Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC (/Temat-X-value-udzialy-ktorych-wartosc-tylko-rosnie-oraz-darmowe-BTC-103014)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 07-12-2014 20:05

Udziały kupujemy po cenie x natomiast sprzedać je możemy po cenie x/2 (połowę mniejsza).
Dlatego po zakupie mamy polowe wartosci. Z kazdym dniem saldo "straty" ubywa, az do zwrotu calkowitej i pozniejszych zyskow.

Czyli z kazdym dniem pozycja "profit" bedzie się zmniejszała, a portofolio value bedzie narastała.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - szarydg - 07-12-2014 20:14

aha no to teraz już wszystko jasne


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Kede - 08-12-2014 05:42

Trochę żałośnie ta strona wygląda aż strach wpłacić. Wygląda jakby ją gimnazjalista za doładowanie telefonu zrobił. Aczkolwiek sama idea ciekawa.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - szarydg - 08-12-2014 12:06

widywałem strony wyglądające bardzo profesjonalnie a były scamami, więc mnie osobiście mało obchodzi wygląd a ok 10 centów bo tyle póki co wpłaciłem to nie majątek...


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - Kede - 08-12-2014 15:19

@[szarydg] to fajnie, za 6 miesięcy będziesz szczęśliwym posiadaczem 37centów! Cool


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - bartex89 - 08-12-2014 15:24

(08-12-2014 15:19)Kede napisał(a):  @[szarydg] to fajnie, za 6 miesięcy będziesz szczęśliwym posiadaczem 37centów! Cool


wplacil na probe 20 tys satoshi, i rownie dobrze mogł to wyplacic od razu. Wszystko odbywa sie instant, wiec żeby przetestować program tyle wystarczylo.

Co do wygladu strony jest intuicyjna i po co wiecej na niej? Wplata, wyplata, zakup akcji i sprzedaż. Tyle kazdemu wystarczy do szczescia.


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - xardas1020 - 09-12-2014 12:16

(08-12-2014 15:19)Kede napisał(a):  @[szarydg] to fajnie, za 6 miesięcy będziesz szczęśliwym posiadaczem 37centów! Cool

równie dobrze może mieć za 6 miesięcy 37$ lub 370 $ w zależności ile btc wpłaci
jeśli ktoś przy okazji zbiera satoshi i wpłaci tutaj to zyska a nie straci bo nie leżą bezczynnie na blokchain
dodatkowo codziennie mając na samej stronie free btc to zamieniając je na udziały tylko zwiększasz swój zysk


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - szarydg - 09-12-2014 16:19

poszedłem na całość i dopłaciłem 109 tysięcy Big Grin


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - xardas1020 - 09-12-2014 17:28

(09-12-2014 16:19)szarydg napisał(a):  poszedłem na całość i dopłaciłem 109 tysięcy Big Grin

ja na razie skromnie bo 0.0045 btc ale co się na kranikach uzbiera to co tydzień się coś dorzuci do puli Smile


RE: X-value - udziały, których wartość tylko rośnie oraz darmowe BTC - tymbanan - 10-12-2014 17:52

Również mnie zaciekawiło i wpłacam na próbę 100k satoshi, zobaczymy co z tego będzie.