Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nauczyliście się angielskiego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Jak nauczyliście się angielskiego ? (/Temat-Jak-nauczyliscie-sie-angielskiego-108665)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - i'wiki - 15-02-2015 23:21

kup sobie to i masz nauke z glowy

[Obrazek: Vasco%202.jpg]


dodam że cena 1 k


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Slight - 15-02-2015 23:27

Ja osobiście bardziej znam słówka angielskie, niż tworzenie zdań. W szkole wiadomo uczę się budowy zdania, ale jakoś zapomina mi się. Też się planuję wziąć za naukę angielskiego, z racji takiej, że pewnie po szkole będę pracował u wujka zagranicą.

Widziałem też jakieś urządzenia SITA itp, ale drogie takie coś na moje progi. Suma waha się przy około 1800 zł.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Dennisek78 - 16-02-2015 00:37

Nauka angielskiego hmm na początek to były gry ... Większość ludzi z naszego lub oscylującego w tych granicach rocznika (96) tak się uczyło angielskiego, potem na stół przybyły filmy, i seriale...
Daniem głównym jest tłumaczenie seriali (Głównie medycznych) ale też zdarzają się luzackie (The 100/ The Originals) Wszyscy w szkole mówią że kuje słówka (Gramatyka to takie ewwwww czemu nie może być 3 czasów? Simple/Continous/future simple....) ja nie kuje słówek, po prostu ich używam codziennie, dlatego też się utrwalają Big Grin

Życzę powodzenia z angielskim, ahhh jeszcze jedno... Mnie w języku angielskim zauroczył akcent Brytyjczyków (Ale takich z krwi i kości Brytyjczyków, nie murzynów z wachlującymi papierkami na obywatelstwo....) dlatego też mam taką wielka motywację by nadal się uczyć angielskiego, sam ów akcentu mieć nie będę miał, ale zawsze mogę powiedzieć "Go on" to sobie posłucham Big Grin


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - szykiryki - 16-02-2015 07:31

Szkoła+ szkoła językowa+3 lata z rzędu wakacyjna praca za granicą (chociaż tutaj bardziej "liznęłam" włoskiego niż angielskiego)+teraz raz w tyg. business english finansowany z pracy...
Najwięcej nauczyłam się jednak sama...zawzięłam się, żeby w liceum przeczytać Szekspira w oryginalne, chociaż jedną powieść, było ciężko, ale do dzisiaj znam wiele słówek, które dawno już wyszły z języka ang Tongue. To doświadczenie jednak dało kopa do czytania po angielsku, nie tylko informacji prasowych, ale przede wszystkim książek. Poza tym staram się oglądać BBC World i Top Gear'a z facetem w oryginale Tongue.

Najważniejsze jest chyba ciągłe używanie języka, nie tylko w osłuchaniu czy na wakacjach, bo przez to traci się totalnie rezon, kiedy nagle trzeba powiedzieć coś po angielsku Wink


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Admin - 16-02-2015 07:55

playstation one + final fantasy 7 z czytaniem dialogów Lol


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Hybrid1990 - 16-02-2015 08:20

del


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - mamrocik - 16-02-2015 08:21

Tibia to z niej nauczyłem się angielskiego, ( zdana matura na 50+ % )
W szkole brak angielskiego...Undecided


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Terror - 16-02-2015 08:52

Ja to się uczę z Jarkiem Pashą, my friends.


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Sebqu - 16-02-2015 09:12

A macie jakies strony gdzie są filmy i seriale z napisami ang?


RE: Jak nauczyliście się angielskiego ? - Takahari - 16-02-2015 19:03

Zdecydowanie Gry oraz Teamspeak 3 Big Grin