Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobądź produkty Apple za darmo! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobądź produkty Apple za darmo! (/Temat-Zdobadz-produkty-Apple-za-darmo-101722)

Strony: 1 2 3


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - prololex - 16-11-2014 16:21

Co musi zrobić polecony, żeby zaliczyło refa?


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - Snaggy - 16-11-2014 22:02

(16-11-2014 16:21)prololex napisał(a):  Co musi zrobić polecony, żeby zaliczyło refa?

Jakąś ofertę, oczywiście płatną. Kiedyś ludzie oferowali porządne refbacki za rejestracje i wykonanie jednej z nich, koniec końców byli na plusie. Nie wiem jak teraz, aczkolwiek kiedyś wysyłali produkty.
Pozdrawiam. Smile


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - jarekb321 - 16-11-2014 22:16

Mam pomysł jak szybko zdobyć te refferale, ale musze mieć pewność, że dostane produkt. Macie jakies dowody?


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - Podgor - 16-11-2014 23:06

Mi regularnie wypłacali po 17 funtów za refa, ale to było kilka lat temu, od tamtej pory o serwisie wiem tylko tyle, że na konkurencyjnym forum trafił do działu "scam".


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - jarekb321 - 16-11-2014 23:14

Hmm chyba, że istnieje jakaś alternatywa tego serwisu Big Grin Bo skusiłbym się na tego Iphona 5s Wink


@edit

Te ich oferty nie są zbyt przekonujące... Myślałem, że to coś w stylu gateway'ów w ppa...


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - Ciastek - 17-11-2014 09:59

(16-11-2014 23:14)jarekb321 napisał(a):  Hmm chyba, że istnieje jakaś alternatywa tego serwisu Big Grin Bo skusiłbym się na tego Iphona 5s Wink


@edit

Te ich oferty nie są zbyt przekonujące... Myślałem, że to coś w stylu gateway'ów w ppa...

Xpango.com brytyjska firma i zasada działania podobna. Z tego co pamiętam to za 10 poleconych można odebrać już fajna nagrodę. No i co najważniejsze oferty wcale nie są jakieś wymagające bo np. Z Polski ludzie mogą wykonać ofertę za free.


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - notentego - 17-11-2014 10:01

(17-11-2014 09:59)Ciastek napisał(a):  
(16-11-2014 23:14)jarekb321 napisał(a):  Hmm chyba, że istnieje jakaś alternatywa tego serwisu Big Grin Bo skusiłbym się na tego Iphona 5s Wink


@edit

Te ich oferty nie są zbyt przekonujące... Myślałem, że to coś w stylu gateway'ów w ppa...

Xpango.com brytyjska firma i zasada działania podobna. Z tego co pamiętam to za 10 poleconych można odebrać już fajna nagrodę. No i co najważniejsze oferty wcale nie są jakieś wymagające bo np. Z Polski ludzie mogą wykonać ofertę za free.

No nie powiem, zainteresowales mnie ta strona Smile


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - Ciastek - 17-11-2014 10:19

W sieci jest mnóstwo zdjęć nagród z tego serwisu. Pamiętam, że nawet @[Coristo] jakieś ipody dostawał. Niektóre oferty wymagają zapisania się do subskrypcji karta płatniczą jednak można zrobić tak, że nic nie zapłacimy, a punkt otrzymamy. Może tu znajdziesz coś ciekawego: http://zarabiam.com/Temat-Xpango-com-Super-nagrody-za-free-Sprawdzone-45943?highlight=Xpango.com
Więcej może nie piszmy w tym temacie o Xpango bo nas zjedzą za offtop :-P


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - Coristo - 17-11-2014 15:41

(17-11-2014 10:19)Ciastek napisał(a):  W sieci jest mnóstwo zdjęć nagród z tego serwisu. Pamiętam, że nawet @[Coristo] jakieś ipody dostawał. Niektóre oferty wymagają zapisania się do subskrypcji karta płatniczą jednak można zrobić tak, że nic nie zapłacimy, a punkt otrzymamy. Może tu znajdziesz coś ciekawego: http://zarabiam.com/Temat-Xpango-com-Super-nagrody-za-free-Sprawdzone-45943?highlight=Xpango.com
Więcej może nie piszmy w tym temacie o Xpango bo nas zjedzą za offtop :-P

Wygrałem na xpango ipoda nano oraz 2 iPhony 4s oraz 1 5. Teraz jest juz ciężko zbierać punkty Sad


RE: Zdobądź produkty Apple za darmo! - kariolmax - 17-11-2014 18:15

(17-11-2014 15:41)Coristo napisał(a):  
(17-11-2014 10:19)Ciastek napisał(a):  W sieci jest mnóstwo zdjęć nagród z tego serwisu. Pamiętam, że nawet @[Coristo] jakieś ipody dostawał. Niektóre oferty wymagają zapisania się do subskrypcji karta płatniczą jednak można zrobić tak, że nic nie zapłacimy, a punkt otrzymamy. Może tu znajdziesz coś ciekawego: http://zarabiam.com/Temat-Xpango-com-Super-nagrody-za-free-Sprawdzone-45943?highlight=Xpango.com
Więcej może nie piszmy w tym temacie o Xpango bo nas zjedzą za offtop :-P

Wygrałem na xpango ipoda nano oraz 2 iPhony 4s oraz 1 5. Teraz jest juz ciężko zbierać punkty Sad

(offtopic) a w ile mniej więcej by się zebrało na ipoda nano? Rolleyes