Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę (/Temat-Wartosciowe-wejscia-na-nie-wartosciowa-strone-105506)

Strony: 1 2


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 06-01-2015 00:09

Z fb słabo mi idzie, na wykop dzisiaj dodawałem ale chyba coś źle robię bo mam tylko jedno wyświetlenie. Czasami wchodzą komentarze na wp, onet, interia. Najczęściej komentuje na stronach regionalnych, lecz znam za mało stron w których komentarze z zachętą wejścia na stronę przechodzą i nie chodzi mi wcale o perfidne umieszczenie linka tylko coś w rodzaju "wpisz w google" lub "wstaw kropki w miejsce spacji". Jak by ktoś znał strony z nie tak bardzo moderowanymi komentami najlepiej chodź nie koniecznie o finansach to był bym wdzięczny. A może ktoś podrzuci jakiś inny pomysł. 1500 wejść dziennie całkowicie by mnie urządzało, mogę na to poświęcić ze 2 godziny dziennie.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - edikiu - 06-01-2015 00:30

a jaka tematyka strony? ma dużą konkurencje? może zwykłe pozycjonowanie by wystarczyło?


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 06-01-2015 01:07

Tematyka to banki. Strona to kompletny śmieć typowo pod zarabianie na reklamie, nie ma praktycznie żadnej treści (kilka linków do stron banków) ale za to ma niezły CTR i CPM


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - Klin - 06-01-2015 02:55

Raczej gimbusy nie beda Ci klikac w reklamy o takiej tematyce.

Jesli nie chcesz wydawac $$ dobrym pomyslem bedzie dodanie linku w sygnaturce na roznych forach i udzielanie sie na nich.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 06-01-2015 10:36

Z forami oczywiście spróbuję tylko, że jak będę miał link to takiej nie wartościowej strony w podpisie to reputacji na forum nie zbuduję. A $ mogę wydać o ile mi się to opłaciJerk2


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - ebonkyz - 06-01-2015 11:42

kulum, hotcash.


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 06-01-2015 13:24

ebonkyz Mógłbyś się rozwinąć bo nie jestem za bardzo w temacie


RE: Wartościowe wejścia na nie wartościową stronę - sony07 - 09-01-2015 13:12

Kupię 2tyś unikalnych wyświetleń mojej strony dziennie z Polski lub Niemiec. Oczywiście w grę nie wchodzą, żadne buxy, boty czy inne wynalazki. Wejścia na stronę mają dokonywać osoby które interesuje tematyka strony.