Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-01-2019 20:45

ja mam 472pkt w tns, mam nadzieję, że zdążę przed zmianami 50zł wypłacić.

Dzisiaj jestem nastawiona na wypełnianie ankiet to mało mam ankiet i wypełniłam tylko:
ankietę z clixsense za 0,65$ i nadal czekam na wypłatę
ankiete z badanie opinii za 10pkt i mam 866pkt (ostatnio tu sporo ankiet)
ankietę z greenpanthera (jeszcze nie doliczona)
2 ankiety z globis po 8pkt i mam 142pkt
Zaczęłam znów dzienniczek w mysurvey o kosmetykach i środkach czystości, ale tym razem za mniej punktów
Odrzuciło mnie w opinie i z i-say


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 09-01-2019 21:59

(09-01-2019 20:45)11natinka11 napisał(a):  ja mam 472pkt w tns, mam nadzieję, że zdążę przed zmianami 50zł wypłacić.

Dzisiaj jestem nastawiona na wypełnianie ankiet to mało mam ankiet i wypełniłam tylko:
ankietę z clixsense za 0,65$ i nadal czekam na wypłatę
ankiete z badanie opinii za 10pkt i mam 866pkt (ostatnio tu sporo ankiet)
ankietę z greenpanthera (jeszcze nie doliczona)
2 ankiety z globis po 8pkt i mam 142pkt
Zaczęłam znów dzienniczek w mysurvey o kosmetykach i środkach czystości, ale tym razem za mniej punktów
Odrzuciło mnie w opinie i z i-say

To w takim razie można jeszcze zlecić wypłatę czy już wszystko przechodzi na klub kantar. Ciekawe który następny panel dołączy do klubu kantar i czy zwiększą kwotę zarobku.Z 32 zł na jakąś większą;D


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 09-01-2019 22:20

(09-01-2019 21:59)xScigajx napisał(a):  
(09-01-2019 20:45)11natinka11 napisał(a):  ja mam 472pkt w tns, mam nadzieję, że zdążę przed zmianami 50zł wypłacić.

Dzisiaj jestem nastawiona na wypełnianie ankiet to mało mam ankiet i wypełniłam tylko:
ankietę z clixsense za 0,65$ i nadal czekam na wypłatę
ankiete z badanie opinii za 10pkt i mam 866pkt (ostatnio tu sporo ankiet)
ankietę z greenpanthera (jeszcze nie doliczona)
2 ankiety z globis po 8pkt i mam 142pkt
Zaczęłam znów dzienniczek w mysurvey o kosmetykach i środkach czystości, ale tym razem za mniej punktów
Odrzuciło mnie w opinie i z i-say

To w takim razie można jeszcze zlecić wypłatę czy już wszystko przechodzi na klub kantar. Ciekawe który następny panel dołączy do klubu kantar i czy zwiększą kwotę zarobku.Z 32 zł na jakąś większą;D

Ty sobie lepiej zlecaj te 68 zł na konto to chociaż nie stracisz do 14 stycznia masz czas.


Natinka za ile punktów tym razem jest dzienniczek? Tam na mysurvey też się coś szykuje znowu bo miałem maila że nadchodzą zmiany.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - xScigajx - 10-01-2019 21:51

(09-01-2019 22:20)Kryspin napisał(a):  
(09-01-2019 21:59)xScigajx napisał(a):  
(09-01-2019 20:45)11natinka11 napisał(a):  ja mam 472pkt w tns, mam nadzieję, że zdążę przed zmianami 50zł wypłacić.

Dzisiaj jestem nastawiona na wypełnianie ankiet to mało mam ankiet i wypełniłam tylko:
ankietę z clixsense za 0,65$ i nadal czekam na wypłatę
ankiete z badanie opinii za 10pkt i mam 866pkt (ostatnio tu sporo ankiet)
ankietę z greenpanthera (jeszcze nie doliczona)
2 ankiety z globis po 8pkt i mam 142pkt
Zaczęłam znów dzienniczek w mysurvey o kosmetykach i środkach czystości, ale tym razem za mniej punktów
Odrzuciło mnie w opinie i z i-say

To w takim razie można jeszcze zlecić wypłatę czy już wszystko przechodzi na klub kantar. Ciekawe który następny panel dołączy do klubu kantar i czy zwiększą kwotę zarobku.Z 32 zł na jakąś większą;D

Ty sobie lepiej zlecaj te 68 zł na konto to chociaż nie stracisz do 14 stycznia masz czas.


Natinka za ile punktów tym razem jest dzienniczek? Tam na mysurvey też się coś szykuje znowu bo miałem maila że nadchodzą zmiany.
Właśnie posłuchałem kolegi i wypłaciłem sobie środkiHuh
A moje pytanie miał ktoś ankietę z toluna z możliwością testownia gum do żucia?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 10-01-2019 22:24

Tak miałam taką ankietę w TolunieSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Kryspin - 10-01-2019 22:28

Też ją miałam nawet w tym temacie o tym pisałem Tongue wysyłka między 22-28 stycznia Wink


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - ggusiaja - 10-01-2019 22:53

(10-01-2019 22:28)Kryspin napisał(a):  Też ją miałam nawet w tym temacie o tym pisałem Tongue wysyłka między 22-28 stycznia Wink

właśnie tak myslałam, że o niej pisałeśSmile Ciekawe do ilu osób wyśląSmile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 11-01-2019 22:34

Dzisiaj za wiele nie zrobiłam, bo zrobiłam 2 ankiety z klubu zdrowia, z bankosfery i z demando.
Wczoraj tez jakieś pojedyncze zrobiłam. Mam nadzieję, że od poniedziałku będzie lepiej, bo co to za raporty jak nie ma minimum 5 ankiet.

Moja wczorajsza wypłata z clixsense Smile (odliczyc od tego 2$ prowizji procesora)

[Obrazek: cs10-01.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 14-01-2019 22:00

Wiem, że ostatnio zaniedbuję trochę dziennik, ale mam gorszy okres i robię na razie 2-4 ankiet dziennie ale chciałabym w końcu wrócic do dawnej formy min 5 ankiet dziennie i mam nadzieje, że wkrótce to sie uda i bedę dodawac z powrotem codziennie raporty z liczbą ankiet min 5 dziennie. Póki co oczywiście nadal robie ankiety, ale mniej niż dotychczas.
Dzisiaj dostałam wypłatę 20zł na konto z panelu pentagon, która zleciłam już jakiś czas temu


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - obey93 - 15-01-2019 15:59

Na Clixsense w OfferToro/OpinionBull jest ankieta do zamkniętego forum jak VW. W razie czego gdyby ktoś nie zdążył zapisałem linka do ankiety na pw, może się przyda Wink. I Polecam aby jak ktoś z was trafił kiedyś też tak robił, bo być może ktoś inny skorzysta Wink.