Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat (/Temat-Promocje-rabaty-Cropp-oraz-House-jeden-temat-108377)

Strony: 1 2 3 4


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - karor - 12-02-2015 17:35

ooo dziękówka Big Grin


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - cokieee - 12-02-2015 18:07

(12-02-2015 17:33)VoreCC napisał(a):  Szykuje się jutro wymiana garderoby Lol Jakie macie opinie o butach z Croppa? Potrzebuję nowych butów zimowych a że koniec sezonu to są nieźle przecenione. Jeszcze z tym kuponem to już całkiem, jakieś 70 złotych zapłacę.
Jak ostatnio kupowałem to bardzo byłem zdziwiony, nie powiem.uty wytrzymały 8 miesięcy ;o
Dzisiaj kupiłem za 60zł już po obniżce podobne do tych tylko moje mają w środku futerko -> http://www.cropp.com/pl/pl/chlopak/nowa-kolekcja/buty/le397-59x/lace-up-ankle-high-shoes


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - VoreCC - 12-02-2015 18:20

Ja chciałem kupić te w stylu Timberlandów, bodajże za 159 zł były wcześniej


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - cokieee - 12-02-2015 19:43

(12-02-2015 18:20)VoreCC napisał(a):  Ja chciałem kupić te w stylu Timberlandów, bodajże za 159 zł były wcześniej

A to nie wiem Wink ja nawet jakbym chciał je kupić to trochę bez szans bo i tak jestem strasznie wysoki więc nie potrzebuje +1 do wzrostu


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - VoreCC - 12-02-2015 19:50

Mam 194 cm, witaj w klubie Wink Do tego spodnie noszę długość 38 cali i nigdzie nie mogę dostać.


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - cokieee - 12-02-2015 20:16

ja dosłownie kilka cm więcej tak ze 2 chyba Wink co do croppa to bardzo dużo dziś kupiłem, fajnie że robią takie rabaty.


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - asw - 12-02-2015 20:20

ma ktoś jakieś fajne bluzy bez kaptura takie do gimbazy


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - cokieee - 12-02-2015 20:36

(12-02-2015 20:20)asw napisał(a):  ma ktoś jakieś fajne bluzy bez kaptura takie do gimbazy

Ja mam wysztkie z kapturem i większość jest za mała, jak coś to pw jeśli jesteś zainteresowany


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - Delgrippo - 12-02-2015 21:16

To jutro do sklepu Smile Dzięki


RE: Promocje, rabaty Cropp oraz House - jeden temat - SylverWolf - 12-02-2015 22:01

Mi w Croppie i House nie podoba się rozmiarówka obuwia. Rozmiar męski dopiero od 41 (26,5 cm), a ja noszę wkładkę 24,5 cm...
Niestety nie żałujcie, że jesteście wysocy, bo ja za to mam ledwie 160 cm wzrostu i już jestem za stary by urosnąć :/
Swag'owe crewnecki z Croppa ciekawie się prezentują Big Grin
Z jakością ich butów trzeba uważać, chociaż na pewno są lepsze niż chińskie podróbki lub buty z deichmanna. Nie polecam tylko na bmx lub większego bike'a do zabawy, bo szybko się niszczą.