Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać (/Temat-Powrot-do-PPA-Mucios-probuje-zarabiac-105398)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 05-01-2015 00:36

Dzień 1 (miesiąc 1)

No to dzień pierwszy dziennika za nami Smile

Co udało mi się dziś zrobić?

Hmm dodałem 2 nowe nisze na bloga i zgłębiam dalej tajniki pozycjonowania (ogólnie SEO).

Cel miesięczny:

Nisze na blogu - 17/50
Zarobki: 0$/10$

Tak jak pisałem, na pierwsze pobrania liczę dopiero pod koniec stycznia, teraz mozolne dodawanie postów oraz uczenie się SEO.



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 06-01-2015 00:53

Dzień 2 (miesiąc 1)

Aktualizacja Tongue

Co udało mi się dziś zrobić?

Dziś ponownie dodałem 2 nowe nisze na bloga. Wszystko idzie po mojej myśli i powolutku jadę do przodu z tym koksem. Dodatkowo dodałem jeden filmik na YT Smile Może coś z tego będzie.

Cel miesięczny:

Nisze na blogu - 19/50
Zarobki: 0$/10$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - cuncilgnu - 06-01-2015 01:07

Obserwuje i życzę powodzenia Wink można powiedzieć że jesteśmy na podobnym etapie


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 07-01-2015 22:59

Dzień 4 (miesiąc 1)

Stało się Big Grin Dziś wpadł pierwszy lead z USA w wysokości 0,54$ Huh

Co udało mi się dziś zrobić?

Dziś praktycznie cały dzień spędziłem w pracy i nic nie udało mi się zrobić Sad Wieczorem dodałem nowy post na bloga, więc znajduje się na nim już okrągłe 20 postów. Najwyższy czas zacząć coś działać z SEO, aby blog lekko szedł do góry w google. No i co mnie cieszy pojawił się pierwszy lead Smile Oby tak częściej Huh

Cel miesięczny:

Nisze na blogu - 20/50
Zarobki: 0,54$/10$



RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Damkofr - 07-01-2015 23:08

Też własnie wbiłem 20 postów i chciałbym coś SEO podziałać ale kompletnie się na tym nie znam :/


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Lipko111 - 07-01-2015 23:18

Ja to Ciebie chyba obserwuję najdokładniej. xD


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - cuncilgnu - 07-01-2015 23:19

Lead wpadl sam z siebie czy wrzucales jakis filmik albo cos? Wink


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - mucios - 07-01-2015 23:21

(07-01-2015 23:08)Damkofr napisał(a):  Też własnie wbiłem 20 postów i chciałbym coś SEO podziałać ale kompletnie się na tym nie znam :/

Też się dopiero uczę, czytam coś tam próbuje ogarnąć. W piątek zacznę coś z tym działać w praktyce i okaże się co i jak Smile

(07-01-2015 23:19)cuncilgnu napisał(a):  Lead wpadl sam z siebie czy wrzucales jakis filmik albo cos? Wink

Sam z siebie, wrzucałem filmik 2 dni temu, ale szybko poszybował w dół (był przez chwilę na 1 stronie). Na chwilę obecną próbuje rozgryźć to jak nowiutkie filmy pod daną frazą są TOP 5 na YT (film dodany 30 minut wcześniej, bez like, bez komentarzy oraz z 301 wyświetleniami). Coś musi być na rzeczy Tongue


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - .::Nicko::. - 07-01-2015 23:29

Powodzenia Smile


RE: Powrót do PPA - Mucios próbuje zarabiać - Max998 - 07-01-2015 23:38

Życzę powodzenia, mnie coś leń złapał i nic nie wrzucałem na bloga od 3 dni.. Undecided