Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki telefon wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki telefon wybrać (/Temat-Jaki-telefon-wybrac-116557)

Strony: 1 2


RE: Jaki telefon wybrać - Koja - 21-07-2015 15:21

Serio oceniacie telefony na podstawie dostępnych aplikacji a nie funkcjonalności ?


Jaki telefon wybrać - damianus627 - 21-07-2015 15:21

Ja nigdy nie byłem przekonany do Apple, ale kupiłem iPhone 5 i różnica mega jak dla mnie w porównaniu z Androidami (nawet tymi nowszymi). Zainstalowałem kilkanaście aplikacji i nie czuje żadnego lagowania jak na androidzie, mimo że wszystko co włączam działa mi pózniej w tle.
W twoim budżecie polecam nowego 5s albo używanego 6.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Jaki telefon wybrać - Zordi - 22-07-2015 10:32

(21-07-2015 15:21)Koja napisał(a):  Serio oceniacie telefony na podstawie dostępnych aplikacji a nie funkcjonalności ?


Nie tylko, czasem jest aktulizacja co ma się wgrywać max 20min a instaluje się z 6h i niestety nie mogę nic zrobić a bateria jest wbita na stałe Big Grin


RE: Jaki telefon wybrać - tomtom99 - 23-07-2015 15:08

Ja bym wolał się wyróżnić i wziąć coś egzotycznego np. lenovo vibe z2 pro, jakość wykonania poza jakimkolwiek zasięgiem konkurencji na andrucie.


RE: Jaki telefon wybrać - Expert2000 - 24-07-2015 20:45

LG G4 i Samsung Galaxy S6 to teraz najlepsze telefony na rynku i między nimi bym wybierał.
Musisz tylko zdecydować czy zależy ci bardziej na większym ekranie, lepszym aparacie, slocie na karty pamięci czy na mniejszym i poręczniejszym ekranie, lepszym wykonaniu i czytniku linii papilarnych.


RE: Jaki telefon wybrać - shady1971 - 30-11-2015 18:36

Zdecydowanie bierz Note 4