Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiam na samochód :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Zarabiam na samochód :) (/Temat-Zarabiam-na-samochod-118115)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zarabiam na samochód :) - Pawel091 - 22-07-2015 08:21

(21-07-2015 21:51)Chada napisał(a):  
(20-07-2015 21:20)Pawel091 napisał(a):  Zdaję sobie sprawę z tego, że to nierealne marzenie,
Ale że w miesiąc? Jerk2
Nie, nie w miesiąc (studia zaczyna się w październiku Jerk2). Tak sobie wyliczyłem, że jak wszystko pójdzie po mojej myśli i nie wymyślę czegoś lepszego albo wszystkiego nie weźmie szlag, to zajmie to 2-3 lata.


RE: Zarabiam na samochód :) - Pawel091 - 28-07-2015 09:01

Minął tydzień, więc wrzucam obiecany screen z Shortest. 10-12 sierpnia będzie miesięczne rozliczenie z YouTube, wypłacą mi także kasę ze skracacza, jeśli uzbieram 5$, więc zrobię podsumowanie pierwszego miesiąca. Kumpel ma dla mnie poszukać niepotrzebnych kart SIM, aby aktywować konta do spamu na FB. Smile

[Obrazek: gslezujceo9h.jpg]


RE: Zarabiam na samochód :) - Sznurek11 - 28-07-2015 09:43

Po co zbierasz na tak drogi samochód zarabiając tak mało? Wiesz, że kupno samochodu to nie koniec wydatków? Utrzymać taki samochód z takimi dniówkami będzie Ci troszkę ciężko Tongue


RE: Zarabiam na samochód :) - Gremquen - 28-07-2015 09:58

(28-07-2015 09:43)Sznurek11 napisał(a):  Po co zbierasz na tak drogi samochód zarabiając tak mało? Wiesz, że kupno samochodu to nie koniec wydatków? Utrzymać taki samochód z takimi dniówkami będzie Ci troszkę ciężko Tongue
Ale pisze przecież, że dąży do większych dniowek - jak każdy Smile
Cel to kupić samochód, potem kasa się znajdzie Smile

Ja życzę powodzenia i proponuje stworzyć sobie np bloga PPA. Jeśli będziesz cierpliwy to na pewno sobie zarobisz więcej Smile


RE: Zarabiam na samochód :) - Goosebumps - 28-07-2015 10:02

Powodzenia Smile
Ubezpieczenia , przeglądy i td trochę Cię to wyniesie wszystko ale nie zniechęcaj się bądz dobrej myśli ,a na pewno uzbierasz na wyznaczony cel Smile
Chęci do pracy są najważniejsze Smile


RE: Zarabiam na samochód :) - nykkusek - 28-07-2015 10:08

Nigdy nie rozumialem ludzi którzy kupują peguoty, VW, Renault i inne samochody kowalskiego za 20k+ gdy mogą kupić taniej lub w podobnej cenie farnego mercedesa audi albo cokolwiek innego z powiedzmy "klasa"

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabiam na samochód :) - smagalaz - 28-07-2015 10:37

Pomyśl o czymś bardziej dochodowym Wink


RE: Zarabiam na samochód :) - Pawel091 - 28-07-2015 11:02

(28-07-2015 09:43)Sznurek11 napisał(a):  Po co zbierasz na tak drogi samochód zarabiając tak mało? Wiesz, że kupno samochodu to nie koniec wydatków? Utrzymać taki samochód z takimi dniówkami będzie Ci troszkę ciężko Tongue
To tylko moje internetowe zarobki, oprócz tego zarabiam też normalnie Smile

(28-07-2015 09:58)Gremquen napisał(a):  Ja życzę powodzenia i proponuje stworzyć sobie np bloga PPA. Jeśli będziesz cierpliwy to na pewno sobie zarobisz więcej Smile
Myślałem o PPA, może wkrótce się tym zajmę. Dzięki Smile


RE: Zarabiam na samochód :) - lkserwis - 28-07-2015 12:26

(28-07-2015 10:08)nykkusek napisał(a):  Nigdy nie rozumialem ludzi którzy kupują peguoty, VW, Renault i inne samochody kowalskiego za 20k+ gdy mogą kupić taniej lub w podobnej cenie farnego mercedesa audi albo cokolwiek innego z powiedzmy "klasa"

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
No jestem podobnego zdania, po co mam kupowac passata 1.9 tdi lub golfa 4 1.9tdi lub a4 1.9tdi, tego jest pelno na drogach, nie lepiej byc indywidualista? Kupic cos mniej popularnego i oklepanego za podobne pieniadze?


RE: Zarabiam na samochód :) - Gremquen - 28-07-2015 12:37

(28-07-2015 12:26)lkserwis napisał(a):  
(28-07-2015 10:08)nykkusek napisał(a):  Nigdy nie rozumialem ludzi którzy kupują peguoty, VW, Renault i inne samochody kowalskiego za 20k+ gdy mogą kupić taniej lub w podobnej cenie farnego mercedesa audi albo cokolwiek innego z powiedzmy "klasa"

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
No jestem podobnego zdania, po co mam kupowac passata 1.9 tdi lub golfa 4 1.9tdi lub a4 1.9tdi, tego jest pelno na drogach, nie lepiej byc indywidualista? Kupic cos mniej popularnego i oklepanego za podobne pieniadze?

No ale skoro jest oklepane, to znaczy ze jest dobre Smile
Wole brać pod uwagę to, że samochód jeździ i się rzadko psuje niż to, ile osób jeździ danym modelem.

Chociaż też się nie zgadzam z tamtą opinią, bo np. Taka Skoda SuperB i wozisz się w full komforcie, a wychodzi 2 razy taniej niż np jakieś nowsze audi.