Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co sadzicie o Paidverts? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Co sadzicie o Paidverts? (/Temat-Co-sadzicie-o-Paidverts-102077)

Strony: 1 2 3


Odp: RE: Co sadzicie o Paidverts? - Lami - 23-11-2014 11:36

(23-11-2014 11:17)thexamx napisał(a):  nie warto siedziałem w tym z 2 miesiące wpłaciłem 7$ wypłaciłem 10... wiec gówno i tyle, a co się narobisz klikając te żałosne reklamy to nie miara Tongue
A czego się spodziewałeś inwestując taką gównianą kwotę?


RE: Co sadzicie o Paidverts? - szakipus - 23-11-2014 13:20

(23-11-2014 11:17)thexamx napisał(a):  nie warto siedziałem w tym z 2 miesiące wpłaciłem 7$ wypłaciłem 10... wiec gówno i tyle, a co się narobisz klikając te żałosne reklamy to nie miara Tongue

Ale tu zarabiasz reinwestując i rozwijając swoje konto... Im więcej BAP tym większe zarobki. A żeby BAP zdobywać to trzeba reinwestować.


RE: Co sadzicie o Paidverts? - trio - 23-11-2014 13:36

I z malej kwoty da sie dobrze zarobic ale trzeba dlugo reinwestowac i rozwijac konto najlepiej przez poltora roku lub wplacic z 200- 300 i mozna juz troche lepiej zarobic.

"
Total Gross
Deposits: $0.00
Cashouts: $935.20
Total Ad Purchases (direct from payment processor): $167.81
"


RE: Co sadzicie o Paidverts? - rogrip - 23-11-2014 13:37

(23-11-2014 11:17)thexamx napisał(a):  nie warto siedziałem w tym z 2 miesiące wpłaciłem 7$ wypłaciłem 10... wiec gówno i tyle, a co się narobisz klikając te żałosne reklamy to nie miara Tongue

Z taką kwotą to ja bym w ogóle nie wchodził, jeśli chciałbyś wiedzieć. Sam wpłaciłem na poczatek 176$ co mi się wydawało dużo, ale to było za mało więc dopłaciłem 1300$ ale nie do PV ale do MTV i po 3 miesiącach nic nie robienia zarobiłem 2600$(1300$) na czysto. Teraz aktualnie posiadam prawie 9.000.000 PAb bo wpłaciłem prawie 3.000$. Autorze tematu, A czy warto to musisz sobie sam już odpowiedzieć na to pytanie, a słuchać takich ludzi jak ten to nie ma sensu,. Wiedź jedno samo nic się nie zrobi. Z pustego nawet Salomon nie nalaje i żeby była reakcji musi być najpierw akcja .Pozdro ...Big Grin


RE: Co sadzicie o Paidverts? - kolorpurpury - 23-11-2014 13:42

(23-11-2014 11:36)Lami napisał(a):  
(23-11-2014 11:17)thexamx napisał(a):  nie warto siedziałem w tym z 2 miesiące wpłaciłem 7$ wypłaciłem 10... wiec gówno i tyle, a co się narobisz klikając te żałosne reklamy to nie miara Tongue
A czego się spodziewałeś inwestując taką gównianą kwotę?

Chciał zarabiać w tysiącach dolarów ale bez klikania w reklamy, ponieważ jest to bardzo ciężka praca. Paidverts go zawiodło.

Przecież ten gówniany biznes nie daje zarobić, sam osobiście również jestem zawiedziony tym, że włożyłem marne 120 zł, dawno wypłaciłem wkład i mam już tam z 250$ na plusie.

Jeżeli ktoś uważa, że paidverts to gówniany biznes i nie da się zarobić to zawsze może iść po prostu do pracy i nie szukać zysków w internecie. Włóż w Paidverts 32000$ i powiesz mi czy inwestując ~100.000 zł w jakiś inny biznes dostaniesz z 2000 - 6000$ na tydzień za klikanie w reklamy co z filtrem zajmuje dosłownie chwilę czasu.

Chyba napiszę do Jo, żeby przeprosił wszystkich za to, że trzeba klikać w reklamy żeby dał zarobić Tongue Zawsze możesz wrzucić kasę w MTV i wtedy nie robisz kompletnie nic i po około 100 dniach (ostatnie spłaty czekały właśnie tyle) masz 186% wpłaconej sumy na koncie. Mało? Za długo się czeka? Nic straconego.

Włóż sobie 2750$ z czego 250 przeznacz na zakup konta premium na MTV i po takim samym czasie za nic nie robienie dostaniesz 6250$.

Jak ktoś zada pytanie jakim cudem za nic nie robienie dostajesz 250% i stwierdzi że w ten sposób to strona na pewno padnie i to piramida i admin nie zarabia i się zawinie z kasą prędzej czy później, że to zwykły hyip i tak dalej to polecam najpierw zbadac dokładnie ten biznes i jeśli macie jakieś pojęcie o tym jak działa internet i zobaczycie statystyki i to, że wypłacając 186 lub 250% ludziom i do tego dając im zarabiać dużą kasę na paidverts admin zarabia i to nie małe pieniądze a strona nie idzie ku upadkowi tylko jeszcze coraz bardziej nabiera tempa a na kasę nie czeka się coraz dłużej, wręcz przeciwnie czas delikatnie się skraca a naliczenia w poszczególnych grupach na paidverts są coraz większe to przekonacie się co mogą sądzić o paidverts ludzie, którzy w nim zarabiają Smile


RE: Co sadzicie o Paidverts? - thexamx - 23-11-2014 14:41

Ale hejt poleciał hahaha


Odp: RE: Co sadzicie o Paidverts? - Lami - 23-11-2014 14:47

(23-11-2014 14:41)thexamx napisał(a):  Ale hejt poleciał hahaha
Dziwisz się? Odradzasz mu dobry serwis, wiec trzeba mu pokazać, że gówno wiesz Lol


RE: Co sadzicie o Paidverts? - Pekon - 23-11-2014 14:49

Zapraszam Cie na moj dzienniczek narazie nie dodaje postow z wzgledu na brak czasu. Pisz priv smialo moge Ci wszystko wytlumaczyc od podstaw. Tak smialo mozna 2-3 stowki w miesiac zarobic Smile


RE: Co sadzicie o Paidverts? - Roben - 23-11-2014 17:48

@kolorpurpury
Dobrze to opisałeś.Trzeba sobie odpowiedziec na pytanie kto nam zapłaci za nic nie robienie? Jesli wyklikanie reklam jest problemem to najlepiej dac sobie spokój z zarabianiem w internecie bo łatwiejszej czynności nie ma.A paidverts wychodzi naprzeciw długiemu klikaniu wystarczy wykupic filtr i smieci juz nie dostaniesz.


RE: Co sadzicie o Paidverts? - jackthekiller - 28-11-2014 16:45

dodaj jeszcze wykupiony recykling, kilku dobrych poleconych, inwestycje i 1% reklamy z nich itp...wtedy pieniążki same lecą do Ciebie a Ty z miłą chęcią je przytulisz bo dają ładny dochód