Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejny restock za Nami! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kolejny restock za Nami! (/Temat-Kolejny-restock-za-Nami-11489)

Strony: 1 2 3


RE: Kolejny restock za Nami! - BartuS - 07-08-2010 08:39

Czy jest ta konfiguracja gdzieś nagrana, ponieważ chętnie bym obejrzał, a niestety nie miałem możliwości być na livie


RE: Kolejny restock za Nami! - kreatywny - 07-08-2010 09:12

zwaracam się z tym samym pytaniem co bartuś

ni ja na restocku nic nie zgarnełem niestety
PS; świtne foty ;D


RE: Kolejny restock za Nami! - MotorniczyTramwaju - 07-08-2010 09:29

Taa, wszystko pięknie działało:
Sorry, you're not in this redemption.


RE: Kolejny restock za Nami! - WalkmaN - 07-08-2010 11:12

razor
Cytat:Restock odbył się bez większych problemów, żadnych poważnych błędów.

Dla mnie i polowa userow nie pokazywalo logowania sie na ptzplace i na lockerz to nie są powazne bledy i problemy?


RE: Kolejny restock za Nami! - Sonny - 07-08-2010 11:20

Były problemy np mój Sorry,you are not in this redemption kijowe jest to że uzbierałem 100PTZ


RE: Kolejny restock za Nami! - HoodS - 07-08-2010 11:48

z tym ze ekipa spisała sie na medal to bym sie sprzeczał i to grubo, nie dosc ze lagi to jeszcze brak dostepu widac własnie jak ciezko to patałachy pracuja


RE: Kolejny restock za Nami! - Sonny - 07-08-2010 14:14

Najlepiej by było gdyby czuli spadek zainteresowania tą stroną wtedy by się wzieli w garść


RE: Kolejny restock za Nami! - Kalis - 07-08-2010 21:13

i git mam tapetę :| i czekamy na następny


RE: Kolejny restock za Nami! - Morfit - 08-08-2010 13:11

Ja powiem tak. Lockerz na początku było cool. Od czasu Shopu 24/7 schodzi na psy ... Najpierw filmy, niedostępne dla Polski. Później Shop 24/7. Później Restocki SHOP'owe niedostępne dla Polski. Później restocki na których 1/2 ludzi nie może się zalogować ... Po prostu żenada ! Ja oczywiście szanuję to, że rozdają nagrody za darmo, ale no ... wykorzystują nas ... tracimy godziny oglądając filmiki ( z czego oni mają kasę, a my płacimy za prąd [ ja w czerwcu/lipcu, miałem nadwyżkę ponad 300zł ... ] ) a później nie mamy dostępu nawet do PTZPlace ...


RE: Kolejny restock za Nami! - tymonowy - 09-08-2010 11:58

OMG!!!!!!!!!! W chwili restocku padł mi net!!!!!!!!!!!!!!!!