Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Możliwości, a brak pomysłu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Możliwości, a brak pomysłu (/Temat-Mozliwosci-a-brak-pomyslu-101047)

Strony: 1 2 3 4


RE: Możliwości, a brak pomysłu - MaLiN - 12-11-2014 00:02

Jesteś od września na forum, na serio nie szukałeś sam żadnych sposobów, które mógłbyś wykorzystać?


RE: Możliwości, a brak pomysłu - lukasz2471 - 12-11-2014 00:04

a może autosurf? grosze z tego są ale zawsze coś Big Grin Ew. inwestycja w bota.


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 12-11-2014 01:38

Nie szukalem, bo nie jestem czynnym uzytkownikiem i wchodze od czasu do czasu. Moze poszukam.


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Similquak - 12-11-2014 03:20

Ja kiedyś również mieszkałem w akademiku i też myślałem jak wykorzystać darmowe rachunki. Aktualnie co mi do głowy przychodzi to kopanie btc, jednak koszt koparki duży i nie wiem jak z opłacalnością. Przekalkuluj sobie. Jeżeli nie chcesz kupować dużej koparki to ogarnij sobie koparkę na usb, są takie małe o mocy 1-2 Ghash. Sprawdź na allegro lub aliexpress


RE: Możliwości, a brak pomysłu - kermit1906 - 13-11-2014 20:12

Zawsze możesz spróbować z skracaniem linków, jeśli za prąd nie płacisz to możesz odpalić bota do pozyskiwania punktów do addmefast.
Już tłumaczę, jeśli jesteś zielony Smile
Zacznę od bota i czym jest serwis addmefast.

Serwis addmefast jest stroną, na której, bez żadnych zainwestowanych pieniędzy możesz dodawać np
- Like na facebooku (zdjęcia, polubienia stron, zdjęć etc)
- Łapki na youtube
- Serduszka na instagramie
I wiele innych. Lecz, zamiast inwestowania zbierasz punkty(zbierasz je klikając i np dając like stroną osób trzecich)
punkty wymieniasz np na te like facebooka. Oczywiście, jest bot który robi to za Ciebie i nie musisz klikać. Wink

Ale do czego zmierzam, facebook jest olbrzymią maszyną do robienia pieniędzy, znam ludzi co dziennie wypłacają z skracania linków ponad 100$ !

Teraz w skrócie.
- Tworzysz fanpage do którego dodajesz zdjęcie oraz link. Coś typu: "Aby zobaczyć więcej kliknij w link".
- Promujesz początkowo na addmefast, później wymieniasz się stronami z inną osobą, tak zwane share for share, powiedzmy nabiłeś 2000 lików na addmefast, piszesz do kogoś kto ma 2000(on ma realnych użytkowników) i tak Tobie przychodzą realni fani, którzy zarabiają dla Ciebie poprzez klikanie w link).

Jeśli chciałbyś sprawdzić swoją kreatywność, i czy naprawdę masz możliwość zarabiania to spróbuj !

Byłbym wdzięczny za zarejestrowanie się z mojego reflinka: https://shorte.st/ref/3a82224569 a czysty link to http://www.shorte.st


RE: Możliwości, a brak pomysłu - MistGun - 13-11-2014 20:27

Ja bym ci polecił PaidVerts.com .
Film szkoleniowy: ujeb.se/eqdP
Rejestracja: ujeb.se/mcWC
Nie będe ci nic więcej tutaj pisał ponieważ wszystko jest w filmie, powiem tylko że warto zainwestować na start 1$ (ja osobiście zaczynałem od 0 )
1 BAP = 0.0005$
Grupa na Facebook gdzie możesz zadawać pytania: ujeb.se/QWil


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Madara Uchiha - 13-11-2014 21:33

(06-11-2014 19:21)Szymun napisał(a):  Cześć, mieszkam w akademiku i rachunki mam za darmo, więc pomyślałem że komputer mógłby być cały czas włączony w kontekście zarabiania w internecie. Na początku wpadłem na pomysł botowania i sprzedawania postaci/pieniędzy w jakimś MMO, ale nie jestem przekonany czy to dalej jest opłacalne. Znacie może lepsze pomysły? Jeśli coś fajnie wypali, chętnie podzielę się pierwszymi zarobkami z tym, kto mi pomógł Smile

możesz po prostu korków udzielać ludziom trochę dorobisz, a później zaczniesz coś w internecie robić będziesz miał łatwiejszy start, nie idź w skracanie linków bo mała kasa według mnie, raczej suby sms, sprzedaż allegro, własna strona, kanał yt. Zobacz na czym inni zarabiają spore sumy. Bo zarabianie 100 - 400 zł mieś. po pół roku zarabiana w necie mija się z trochę z celem. Zobacz w galerii jeden koleś z subów zgarną 17 000 w 1 dzień więc praktycznie zarobił w 1 dzień na cały rok, jest 364 dni do przodu jak ja to mówie, albo allegro zobacz na najpopularniejsze aukcje na jednej aukcji najlepsi zgarniają 8000-15 000 tyś. a sprzedają np. pozycjonowanie, klucze, konta premium. Jeśli myślisz o sprzedaży rzeczy to lepiej kupować na allegro, a sprzedawać gdzieś na mieście. Albo możesz robić różne kompilacje na yt i zarabiać za wyśw z google adsense. Metod na zarabianie jest mnóstwo, tu na forum znajdują się tylko nieliczne metody. Najlepiej zarabiać jest na czymś w czym jesteś dobry i czym sie interesujesz, może będziesz miał okazję się o tym kiedyś przekonać. Powodzenia w zarabianiu i najważniejsze cierpliwości w dążeniu do celu.

Mój ranking zarabiania, czyli na czym można najwięcej zarobić wygląda następująco:
1) Handel / Sprzedaż
2) Usługi
3) Własna strona wykorzystująca płatności i system poleconych
4) Kanał yt / fanpage
5) Suby u kogoś
6) Programy partnerskie
7) Inwestycje
8) Bukmacherka


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 14-11-2014 15:00

A powiecie o co chodzi dokladnie z sub sms? Szukalem w googlach, ale nic konkretnego nie moglem znalezc, nawet nie bardzo wiem o co chodzi Sad prosze o odnosniki, albo wytlumaczenie.dziekuje


RE: Możliwości, a brak pomysłu - pawel1615 - 14-11-2014 17:17

w autosurfie bez ludzi który na ciebie robią to nie ma sensu Wink


RE: Możliwości, a brak pomysłu - Szymun - 23-11-2014 14:10

a na tych koparkach wyciągne 100/ms, żeby mieć na siłownie?