Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry (/Temat-LucreLab-Polska-odpowiedz-na-MTV-PV-akcje-ad-packi-gry-109726)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Shadow271 - 03-03-2015 16:48

(03-03-2015 07:58)infokasa napisał(a):  Medal ma dwie strony może lepiej że nie będzie możliwości wpłaty przez PP. Co w przypadku gdyby z byle powodu konto zostało zablokowane? Wiele osób nie czyta regulaminu PP z którego jasno wynika że jest przeznaczony do zakupu towarów i usług, a nie do "inwestycji".

No przecież to jest zakup wejść na stronę, wyświetleń banera i LabPoints Smile
No ale fakt mogłoby być jak z clickrev


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - infokasa - 04-03-2015 16:37

Na PP są ostatnio duże naciski tutaj przykład: http://bitcoin.pl/wiadomosci/biznes/775-15-milionow-uzytkownikow-serwisu-mega-skazanych-na-bitcoiny


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Krechaman - 04-03-2015 16:45

Zacząłbym, gdybym miał jak zainwestować przez paypala :/ Bez inwestycji czeka mnie to samo co na paidverts. Jutro będzie równo drugi miesiąc, a nawet z 1 grupy nie wyszedłem. Miałem może max 8000 bapów.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - kolorpurpury - 04-03-2015 17:57

Dobrze, że jest BTC bez paypala jakoś się obejdę Big Grin
Oby to nie był niewypał po wielkich oczekiwaniach Big Grin


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - 9Jarek9 - 04-03-2015 18:03

(04-03-2015 16:45)Krechaman napisał(a):  Zacząłbym, gdybym miał jak zainwestować przez paypala :/ Bez inwestycji czeka mnie to samo co na paidverts. Jutro będzie równo drugi miesiąc, a nawet z 1 grupy nie wyszedłem. Miałem może max 8000 bapów.
Przecież możesz się z kimś wymienić przykładowo 10$ na PP za 10$ na innym procesorze. Jest wiele osób które chętnie przeprowadzą z tobą taką wymianę.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Meloman - 07-03-2015 14:26

Ja również programem się interesuję, postanowiłem nawet zakupić dwie domeny związane z tym projektem, dokładniej to : lucrelab.net i lucrelab.eu Smile
Jak na razie przygotowania do programu idą według mnie bardzo dobrze.
P.S
Nic tak nie cieszy jak 0% opłat na Bitcoinie.



RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - rafi213 - 07-03-2015 15:23

też się poważnie zastanawiam nad tym projektem, bo do PV raczej nie bedzie sensu wracac po SWAPIE


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Handlarz - 07-03-2015 15:44

Ciekawie się zapowiada.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - Watoga - 07-03-2015 18:34

Sam mysle czy lepiej kupic ich walute i czekac na jej wzrost i sprzedac czy zakupic za to paczki reklamowe.

Ciekaw jestem ile bedzie wart LucreCoin na starcie, bo moze sie okazać, ze po inwestycjach ludzi w pakiety walute ładnie podskoczy.


RE: LucreLab - Polska odpowiedź na MTV/PV - akcje, ad packi, gry - olekn1 - 07-03-2015 19:12

Najlepiej nakupić ile się da tych LucreCoinów, bo cena po prelanchu na pewno wzrośnie, bo komu opłacałoby się ją sprzedać taniej? Tongue Do tego dochodzą dywidendy...

Nie wiem jak sytuacja będzie wygląda, ale jeżeli od samego początku będzie można kupować LC z dzwignią, to da to ogromny zysk w przeciągu paru tygodni Smile

PS. Początkowa cena za 1 LC to 10¢