Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa oferta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nowa oferta (/Temat-Nowa-oferta-101622)

Strony: 1 2


RE: Nowa oferta - Diqtion - 15-11-2014 18:51

My również nie mamy jakiejś tam sieci CPA nad sobą, bo sami w sobie dzięki FireCPA jesteśmy dla siebie siecią. Wiem, że chodzi tylko o Polskę.


RE: Nowa oferta - sqmany - 15-11-2014 18:58

@[Diqtion]
To też wiem, ale zdaję się ,że u was są też jeszcze inne sieci, ale mniejsza o to. Czyli była by taka możliwość aby wprowadzić tą opcję?


RE: Nowa oferta - Diqtion - 15-11-2014 23:27

Tak jak pisałem już i ja i Damian zostaje tak jak jest. Temat do zamknięcia.


RE: Nowa oferta - sqmany - 15-11-2014 23:45

A możecie dać chociaż powód, czemu tak nie może być?


Odp: Nowa oferta - Damkofr - 16-11-2014 00:14

Bo tak najłatwiejLol
Nie i koniec...

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Nowa oferta - Kiljan - 16-11-2014 00:18

Nie może to zostać wprowadzone ponieważ wtedy ten osobny mirror nie mógłby oferować pobierania TYCH plików, które są ponieważ LP działa w ten sposób, że jest to zupełnie inna strona i nie podciąga się jej pod strone gdzie się coś pobiera. W przeciwnym wypadku pobierający musiałby dostać to co chce pobrać za każdym razem. A niestety rzadko pobierający dostaje to co chce.


RE: Nowa oferta - Diqtion - 16-11-2014 11:18

Damkofr, błagam Cię jak nie wiesz to nie pisz, zawsze staramy się wprowadzać to czego chcą użytkownicy, bo serwis jest tworzony dla Was, nie dla nas. My bez Was byśmy nie istnieli więc dlaczego nie mielibyśmy być przychylni na Wasze propozycje, o które zresztą sami Was nie raz prosimy? Napisał Kiljan i chyba wszystko dogłębnie wyjaśnił, nie zawsze wszystko da się wdrożyć.


RE: Nowa oferta - sqmany - 16-11-2014 14:30

Aha, wydaję mi się ,że rozumiem, ale była by opcja przykładowo wstawić na własną stronę plik do pobrania i guzik pobierz, a ten guzik pobierz zablokować pustą ofertą z firesuba?