Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog z pomysłami na biznes - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blog z pomysłami na biznes (/Temat-Blog-z-pomyslami-na-biznes-101715)

Strony: 1 2


RE: Blog z pomysłami na biznes - surfer0700 - 26-11-2014 09:30

Jesteś autorem tych pomysłów czy bierzesz je z neta?


RE: Blog z pomysłami na biznes - Daniel_MB - 27-11-2014 01:20

Chodzi Ci o to czy przepisuję pomysły z zagranicznego bloga? Jeśli tak, to Nie, nie przepisuję.

Pomysły które zamieszczam na blogu są efektem surfowania po sieci, o niektórych czytałem 2 lata temu, a ten o Modrym Słoniu jeszcze dawniej. Jak zapiszesz się na moją bazę mailingową to dostaniesz dostęp do wielu źródeł skąd można czerpać pomysły. Zgromadziłem póki co prawie 20 linków serwisów.
Będziesz 1 osobą która zapisze się na bazę. Nie wiem czemu ale ludzie nie chcą się na nią zapisywać, a wolałbym by każdy użytkownik był na mojej liście bym miał z nim w każdej chwili kontakt w przypadku gdy będę miał jakiś deal do zrobienia czy ważną informację do przekazania.


RE: Blog z pomysłami na biznes - psk9 - 27-11-2014 01:29

Daniel_MB - zrób to lepiej Smile Wrzuć po załadowaniu modala z informacją, żeby zostawić e-mail (napisz tam: co daje podanie-email, napisz, że nie sapmujesz itd) - konwersja powinna zwiększyć się.


RE: Blog z pomysłami na biznes - Daniel_MB - 27-11-2014 03:45

Dzięki. Mam parę pomysłów jak zrobić dobrego opt-ina. Na razie użyłem darmowego widżeta/gadżeta? pod postami co zostanie w takiej formie, a w formie pop-upa (wyskakującego po 30 sekundach, nie wiem czy ktoś zauważył Wink ) dałem zwykły plugin od get response, który nie zachwyca.

Jeśli Cię interesuje to zamierzam zastosować dwa rodzaje formularza zapisowego.

1) jebitny pop up z informacją żeby odebrać prezent (ludzie lubią prezenty)

2) jebitny pop up z wyborem co chcą odebrać za darmo - z lewej zaoferuję kompletną mało wartościową bzdurę, a z drugiej lepszą - zauważyłem to na jednym z blogów.

Będę to testował.

Ale póki co zbieranie bazy nie jest moim priorytetem. Bo baza mailingowa nie jest zbierana w celu zarobkowym (sprzedaż za pomocą bazy, chociaż nie wykluczam takiej możliwości). Bardziej towarzyskim.

Póki co skupiam się na utrzymani trendu - 1 pomysł dziennie - no i muszę popracować nad SEO, aby mieć wejścia organiczne.

Podsumowując. Chcę stworzyć środowisko ludzi wokół bloga, a baza potrzebna jest do informowania o dealach, lokalnych spotkaniach czytelników - wiadomo że czasami trudno wśród bliskich odnaleźć ludzi o podobnych pasjach, a co dwie głowy to nie jedna, czasami raźniej razem budować biznes.

P.S.

Napiszę jeszcze, że swojego bloga próbowałem reklamować na innych forach (niewielu póki co, ale mam listę kolejnych) i to forum jest jednym z naprawdę NIEWIELU blogów które nie robią problemów z powodu że jestem świeżakiem i nigdy nie udzielałem się wcześniej. Dlatego z miejsca pozdrawiam właściciela forum jeśli to czyta. Wink pzdr mój blog jest dla ludzi. W naszej internetowej sferze - mi osobiście - brakowało czegoś takiego.


RE: Blog z pomysłami na biznes - rachman - 08-09-2015 23:51

Pomysł i tematyka ciekawa Smile Rozwiń blog o dział może gdzie co i jak - np. jak założyć dg, adresy do informacji podatkowej itd. wiesz takie przydatne adresy i informacje gdy ktoś zechce skorzystać.


RE: Blog z pomysłami na biznes - ediMora - 19-09-2015 09:35

świetny blog ;p


RE: Blog z pomysłami na biznes - konek3 - 22-09-2015 12:31

Zaglądne, zobaczymy Smile


Blog z pomysłami na biznes - Hybrid1990 - 04-10-2020 21:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.