Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA (/Temat-SPRZEDAM-Vademecum-Earnera-kompletny-zestaw-wszystkich-tajnikow-zarabiania-na-PPA-112774)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 30-05-2015 16:22

Co prawda szczegółowo Ci odpisałem na wszystkie wiadomości prywatnie, ale napiszę jeszcze raz tutaj żeby wiedzieli i inni.
Jeśli chodzi o fundusze miesięcznie to osobiście moim zdaniem wystarczy około 100-120zł miesięcznie w tym już jest Soft do Seo, 10 proxy, oraz captcha - wszystko oczywiście gdzie i jak kupić jest również w poradniku.

Cena 330zł jeszcze dla 3 osoób Smile
Zapraszam.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - lochu99 - 01-06-2015 09:12

Witam wszystkich.
Po długiej przerwie w PPA postanowiłem wrócić do tej metody zarobku, więc aby sobie przypomnieć, zobaczyć wszystkie nowinki, na czym aktualnie najlepiej się zarabia itp. zakupiłem poradnik od Farrara.

Poradnik czyta się bardzo dobrze, zostało w nim wyjaśnione wszystko krok po kroku od metod znanych wszystkim do takich o których wiedzą nieliczni. Autor opisuje tutaj m.in budowe naszej strony, SEO, różne metody promocji, opisy programów. Plus daje nam też dwie aplikacje, zestaw landing page które napewno zwiększą konwersje i całkiem nową niszę dzięki której będziemy zarabiać grube $$$$.

Jestem pewien że z tym poradnikiem i moimi chęciami wrócę do moich dawnych zarobków. Polecam

Niżej screeny moich wcześniejszych zarobków, (tylko z okresu 2 miesięcy)

AWM
[Obrazek: lmvx9MB.png]

Adscend (net30 czyli to ten sam okres zarobku co na awm)
[Obrazek: QWZXRox.png]


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 05-06-2015 14:46

@lochu99 Dzięki za miła opinię na temat poradnika. Fajnie, że wróciłeś znów do PPA i zarabiania, pamiętam, że byłeś jednym z najlepszych earnerów w GU Smile - życzę szybkich i wysokich zarobków Big Grin


Cena 330zł jeszcze dla jednej osoby!

Zapraszam.


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 14-06-2015 18:45

Jako, że osoba, która zarezerwowała ostatni poradnik za 330zł nie wpłaciła w końcu kas, jest on wciąż dostępny.

OSTATNIO SZTUKA ZA 330ZŁ!


[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Raven - 26-06-2015 19:32

Żeby się nie rozpisywać, skoro inni już to zrobili. Big Grin
Bardzo dobry zestaw, wiele przydatnych informacji i metod, zwłaszcza dla mnie, zielonego w kwestiach PPA. Osobiście polecam. Smile


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 27-06-2015 11:24

Cieszę się i dzięki wielkie za wystawienie opinii Smile

Dziś i jutro poradnik w niższej cenie (później przez kilka dni mogę być po prostu niedostępny tutaj, i nie mieć czasu zrobić unikalne paczki)

Zapraszam!


[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Kamil * PPP - 03-07-2015 23:49

Poradnik jest opisany jak dla mnie od początku do końca jako osoby mało doświadczonej w PPA profesjonalnie i zrozumiale... ! Trudniejsze sprawy są opisane szczegółowo a dodatkowo przedstawione na grafikach, które od razu nas pozbawiają wątpliwości ! Landing Page (5 sztuk) wyglądają profesjonalnie i zapowiada się na dużo leadów... ! Smile Pozostałe 2 aplikacje – 1 podstawowa, druga nieznana mi jak dotąd i wydaje mi się być warta bardzo dużo ! – nowy sposób monetyzacji PPA ! Big Grin Kontakt na supporcie również świetny, miło i łatwo się rozmawia... !

Jestem w pełni zadowolony z zakupu... ! Smile

Pozdrawiam Kamil * PPP


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 04-07-2015 15:27

Dzięki wielkie za miła recenzje i ciesze się, że jesteś zadowolony Smile

Zapraszam wszystkich do zakupu, jak i zadawania pytań odnośnie poradnika czy supportu Wink

Pzdr.


[SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - poduszka12 - 07-07-2015 16:08

Jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o PPA, dlatego zakupiłem poradnik i szczerze nie żałuję.
Wszystko napisane jest w taki sposób, że nawet ja rozumiem, a jeśli nie, to jest support i to naprawdę świetny!
W poradniku można znaleźć bardzo dużo informacji, gdzie szukać nisz, jak przygotować stronę, gdzie promować, jak pozycjonować itd. Naprawdę ogrom wiedzy!
Dopiero zaczynam swoją przygodę, dlatego czeka mnie naprawdę dużo, dużo pracy, ale na szczęście w przeciwieństwie do początków autora mam poradnik i nie muszę wszystkiego samemu próbować.
Teraz to tylko szybko wszystkiego się nauczyć i do roboty Cool
Gorąco polecam wszystkim, bo jest warto! Heart


RE: [SPRZEDAM]Vademecum Earnera - kompletny zestaw wszystkich tajników zarabiania na PPA - Fararro - 13-07-2015 18:49

Dzięki miło słyszeć Smile


Zapraszam wszystkich do zakupu, dziś pojawiło się trochę ciekawych Landing Page - więc kto pierwszy ten lepszy- cena promocyjna - pisać Wink



Pzdr.