Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
moja kilkuletnia przygoda z ankietami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: moja kilkuletnia przygoda z ankietami (/Temat-moja-kilkuletnia-przygoda-z-ankietami-136875)



RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 21-04-2017 13:16

(20-04-2017 21:54)mintek14 napisał(a):  A więc greenpanthera wypłaca ? Strasznie spamowali ankietami i z każdej wywalali dlatego wywaliłem ich do scamu i widzę że to był błąd Big Grin

Wypłaca i to nawet po 2 czy 3 dniach i ankiety podobnie jak w clixsense np Opinion World i często tak miałam jak w clixsense było jakieś pierwsze pytanie i się nie zakwalifikowałam to tą samą ankietę miałam w greenpanthera i wtedy na tym pierwszym pytaniu zmieniłam odpowiedz i zrobiłam tą ankietę Smile


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 08-05-2017 15:36

Dzisiaj dostałam 50 zł z panelu opinie.pl Smile
Jakby co język paypal chwilowo zmieniłam na angielski

[Obrazek: opinie_08.05.png]

Jeszcze aktualnie czekam na 2 wypłaty z SW i 1 z reaktor opinii


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - smagi1709 - 09-05-2017 06:00

Ja na opinie.pl od momentu utworzenia konta nie otrzymałem ani jednej ankiety ;/

Są jakieś szczególne serwisy z ankietami, które poleciłabyś na start? Może takie, co dają dużo ankiet (widziałem post na 1szej stronie, ale nie wiem czy jest aktualny ;p)


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-05-2017 08:07

(09-05-2017 06:00)smagi1709 napisał(a):  Ja na opinie.pl od momentu utworzenia konta nie otrzymałem ani jednej ankiety ;/

Są jakieś szczególne serwisy z ankietami, które poleciłabyś na start? Może takie, co dają dużo ankiet (widziałem post na 1szej stronie, ale nie wiem czy jest aktualny ;p)

Generalnie to wszystkie te panele mają taką niestałą ilość ankiet, w każdym zauważyłam, że jest czas wysypu ankiet a potem dłużej prawie nic i tak raz w jednym raz w drugim, nie wiem od czego to zależy, pewnie od ilości pozyskanych zleceń, a mają miedzy sobą konkurencję.
W tej liście mniej więcej w nawiasach napisałam ile według mnie w ilości jest, ale to się ciągle zmienia i nic na to nie poradzę.

Do SW wczoraj napisałam i to mi właśnie odpisali Huh

Witamy,

Przepraszamy za opóźnienie, dziś wyjdą oba przelewy.


Pozdrawiamy,

Zespół SW


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 09-05-2017 18:55

Dostałam dziś na konto z panelu studentswatch Smile , ale nie dostałam maila jak zawsze z powiadomieniem.

[Obrazek: stwatch_09.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 15-05-2017 18:15

Dostałam wypłatę na konto z panelu reaktor opinii Smile


[Obrazek: reaktor_12.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - 11natinka11 - 17-05-2017 16:27

Dostałam wypłatę 30 zł z panelu Imasonline Smile
Niestety tam ostatnio kiepsko z ankietami...

[Obrazek: imas_16.05.png]


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - zozols1 - 17-05-2017 16:36

Zarejestrowałem się z twoich refów na 6 stronach, na sw miałem konto wcześniej i muszę przyznać, że z ankietami jest dość cienko. Przed 2 dni 2 ankiety z Reaktora ;/ Mam nadzieję, że to tylko chwilowy przestój.


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - dawids7627 - 17-05-2017 16:49

Ja na studentswatch dopiero 10 punktów bo od kilku dni mam konto ale widzę że słabo z tymi ankietami tam na razie na opinie.pl konto od tygodnia i żadnej ankiety nie było jeszcze dodatkowo coś tam skrobie na mypay ale aktualnie reklamy po 7 groszy mam Sad jedna dziennie się trafi za 25 gr zarobione 1,70 zł a robię to od poniedziałku
Wy polecacie jeszcze jakieś stronki z ankietami ?


RE: moja kilkuletnia przygoda z ankietami - wsite - 17-05-2017 17:22

To ile miesięcznie razem ze wszystkich programów wyciągasz?