Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - szpilmen - 23-08-2014 22:17

Chce od jakiegoś czasu wejść w PV, tylko kto mi dokładnie wyjaśni skąd wiemy że ta strona to nie piramida?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Watoga - 24-08-2014 07:38

Z chęcią dołączę do PV.
Proszę jakiegoś pro ogarniacza o kontakt na PW.

Chciałbym wejść z kwotą 100$.
Interesuje mnie po jakim czasie inwestycja miałaby się zwrócić i zaczałbym zarabiać na czysto.
I wiele innych info sie przyda.
Czekam.na kontakt pozdrawiam.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - MistGun - 24-08-2014 08:17

@Watoga, tak trudno zobaczyć na poprzednią strone? Z 3 os. O tym pisały.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - boob92 - 24-08-2014 08:41

Jak ktoś ma jakieś pytania, zapraszam na pw, chętnie odpowiem Wink


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 24-08-2014 09:57

(23-08-2014 22:10)MistGun napisał(a):  Ej no, ale nie odpowiedzieliście mi, moge to gunfo wyłączyć? Bo ja jestem prawie stratny, ponieważ ad daily zabiera 100 i to ok. 200 a daje mi z 5 centów. A teraz jak będe miał tylko 8 reklam to już wogóle....

Nie da się tego wyłączyć.

btw. ktoś ma jakieś pytania co do PV i chciałby wejść do gry to zapraszam, na PW odpowiem na pytania, a na pierwszej stronie poradnik dla tych co w ogóle są "zieloni" w temacie Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Roben - 24-08-2014 10:22

(23-08-2014 22:17)szpilmen napisał(a):  Chce od jakiegoś czasu wejść w PV, tylko kto mi dokładnie wyjaśni skąd wiemy że ta strona to nie piramida?
Nigdy nic nie wiadomo i nikt ci nie da gwarancji.Wchodząc w takie serwisy investycyjne zawsze się trzeba liczyć z utratą kapitału.Inwestuj tyle by pogoodzic sie z ewentualną stratą.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - ManiekHoNoTu - 24-08-2014 14:41

czy wypłacać możemy na jaki chcemy potwel ?
czy wypłata tylko na ten z którego była wpłata


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 24-08-2014 14:43

(24-08-2014 14:41)ManiekHoNoTu napisał(a):  czy wypłacać możemy na jaki chcemy potwel ?
czy wypłata tylko na ten z którego była wpłata

Na jaki chcemy Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Skarpetek - 24-08-2014 14:46

Zarejestruje się z reffa w zamian za pomoc Smile Jestem zielony Big Grin


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts.HIT. - Punter - 24-08-2014 14:54

(24-08-2014 14:46)Skarpetek napisał(a):  Zarejestruje się z reffa w zamian za pomoc Smile Jestem zielony Big Grin

Bardzo proszę. Jak masz pytania to PW. Ale na początku zalecam samodzielnie trochę ogarnąć poradnik Smile