Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skradziony fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Skradziony fanpage (/Temat-Skradziony-fanpage-108688)

Strony: 1 2 3


RE: Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 17:26

U mnie dziś znowu jakiś atak był nawet na moje normalne konto na fejsie, musiałem weryfikacje zdjęciową robić i nowe hasło, chodz wczoraj zmieniałem już..


RE: Skradziony fanpage - prololex - 16-02-2015 18:14

W jaki sposób ukradli Ci te fp?


RE: Skradziony fanpage - Duxone00 - 16-02-2015 18:45

dlaczego nie ustawicie sobie tokenów przy logowaniu z nieznanego łącza ? takie coś blokuje wszystkie próby kradzieży do których nie dojdzie.

sprawdź w google czy niema czasem maila z hasłem jakim używasz obecnie.
zapewne masz zapisany mail i hasło przy logowaniu na fb przypomnij sobie czy nie wpisywałeś ich ręcznie za którymś razem, dość często jest tak że wejdziesz w coś na fb i staje się tak że Cię wylogowywuje, tyle że tak naprawdę przenosi Cię na skopiowaną stronę fb i tam trzeba samemu wpisać passy.


RE: Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 19:11

Już wszystko jest dobrze zabezpieczone, dziś posiedziałem od rana i wszystko porobiłem więc już takie coś się nie zdarzy, głupi byłem że wcześniej się tak bardzo nie zabezpieczałem. A no ukradziono mi w taki sposób że ktoś wszedł na jedno z moich dwóch kont i usunął te dwa konta jako administratora, ustawił siebie przez co całkowicie straciłem do nich dostęp.


RE: Skradziony fanpage - Duxone00 - 16-02-2015 22:35

tak sobie teraz o tym wszystkim myślę i co ja bym w takiej sytuacji zrobił to przychodzi mi jedno do głowy post na forum otwartym zc iż dajesz 24h na oddanie dwóch fp tej osobie i jeśli fp nie wrócą do Ciebie to po upływie tego czasu zgłaszasz całą akcję policji (dodając że nawet jak korzystał z różnych vpn'ów to nie przeszkodzi to w namierzeniu go) chociażby dlatego iż wstawił linki do programu gdzie podał dane, loguje się ze swojego ip wypłaca kase na swój rachunek bankowy bądź rodzica.


sprawa będzie się toczyła około roku (tak jak w moim przypadku kiedy przejąłem dwa maile administratora gry online) ale konsekwencje poniesie zostanie nałożona na niego kara pieniężna którą będzie musiał zapłacić a jak nie na niego to na prawnego opiekuna.
_________________________

jak kontaktowałeś się z P. Arkiem z leadmore mogłeś w sumie poprosić o e-mail konta z którego linki znalazły się na Twoim fp było by coś więcej wiadomo


RE: Skradziony fanpage - wiktor112233 - 16-02-2015 22:41

@Duxone00 administratorzy z tego co wiem nie mogą udostępniać maila bo jest ochrona danych (nie jestem pewien ale z IP na pewno tak jest)

I druga sprawa jest taka, że grożenie policją raczej nic nie da bo przy każdej aferze na forum sypią się takie groźby ale jakoś z marnym skutkiem.


RE: Skradziony fanpage - Gogli - 16-02-2015 23:00

Pisałem z Panem Arkiem i powiedział, że nie może dać danych tej osoby bo takie prawo, ma te dane chodz wie że mogą być nie prawdziwe ale niestety nie może mi ich dać i rozumiem to.. Już kilka większych fanpage oddał właścicielom po 200 k lajk więc mam nadzieje, że mi tez odda tylko czekam bo została nałożona na mnie blokada z weryfikacją znajomych przez zdjecia i czekam az odblokuje to konto i dopiero na do niego napisze albo pw, albo jak mowicie tam na stronie fanpage, ale mysle ze odda bo chyba sie przestraszył tego co zrobił skoro tamte oddał, a jak jeszcze wspomnę coś o policji i o tym ze mam jego dane z leadmore oraz ip to raczej poskutkuje. Jutro dam znać jak sprawa stoi Big Grin


RE: Skradziony fanpage - Mauorycy - 16-02-2015 23:52

Dostałeś wiadomość w stylu "Proszę usunąć to zdjęcie" i był spreparowany link taki jak normalnie do zdjęcia na fp i po wejściu w niego zobaczyłeś powitalną stronę fejsbuka ?Big Grin


RE: Skradziony fanpage - Duxone00 - 17-02-2015 12:00

(16-02-2015 23:00)Gogli napisał(a):  Pisałem z Panem Arkiem i powiedział, że nie może dać danych tej osoby bo takie prawo, ma te dane chodz wie że mogą być nie prawdziwe ale niestety nie może mi ich dać i rozumiem to.. Już kilka większych fanpage oddał właścicielom po 200 k lajk więc mam nadzieje, że mi tez odda tylko czekam bo została nałożona na mnie blokada z weryfikacją znajomych przez zdjecia i czekam az odblokuje to konto i dopiero na do niego napisze albo pw, albo jak mowicie tam na stronie fanpage, ale mysle ze odda bo chyba sie przestraszył tego co zrobił skoro tamte oddał, a jak jeszcze wspomnę coś o policji i o tym ze mam jego dane z leadmore oraz ip to raczej poskutkuje. Jutro dam znać jak sprawa stoi Big Grin

Arek w sumie mógł by też zareagować pisząc tej osobie mail
bo jak by nie patrzył sprawa oparła by się o prokuraturę to właściciel serwisu chyba też byłby ciągany, więc mógłby naskrobać mu maila zawierającego między innymi dane kontaktowe do Ciebie (email, nr gg) pisząc by się z Tobą dogadał i rozeszło się to po kościach


RE: Skradziony fanpage - ClassAxion - 17-02-2015 12:46

Pewnie komuś się nudzi i phishingiem fanpage'e zbiera Lol Jak już macie takie fp to patrzcie co otwieracie... Xpokerface