Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż zakończona/do usunięcia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż zakończona/do usunięcia. (/Temat-Sprzedaz-zakonczona-do-usuniecia-114095)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 19:37

@[broofie]Żywotność ciężko ocenić ale myślę optymistycznie rok,dwa a nawet więcej.
Ilość sprzedanych sztuk nie wpływa na rynek i myślę że to jest dobre rozwiązanie bo każdy jest w swoim korycie Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - fusek - 19-05-2015 20:06

(19-05-2015 19:37)Branzolek napisał(a):  @[broofie]Żywotność ciężko ocenić ale myślę optymistycznie rok,dwa a nawet więcej.
Ilość sprzedanych sztuk nie wpływa na rynek i myślę że to jest dobre rozwiązanie bo każdy jest w swoim korycie Smile

a jest to cos wspolnego z oznaczaniem znajomych?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 20:34

(19-05-2015 20:06)fusek napisał(a):  
(19-05-2015 19:37)Branzolek napisał(a):  @[broofie]Żywotność ciężko ocenić ale myślę optymistycznie rok,dwa a nawet więcej.
Ilość sprzedanych sztuk nie wpływa na rynek i myślę że to jest dobre rozwiązanie bo każdy jest w swoim korycie Smile

a jest to cos wspolnego z oznaczaniem znajomych?

@[fusek] Pisałem że nie odpowiadam na zgaduj zgadule.
Pierwszy i ostatni raz odpowiadam na pytanie w temacie: Nie Smile
Jednak jak ktoś chce można wdrożyć tę funkcję.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - mlody16918 - 19-05-2015 21:38

Czy ryzyko wyłapania bana jest duże?
Dodam, że muszę to wiedzieć poniważ nie mogę sobie pozwolić na bana na kontach z xx Fp 100k+.
Możesz odpowiedzieć na PW.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 21:49

(19-05-2015 21:38)mlody16918 napisał(a):  Czy ryzyko wyłapania bana jest duże?
Dodam, że muszę to wiedzieć poniważ nie mogę sobie pozwolić na bana na kontach z xx Fp 100k+.
Możesz odpowiedzieć na PW.

@[mlody16918] Osobiście nie miałem stycznosci żeby banowali konto.
Do tego celu mozesz założyć sobie drugie a to gdzie masz xx fanpage użyć do promowania Smile
Wszystko rozkminisz jak przeczytasz poradnik, myślę że nie bedzie najmniejszego problemu.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Dean Ambrose - 19-05-2015 21:52

Można zarezerwować jedną sztukę? I jedno pytanie.
Jak mam zaplecze w postaci 400 stabilnych kont FB to czy to zwiększy moje zarobki?


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 21:55

(19-05-2015 21:52)Dean Ambrose napisał(a):  Można zarezerwować jedną sztukę? I jedno pytanie.
Jak mam zaplecze w postaci 400 stabilnych kont FB to czy to zwiększy moje zarobki?

@[Dean Ambrose] Oczywiście że zwiększy ale spokojnie o konta prosze się nie martwić Smile
W poradniku jest wszystko pięknie opisane Smile
Pewnie że można zarezerwować.


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - xTKSD - 19-05-2015 22:18

Ja poczekam, aż ktoś kto kupi osiągnie jakieś zarobki, jednak chciałbym spytać-z zerowym zapleczem (nie dotykam fb) da rade o jakieś normalne zarobki po tygodniu? Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - Branzolek - 19-05-2015 22:24

(19-05-2015 22:18)xTKSD napisał(a):  Ja poczekam, aż ktoś kto kupi osiągnie jakieś zarobki, jednak chciałbym spytać-z zerowym zapleczem (nie dotykam fb) da rade o jakieś normalne zarobki po tygodniu? Smile

@[xTKSD] Po tygodniu jeśli nie miałeś styczności i zaplecza to bez owijania w bawełnę raczej nie. Po tygodniu będziesz w fazie wprowadzenia Idea
Poradnik zakupiły dwie osoby, zgłosiłem się już aby podzieliły się opinią Smile


RE: [NISZA] Sub-sms+poradnik! WARTO! - xTKSD - 19-05-2015 22:26

Nie że nie miałem styczności xD
Chodzi mi tu o brak jakiegokolwiek zaplecza (jedyne konto jakie mam to prywatne) Wink