Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! (/Temat-Sprzedam-Dwie-aplikacje-FB-sprzed-1-go-maja-105453)

Strony: 1 2


RE: [Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! - elbowndg - 05-01-2015 11:14

to ja nei wiem jakie Ty masz zaplecze jak masz na apce 900 osob lol.


RE: [Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! - Ideologia - 05-01-2015 11:18

(05-01-2015 11:14)elbowndg napisał(a):  to ja nei wiem jakie Ty masz zaplecze jak masz na apce 900 osob lol.

Po 2 dniach z małą intensywnością promowania jej. Nie jest tak łatwo werbować osoby które zaakceptują dostęp do aplikacji.

Dlatego mam takie zdanie jakie mam. Bez zaplecza do rozreklamowania aplikacji i pomysłu to nie zarobicie nic.


RE: [Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! - Madroxx - 05-01-2015 11:28

(05-01-2015 11:18)Ideologia napisał(a):  Dlatego mam takie zdanie jakie mam. Bez zaplecza do rozreklamowania aplikacji i pomysłu to nie zarobicie nic.

Widzę, że odkrywasz Ameryke na nowo impreza To chyba wiadome, jak się nie ma lub nie potrafi to się za to nie bierze.


RE: [Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! - piotrekprorok - 05-01-2015 11:31

@edit, do usunięcia, nie ważne Smile


[Sprzedam] Dwie aplikację FB sprzed 1-go maja ! - Klin - 14-01-2015 20:20

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.