Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Niepełnoletni w McDonald - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Niepełnoletni w McDonald (/Temat-Niepelnoletni-w-McDonald-116551)

Strony: 1 2


RE: Niepełnoletni w McDonald - tollusiek - 25-06-2015 09:37

Jak najbardziej niepełnoletni mogą się zatrudnić w MC Donald's. Na ich oficjalnej stronie masz odpowiedni dział temu poświęcony, ktoś wyżej już podał linka. Jedynie musisz mieć ukończone 16 (tak mi się wydaje). A co do zarobków - w różnych miastach są różne stawki godzinowe, gdzieś znajdziesz 6 zł/h a w innym mieście już 7. Tego musisz się już dowiedzieć od nich, chyba że kogoś znasz, kto w Twoim mieście będąc niepełnoletnim tam pracował/pracuje.
Pozdrawiam! Smile


RE: Niepełnoletni w McDonald - Split66 - 14-07-2015 17:04

Poczekaj aż będą grzyby. Nazbieraj (potem ewentualnie wysuszyć) i na targ z nimi Wink Kupe hajsu można uzbierać. Albo z kolegami zabrać ze 3/4 wiaderka i nazbierać przynajmniej 10 litrów borówek. Żyła złota Big Grin Ja na borówkach rok temu za 8 litrów dostałem 30 zł. Ale cena już zależy od ciebie.


RE: Niepełnoletni w McDonald - erner - 14-07-2015 17:07

Poczytaj w prawie pracy co i jak ci przysługuje jeżeli masz mniej niż 18 lat. Bo na pewno nie mozesz pracować tak długo jak inni. Nie wiem dokładnie ile godzin/tydzień możesz.


RE: Niepełnoletni w McDonald - Xevis69521 - 20-07-2015 19:48

A pracował już tam ktoś z forum i powie, ile to mniej więcej było? Wink


RE: Niepełnoletni w McDonald - RemoverPL - 21-07-2015 07:02

(25-06-2015 09:37)tollusiek napisał(a):  w różnych miastach są różne stawki godzinowe, gdzieś znajdziesz 6 zł/h a w innym mieście już 7. Tego musisz się już dowiedzieć od nich, chyba że kogoś znasz, kto w Twoim mieście będąc niepełnoletnim tam pracował/pracuje.



6 zł za godzinę pracy? Serio? To już biznesy w necie są o wiele bardziej opłacalne i mniej stresujące Undecided


RE: Niepełnoletni w McDonald - szykiryki - 21-07-2015 07:16

Remover, z tego co wiem to daja dyszke na reke (w 3miescie). No i co dla wielu istotne (moze nie dla niepelnoletnich) umowe o prace+social, wiec nie takie zle warunki Wink.
No i jeszcze jeden posilek gratis w ciagu dnia Tongue


RE: Niepełnoletni w McDonald - rcielak - 21-07-2015 07:23

Dawno temu jak mialem 16 lat to pracowalem w zeszlym roku moj kuzyn pracowal.
Bardzo fajna "pierwsza praca"

9,5 brutto + premia - max 35h/tydzien.
Umowa o prace + dodatki
tak z 1100-1200 netto zarobiszWink
(wyplata swietnie motywuje do dzialania na wlasna reke;D)


RE: Niepełnoletni w McDonald - robinhood666 - 21-07-2015 11:19

stawka marna, lepiej w internecie coś probobić Smile
ale tak niepełnoletni może się zatrudnić, osobiście nie polecam słyszałem co nieco o pracy w macu od znajomych