Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs (/Temat-CPM24-PL-OPINIA-Nowy-CPM-Dobre-stawki-i-prosty-interfejs-58043)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - mistrzseo - 02-12-2013 18:31

O kuzwa ale żeście odjebali teraz zajebisty serwis. Widać że sie rozwijacie. Stawki poszły w górę i to nawet nieźle . Dodany pop_up i co ciekawe zarabianie za link jest zajebiste już dorobilem sobie trochę za umieszczenie linku na moich fanpagach. Tak trzymać cpm24 najlepszy. Macie odemnie dużego plusa za te nowości w nowej wersji


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - lechoo - 02-12-2013 22:40

Od dwóch dni stronka CPM24.pl się nie ładuje.Też tak macie?


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - mistrzseo - 03-12-2013 10:30

Toc działa. Wyczysc cache w przeglądarce. Strona działa teraz z zarotna prędkością. Wrescie normalnie i szybko wczytuja sie banery reklamowe


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - CPM24.pl - 04-12-2013 12:37

Uwaga Uwaga 4 dniowa Promocja do 8 grudnia tylko dla użytkowników forum zarabiam.com!

Jeśli zarejestrujesz się w naszym serwisie napiszesz do nas „tylko na priv ,nie pod tematem” swój login w systemie cpm24.pl otrzymasz 10zł na start na swoje konto w cpm24.pl

Przypominam, że wprowadziliśmy wiele nowości zarobkowych np. skracanie linku, na którym zarabiamy oto przykład

Przykładowy link : http://cpm24.pl/link/f30d1c2dff

Jak można zarabiać na skracaniu linków:

1. Metoda Najlepsza: Facebook - dominator świata pod względem komunikacji społecznościowej. Daje nam możliwość zarabiania w bardzo łatwy sposób np. wrzucając link do zdjęcia lub ciekawego artykułu, czy też inne metody na ściąganie mase wejść przez zachęcające treści reklamowe na facebooku.

2. Metoda : zapytaj / odpowiadaj - polega na aktywnym pisaniu i zadawaniu pytań na zapytaj.com lub ask.fm lub inne
Jest to strona z wielkim ruchem na której zadaje się pytania i uzyskuję odpowiedzi.

3. Metoda YouTube - wszystkim bardzo dobrze znany serwis YouTube oferuje nam możliwość uzyskania sporej liczby wejść w nasze linki. Jeżeli publikujesz filmy możesz w opisie filmu umieścić link od cpm24.pl prowadzący na jakąś stronę związana tematycznie lub cokolwiek co zaciekawi oglądającego.

4.Metoda :Twitter - niesamowity serwis dający wielkie możliwości wystarczy napisać ciekawą wiadomość która zachęci czytelnika do kliknięcia w link ( ten serwis nie blokuje bezpośrednich linków z cpm24.pl)

5.Własny Blog - jeżeli masz już własnego bloga z ruchem możesz skracać artykuły lub dodać linki odsyłające do innych stron. Warto zaznaczyć, że można skorzystać również z bannera reklamowego, który wystarczy wstawić na stronę i zarabiać za samo wyświetlanie.

Więc można szybko zarabiać, jeśli się tylko chce!


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - Zarobiony_Koles - 04-12-2013 19:25

Hmmm. No to coś już zaczyna śmierdzieć, rozumiem aby przyciągnąć użytkowników takim czymś, ale darmowe pieniądze? Nie możliwe, no ale spróbuje zobaczę co będzie!


@EDIT

Co prawda dostałem do swojego portfela 10 zł, zamierzam zacząć się bawić tym..

Głównie chodzi mi, że mało kto daje za darmo pieniądze, więc to jest trochę dziwne, że taki nowy serwis daje 10 zł? Dużo tego było, ja nic nie chcę sugerować... Był też taki ermail, oferował duże stawki początkowo 1 zł za przeczytanego każdego emeila... To tylko przykład, ja nic nie sugeruje jak będę miał czas to sprawdzę jak wygląda sprawa czy naprawdę wypłacają ;] Może był by zmniejszony próg wypłat?


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - socialblur - 05-12-2013 08:42

Wypróbuję, zapowiada się ciekawie Smile


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - zila - 05-12-2013 12:08

Moja opinia na temat cpm24 jest NEGATYWNA.
W Czerwcu zleciłem wypłatę - do dnia dzisiejszego nie doszła...

Mimo wysyłanych wiadomości, firma nic mi nie odpisała.

(04-12-2013 12:37)CPM24.pl napisał(a):  2. Metoda : zapytaj / odpowiadaj - polega na aktywnym pisaniu i zadawaniu pytań na zapytaj.com

poprawny adres to zapytaj.pl


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - CPM24.pl - 05-12-2013 13:32

mamy wszystkie zlecone wypłaty opłacone! od początku działania systemu cpm24
jeśli nie otrzymałaś wypłaty napisz do nas przez formularz kontakt wyjaśnimy sprawę


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - zila - 05-12-2013 14:24

Wiadomość została wysłana.


RE: CPM24.PL - OPINIA - Nowy CPM Dobre stawki i prosty interfejs - zila - 06-12-2013 12:20

Wiadomość wysłana wczoraj, do dzisiaj żadnej odpowiedzi...