóre rok i nic się nie dzieje.
Trochę umiejętności lepiej stawiać na jakość a nie ilość!.
Nie kopiować czyichś filmów tylko robić ze swoimi unikalnymi niszami.
Używać muzyki do filmów takiej przez którą nie możemy zostać zgłoszeni za łamanie praw autorskich.


RE: Da się zarabiać na youtube? - comanche - 23-07-2015 21:00

Dobrze ze mi powiedziales to wszystko... Nie wiedzialem, wiesz? Dobra nisza = szybki wylot. Krotka pilka


RE: Da się zarabiać na youtube? - Mati435 - 24-07-2015 01:15

(23-07-2015 21:00)comanche napisał(a):  Dobrze ze mi powiedziales to wszystko... Nie wiedzialem, wiesz? Dobra nisza = szybki wylot. Krotka pilka

Tak powiedziałem do wszystkich, są tacy co kopiują i się dziwią że nic nie da się zarobić.


RE: Da się zarabiać na youtube? - flown - 25-07-2015 14:22

Jeżeli już mówimy o hackach i cheatach na YT to z moje oberwacje są podobne do @[comanche]. Przebiłeś się na niszy przed szereg? Wylatujesz. Filmy blackhat mogą się trzymać, ale nie na jakichś sensownych pozycjach.

IMHO na YT można zarobić tylko na Mass Video Blaście (oczywiście jeżeli rozmawiamy o BH).


RE: Da się zarabiać na youtube? - comanche - 25-07-2015 14:38

Jeśli chodzi o YT to zarabiać długotrwale można tylko na prawdziwych rzeczach, które nie naruszają praw autorskich itd