Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kop DOGE za pomocą komputera - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kop DOGE za pomocą komputera (/Temat-Kop-DOGE-za-pomoca-komputera-100959)

Strony: 1 2 3


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - xardas1020 - 10-12-2014 17:51

(10-12-2014 17:41)szarydg napisał(a):  wybieram download i zwiecha nic się nie dzieje...

u mnie program na win8 pobrało po wyłączeniu blokady, ale co z tego że pobrało jak gdy go uruchomię wywala błąd i "stoi" kilka h nie dzieje się nic ...


tak to u mnie wygląda :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/409440e7d3052d71.html


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - Acrith - 10-12-2014 18:01

Mój Comodo, MBAM i Chrome strajkują. Co prawda wypłaciłem środki które kiedyś miałem stamtąd, ale nie wiem czy wierzyć, że to wirus.


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - xardas1020 - 10-12-2014 18:55

ciekawe jest, że @djMruczekk kopie i jemu działa a mi wyskakuje błąd, nawet nie myśli kopać...
napisałem na ich support zamieszczając screen, zobaczy się co odpowiedzą


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - djMruczekk - 12-12-2014 11:09

U mnie chodzi lecz czasem nie pokazuje ile ukopało w programie lecz zalicza normalnie wypłaty zawsze w ten sam dzień dostaje co zlecę wypłatę. Napisz im że masz win 8 może program nie obsługuje jeszcze tej windy. Ja gdy mam problem zawsze pisze do nich i na następny dzień problem rozwiązany. A próbowałeś zgodność zmienić na win 7 albo xp może pomoże. A co do opcji inwestycji to jutro uzupełnię faktycznie zapomniałem o tym.


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - xardas1020 - 12-12-2014 11:15

(12-12-2014 11:09)djMruczekk napisał(a):  U mnie chodzi lecz czasem nie pokazuje ile ukopało w programie lecz zalicza normalnie wypłaty zawsze w ten sam dzień dostaje co zlecę wypłatę. Napisz im że masz win 8 może program nie obsługuje jeszcze tej windy. Ja gdy mam problem zawsze pisze do nich i na następny dzień problem rozwiązany. A próbowałeś zgodność zmienić na win 7 albo xp może pomoże. A co do opcji inwestycji to jutro uzupełnię faktycznie zapomniałem o tym.

pobrałem to co jest na winda
pisze, że jest pod win8 a u mnie nie chodzi
z resztą pobrałem na androida i to samo na tablecie również błąd
czekam na odpowiedź od support, tylko nie wiem jak odp jak do dzisiaj nie mam linku na poczcie by e-mail potwierdzić


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - olekn1 - 12-12-2014 16:50

Najpierw chrome nie pozwala mi tego ściągnąć, a jak już ściągnę to antywirus od razu usuwa i nie mogę tego zainstalować Undecided


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - djMruczekk - 14-12-2014 11:16

U mnie avg tez jako wirusa wywalał wyłącz antywira na 5 minut pobierz zainstaluj i gitara. Ja już mam pół roku program prawie zainstalowany i nie mam problemów z komputerem więc program czysty Smile


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - olekn1 - 14-12-2014 11:19

(14-12-2014 11:16)djMruczekk napisał(a):  U mnie avg tez jako wirusa wywalał wyłącz antywira na 5 minut pobierz zainstaluj i gitara. Ja już mam pół roku program prawie zainstalowany i nie mam problemów z komputerem więc program czysty Smile

Już ogarnąłem sobie.

PS. Fajnie by było jakbyś w pierwszym poście napisał coś jak zwiększyć wydobycie np. cudaminerem, bo sam ich program używa tylko cpu Smile


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - kowczeg - 16-12-2014 20:54

Zainstalowałem na WIN7

ale wyłączyłem avasta

tego typu program napewno jest widoczny jako niebezpieczny.

czytałem też że lepiej nie robic przelewów na paypala.

skorzystałem z refa w 1 poście


RE: Kop DOGE za pomocą komputera - Krzysztof97 - 11-02-2015 18:43

Uwaga na ten serwis!
Po upłynięciu bodajże 10 dni, aby móc wypłacić środki trzeba kupić kontrakt(jest ważny także w innych sprawach, więcej info tutaj: https://cointellect.com/contract/purchase/).
Mi kumpel powiedział o tym serwisie, ale nie doczytałem o kontraktach i 1,5euro w piach(grosze, ale jednak zawsze coś xD).