Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwsza w życiu strona. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Pierwsza w życiu strona. (/Temat-Pierwsza-w-zyciu-strona-108273)

Strony: 1 2


RE: Pierwsza w życiu strona. - nitram - 11-02-2015 20:01

Po roku przecież można hosting zmienić nie ma potrzeby przedłużania a jak to ma być tylko zwykła strona to to na https://www.az.pl/ powinno wystarczyć najtańszy pakiet 20 coś zł na rok a nie na miesiąc tak jak zakładałeś, więc w Twoim budżecie się zmieścisz spokojnie. Ja bym to brał sam korzystam z az.pl na tym hostingu mam 3 strony na WP postawione tak jak piszesz średnio póki co 100-1000 wejść dziennie i nie ma problemów z tym.


RE: Pierwsza w życiu strona. - domin_dz - 11-02-2015 20:21

W swiftslots.com masz dobry hosting za $3 z płatnością co miesiąc. Mogę na prawdę go polecić Smile

Edit:
Nie doczytałem, że będziesz miał tylko 1000 uu dziennie, w takim razie polecam darmowy ct8.pl.


RE: Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 11-02-2015 22:30

Ale wiadomo, że teraz jest 1000 UU to nie oznacza, że będzie tak cały czas bo może być i więcej.
Chyba postawię jednak na az.pl i coś porobię z WP.

Aby mieć stronę na WP muszę zakupić i domenę (.com) i hosting?


RE: Pierwsza w życiu strona. - linoskoczek - 11-02-2015 23:48

(11-02-2015 22:30)Max998 napisał(a):  Aby mieć stronę na WP muszę zakupić i domenę (.com) i hosting?

Hosting tak, domenę niekoniecznie, bo zazwyczaj dostaje się darmową typu login.jakistamsuperhiperhosting.com, ale patrząc na Twój przypadek i nie rozważając szczególnych przypadków odpowiedź brzmi: TAK. Kup domenę i hosting.

@[nitram]
Jak z pomocą techniczną? W ile odpisują i jak pomagają? Jak ja kiedyś pisałem z Az.pl, to zdechłem po 3 wysłanych do nich mailach, a czas na odpowiedź to było jakieś 4h za każdym.


RE: Pierwsza w życiu strona. - nitram - 12-02-2015 07:49

Poki co to nie wiem bo jak narazie jakies 4-5 miesięcy nie potrzebowałem od nich pomocy....


RE: Pierwsza w życiu strona. - linoskoczek - 12-02-2015 09:15

Myślę, że dobry support jest potrzebny nowicjuszowi, dlatego odradzam ovh i az, bo to masowki.


RE: Pierwsza w życiu strona. - radosz8 - 13-02-2015 15:16

OVH? dla mnie za drogi, zdecydowanie polecam np hekko i pakiet za 70 zł spokojnie Ci wystarczy


RE: Pierwsza w życiu strona. - Max998 - 13-02-2015 15:26

Kruca fiks nie wiedziałem, że z tym będzie aż tyle kłopotów..
I jak tu coś wybrać na coś się zdecydować i w końcu to wszystko połączyć by napisać chociaż jeden post.
Przyzwyczaiłem się do bloggera i teraz to wszystko ciemna magia. Rolleyes


RE: Pierwsza w życiu strona. - Szaman1644 - 13-02-2015 15:45

Sam tez będę stawiał nowy blog niedługo i zdecydowałem się na mintshost.pl pakiet Standard.


RE: Pierwsza w życiu strona. - Svirus - 13-02-2015 19:51

Przy tak małym ruchu na stronie (myślę, że będzie jeszcze mniejszy niż przewidujesz), 30-40 zł na CAŁY ROK to max co powinieneś wydać + parę PLN na domenę. Wordpress-a zainstalujesz z poziomu cPanel-a. Ja witryny z podobnych ruchem trzymam na netmark.pl serwer MICRO