Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile można zarobić na FanPage ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile można zarobić na FanPage ? (/Temat-Ile-mozna-zarobic-na-FanPage-104696)

Strony: 1 2


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - Karamber - 09-01-2015 18:09

jak ktoś ma dobry pomysł jak wykorzystać fp 16 tys niech pisze;p


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - nokira - 09-01-2015 21:19

Jaka tematyka FP? Od tego wszystko zależy;p


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - wiktor96 - 17-01-2015 15:33

Zależy od tematyki i oczywiście od zasięgu.


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - marcinku - 22-01-2015 14:34

Nie licz na wielkie zyski, kolega miał bardzo dużą stronę z aforyzmami, codziennie kilka tysięcy wejść i i tak nikt nie klikał w reklamy. Wszyscy je pomijają albo zamykają. Niestety. W USA jest inna kultura i tam można już zarobić ładne pieniądze ;]


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - .::Nicko::. - 22-01-2015 19:47

@[SureQ] Wszystko zależy od zasięgu jak i też tematyki fanpage.
Zarabiać można na wiele sposobów od skracania do subów.

Poszperaj na forum i sprawdź co najlepiej odpowiada pod twój fanpage.
Napewno coś znajdziesz, o ile będziesz miał chęci.

Wszystko zależy od Ciebie Smile


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - 4funsecond - 22-01-2015 19:55

A na ile wycenicie tego: https://www.facebook.com/bijemyrekorddlakasi?ref=bookmarks ?


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - olaww - 22-01-2015 20:30

(22-01-2015 19:55)4funsecond napisał(a):  A na ile wycenicie tego: https://www.facebook.com/bijemyrekorddlakasi?ref=bookmarks ?
Tybyś musiał mi zapłacić żebym go wziął to jakieś 10tyś zł


RE: Ile można zarobić na FanPage ? - Darven - 25-01-2015 16:06

Ja od jakiegoś czasu próbuje zarobić na FP ale strasznie ciężko mi idzie....Podstawowy problem to reklama. 20 zł zapłaciłem na reklamę 3 FP, co kolejna reklama to gorzej, 800, 600....20 laików na moim ostatnim FP Lol Tematyki wzorowane na innych FP, zadbane, wpisy/obrazki nie kradzione od konkurencji itd. Dlatego mam pytanie. Czy poza kupną reklamą trzeba jeszcze samemu działać np. spamować w jakiś grupach, innych Fp z podobną tematyką by zdobywać laiki?? Bo jeszcze żadna płatna reklama nie przyniosła duzej ilości fanów (nie mówiąc już nawet o przełożeniu tego na zyski czy nawet zwrocie kosztów reklamy )

Druga sprawa to to że planuje kupić jakiś FP ero na którym mógłbym zarabiać dziennie od 3 do 4$ na skracaczach. Skoro samemu nie mogę nic zbudować to kupię gotowca od kogoś komu się to udało. Na razie odkładam mamonę Smile Pozostaje mieć nadzieje że się i na tym nie przejadę. I dlatego mam tu pytanie, na co uważać przy kupnie takich gotowców? Ile mogą one kosztować? No i czy mogę od razu wziąć się za zarobek?