Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? (/Temat-Przepisywanie-pl-Zarabiane-na-przepisywani-tekstow-112983)

Strony: 1 2


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - thomasward - 25-04-2015 20:58

W textbookers.com dostajesz konkretny tekst do napisania, a w pozostałych dwóch samemu piszesz i wystawiasz, co chcesz. Textmarket lepszy od gieldytekstow.pl z tego co mi wiadomo.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - aixen - 26-04-2015 13:25

Zobaczymy jak mi pójdzie, póki co zarejestrowałem się na textbookers i czekam na pomyślne zaakceptowanie mojego formularza Smile.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - szykiryki - 26-04-2015 15:08

Lata temu wspolpracowalam z przepisywanie.pl (transkrypcje itp. wtedy to byla jedyna mozliwosc zarobienia przez Internet mi znana Smile).
Te dane są potrzebne do ROZLICZENIA Z URZĘDEM SKARBOWYM!
Pesel jest w tej chwili Twoim identyfikatorem podatkowym.

Kiedyś wypłacali bez problemu kasę, dzisiaj z tego co czytam opinie w necie nie jest już to takie oczywiste, wiec podejmowanie wspolpracy akurat z nimi odradzam.

ALE!
Wspolpracując z innymi giełdami tekstów również będziesz zobowiązany do rozliczenia lub też podania danych, które umożliwią to firmie zlecającej pisanie.


RE: [Przepisywanie.pl]Zarabiane na przepisywani tekstów? - malodobry - 28-04-2015 23:05

A jak wyglądają zarobki na takich serwisach? przepisując np. 2h dziennie średnim tempem?