Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacja v2.4 z publish_actions - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacja v2.4 z publish_actions (/Temat-Aplikacja-v2-4-z-publish-actions-116412)

Strony: 1 2 3 4


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - DrPrefix - 24-06-2015 16:35

Uwaga Oferta nadal aktualna ale nie MAM ZAMIARU PROWADZIĆ SPRZEDAŻY Z UŻYTKOWNIKIEM KTÓRY CHCE MNIE OSZUKAĆ CZY COŚ JEDYNIE CO TO EXPRESS'EM PRZELEW INNEJ OPCJI NIE MA TYPU WEZME POJADĘ DO POCZTY I PRZELEWEM BO MIAŁEM CHWILĘ TEMU TAKOWĄ OKAZJĘ I DZIĘKUJE BARDZO.


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - Better_Faster - 24-06-2015 16:36

NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA!

Umówiliśmy się na zakup aplikacji aplikacji, kiedy powiedziałem, że idę wykonać przelew na pocztę użytkownik zaczął spamować, że szybko, masz 10 minut itp.
Kiedy stałem już w kolejce z wypełnionym drukiem napisał żebym nie wysyłał, a po 5 minutach żebym wysyłał.
Nie polecam wam tego szczyla, szkoda nerwów na takie osoby.


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - DrPrefix - 24-06-2015 16:41

Dziękuje bardzo za taką opinie jak pan mnie traktuje i wyzywa ja też mam swoje życie prywatne i nie mam zamiaru czekać 24 godziny na jakiś przelew ... którego byś nie wysłał bądź bym został po raz to kolejny oszukany Smile mam innych chętnych na aplikację i pieniądze dostane w ciągu 3 minut a nie tak jak pan 30 minut albo godzinę czekałem aż pan odpowie również tego użytkownika nie polecam. i nie jestem szczylem Smile, miało być szybko...


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - Better_Faster - 24-06-2015 16:47

Zdecyduj się. Pan czy Ty?
Wysłałbym przelew i zostałbyś oszukany? W jaki sposób?
Dochodzę do wniosku, że na tym forum powinna być jakaś dolna granica wieku bo potem taka kreatura psuje nerwy porządnym użytkownikom.


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - DrPrefix - 24-06-2015 16:55

Gościu nie spamuj już mam kilka osób które potwierdzą że nie oszukuje Wink typka poznałem ledwo co i mu apke 1.0 z miejsca przesłałem jak mi pieniążki doszły w 5 min i takie te twoje zachowanie . co słowo to przekleństwo Smile i koniec spamu tutaj .


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - kariolmax - 24-06-2015 16:56

@[Better_Faster] Ochłoń trochę, jesteś nowy, niezaufany. Przelew z poczty idzie 2-3 dni więc wyobrażasz sobie, że dałby Ci apkę przed zaksięgowaniem go? Jeśli tak to się grubo mylisz - nikt tak nie daje, szczególnie po ostatniej aferze na forum. Pozdrawiam!

@down, okej w takim razie wina jest podzielona ale ochłońcie obaj bo leczenie nerwicy trochę więcej kosztuje niż te 430zł Smile Nie warto Wink


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - Better_Faster - 24-06-2015 16:59

Są szybkie przelewy które dochodzą o wiele szybciej i właśnie na taki przelew się umawialiśmy.
Nie chciałem apki przed zaksięgowaniem (mi nie zależało na czasie)
Użytkownik co chwilę zmieniał zdanie - najpierw chciał zrobić to przez pośrednika, później powiedział, że da mi aplikację jako pierwszy, następnie umówiliśmy się na opcję 50/50 bo znowu mu coś się odwidziało.
NIE POLECAM JESZCZE RAZ!

@UP
Nic nie jest podzielone.
Po prostu użytkownik najpierw akceptuje zasady transakcji, a potem nagle zaczyna zmieniać zdanie kiedy ja pojechałem kilka km dalej samochodem na pocztę.
Nie zmienia się zasad w trakcie gry.

NIE POLECAM!


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - DrPrefix - 24-06-2015 22:58

To sobie nie polecaj inny użytkownik zakupił aplikacje u mnie i jest zadowolony Smile pieniądze od razu na koncie były. POWTARZAM PRZELEWEM EXPRESS PRZYJMUJE TYLKO PIENIĄŻKI BĄDŹ Z MBANKU DO MBANKU I PEWNIE BĘDZIE MOŻLIWOŚC PP. CENA POWINNA SIĘ ZMIENIĆ Smile . ODEZWĘ SIĘ ZA KILKA DNI Wink.


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - Squnek - 25-06-2015 01:30

Zakupione Smile polecam !!


RE: Aplikacja v2.3 z publish_actions - DrPrefix - 25-06-2015 09:42

Uwaga ostatnia aplikacja została Sprzedana Smile .
Później użytkownik napisze w temacie że wszystko przebiegło szybko i dobrze.

Jak będą aplikacje jakieś jeszcze to napiszę.