Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 22:50

(03-12-2012 22:48)misza02 napisał(a):  
(03-12-2012 22:42)spinhack napisał(a):  Z firmą rumuńską jest tak że możesz nią zarządzać ale nie możesz w niej pracować. Jest to o tyle upierdliwe że musisz fizycznie jechać do Rumuni żeby cokolwiek w niej załatwić. Jakby ktoś chciał się pobawić to powiedzmy 0,5 XAU /1 aukcje mogę sprzedać pakiet większościowy w firmie z gazetami w Rumunii. Firma ma 2 filie, 3 stanowiska pracy i licencje na 25% (warta 15 euro na starcie). Dodatkowo na stocku ma 10 sztuk papieru, 52 gazety i 243 RON w na koncie. Nie ma aktualnie maszyny produkcyjnej. Ostatnio nic w tej firmie nie działałem bo nie mam czasu na ogarnianie dwóch firm na raz i nie chce mi się co chwila latać do Rumunii.

ogarnianie dwoch firm w roznych krajach to nie problem. problem jest taki, ze w RO jest kilka albo kilkanascie brukowcow

patrząc na rynek akcji firm to pierwsze 7 stron to same akcje brukowców które już x dni leżą i nie ma na nich chętnych
maxymalnie 1-2 miejsca pracy, 1 oddział - nic interesującego do zakupu te brukowce, szkoda złota na zakup ich akcji


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-12-2012 22:50

Oj tam, lecę na autopilocie staram się przed bułki nie wychodzić Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 03-12-2012 22:51

(03-12-2012 22:33)kamillowad napisał(a):  
(03-12-2012 22:29)WojaKk napisał(a):  
(03-12-2012 22:27)kamillowad napisał(a):  mam klopot z rejestracją

po wpisaniu wszystkiego wyskakuje:

A Database Error Occurred
Error Number: 1048
[undefined=undefined]
Column 'id_region' cannot be null

INSERT IGNORE INTO `users` (`username`, `password`, `sex`, `age`, `euro`, `gold`, `id_country`, `origin_country`, `id_region`, `energy`, `online_age`, `intelligence`, `influence`, `registration_date`, `registration_ip`, `new_events`, `new_mail`, `new_announcements`, `new_payments`, `banned`, `email`, `default_language_id`, `permanent_slave_of`, `perm_slave_from_date`, `user_hash`, `email_key`, `email_confirmed`, `sms_key`, `phone_confirmed`, `secret_question_id`, `secret_question_answer`, `phone_nr`) VALUES ('kamillowad', '0cad85421632d5006602ab4240355e21538f19bf', '1', '29', '0', '0', '167', '167', NULL, 10, 18, 10, 2.8, '2012-12-03 23:16:20', '89.22.215.78', 0, 0, 0, 0, 0, '[email protected]', 1, '25542', '2012-12-03 23:16:20', 'cvzpvm4foz06abktovpqa', 'vuga3fjcam3ezxxg', 0, 'bhr9ni', 0, '1', 'Maria', '517459403')

Filename: /var/www/_ci_application/modules/users/controllers/users.php

Line Number: 410[/undefined]


co to zrobić z tym?
Błąd po stronie gry, spróbuj jeszcze raz się zarejestrować a jak błąd nadal będzie się pokazywać to poczekaj aż to naprawią.

już 3 razy probowałem na rozne dane.. nie wiem na jaki mail napisac do nich bo nie można znaleźć..

dane dawaj zawsze prawdziwe, poczekaj troche bo jest jakis problem z rejestracja, tez przed chwila probowalem utworzyc konto i lipa. a dane musza byc poprawne wraz z nr telefonu bo inaczej kasy nie wyplacisz


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 22:55

(03-12-2012 22:50)spinhack napisał(a):  Oj tam, lecę na autopilocie staram się przed bułki nie wychodzić Tongue

bułka bardziej potrzebna jak brukowiec
bułka da energię i wpływ
do statystyk bez brukowca się obejdziesz, bez bułki spada ci znacząco i energia i wpływ


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-12-2012 22:56

(03-12-2012 22:50)tomazzi napisał(a):  
(03-12-2012 22:48)misza02 napisał(a):  
(03-12-2012 22:42)spinhack napisał(a):  Z firmą rumuńską jest tak że możesz nią zarządzać ale nie możesz w niej pracować. Jest to o tyle upierdliwe że musisz fizycznie jechać do Rumuni żeby cokolwiek w niej załatwić. Jakby ktoś chciał się pobawić to powiedzmy 0,5 XAU /1 aukcje mogę sprzedać pakiet większościowy w firmie z gazetami w Rumunii. Firma ma 2 filie, 3 stanowiska pracy i licencje na 25% (warta 15 euro na starcie). Dodatkowo na stocku ma 10 sztuk papieru, 52 gazety i 243 RON w na koncie. Nie ma aktualnie maszyny produkcyjnej. Ostatnio nic w tej firmie nie działałem bo nie mam czasu na ogarnianie dwóch firm na raz i nie chce mi się co chwila latać do Rumunii.

ogarnianie dwoch firm w roznych krajach to nie problem. problem jest taki, ze w RO jest kilka albo kilkanascie brukowcow

patrząc na rynek akcji firm to pierwsze 7 stron to same akcje brukowców które już x dni leżą i nie ma na nich chętnych
maxymalnie 1-2 miejsca pracy, 1 oddział - nic interesującego do zakupu te brukowce, szkoda złota na zakup ich akcji

Zgadza się konkurencja jest silna ciężko się tam przebić, z resztą większość tych firm jest od dupy strony zrobiona. Co do ogarniania to może w firmie handlowej jest łatwiej, jak masz jakąś inną to żeby np. kupić papier musisz za każdym razem być w Rumuni.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 23:00

misza widzę, że sprzedajesz z 1 i 2 firmy po 400 akcji po 50 xau Tongue
valentyn by kupił od ręki ale za 1 akcję by ci max dał 0.18 xau i jeszcze by ci kit wciskał jaki dobry interes robisz bekabekabeka


poczytał przy kolegach na czacie dzisiaj, że jest bezczelnym dupkiem Big Grin ( to za firmę wojakk)
żalił się do kolegów, że co my jemy w polsce bo kanapki mu nie schodzą - to mu pojaśniłem, że od dupka kto zna wojakk kanapek nie kupuje i kupował nie będzie Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - spinhack - 03-12-2012 23:02

Poza pewien pułap INFLUENCE bez gazet nie wyjdziesz, tu masz jak to jest liczone INFLUENCE = [( ENERGY + YEARS ) * INTELLIGENCE ] / 100 .


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 03-12-2012 23:03

firma handlowa to nie takie siup. po stronie rumunskiej jest wszystko ok. problem lezy w polsce. koszta pracy. dodatkowo firma handlowa jest podwojnie opodatkowana :/ i to jest najgorsze, ze w PL na kazda sprzedana kanapke potrzebujesz 1 faktury (mimo ze kupujacy chce kupic 10 szt kanapek to ty musisz zuzyc 10 faktur)


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - misza02 - 03-12-2012 23:05

(03-12-2012 23:00)tomazzi napisał(a):  misza widzę, że sprzedajesz z 1 i 2 firmy po 400 akcji po 50 xau Tongue
valentyn by kupił od ręki ale za 1 akcję by ci max dał 0.18 xau i jeszcze by ci kit wciskał jaki dobry interes robisz bekabekabeka


poczytał przy kolegach na czacie dzisiaj, że jest bezczelnym dupkiem Big Grin ( to za firmę wojakk)
żalił się do kolegów, że co my jemy w polsce bo kanapki mu nie schodzą - to mu pojaśniłem, że od dupka kto zna wojakk kanapek nie kupuje i kupował nie będzie Big Grin

dalem propozycje, a czy ktos skorzysta to bede sie cieszyl. na dzien dzisiejszy ta cena mnie w pelni satysfakcjonuje Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 23:08

(03-12-2012 23:05)misza02 napisał(a):  
(03-12-2012 23:00)tomazzi napisał(a):  misza widzę, że sprzedajesz z 1 i 2 firmy po 400 akcji po 50 xau Tongue
valentyn by kupił od ręki ale za 1 akcję by ci max dał 0.18 xau i jeszcze by ci kit wciskał jaki dobry interes robisz bekabekabeka


poczytał przy kolegach na czacie dzisiaj, że jest bezczelnym dupkiem Big Grin ( to za firmę wojakk)
żalił się do kolegów, że co my jemy w polsce bo kanapki mu nie schodzą - to mu pojaśniłem, że od dupka kto zna wojakk kanapek nie kupuje i kupował nie będzie Big Grin

dalem propozycje, a czy ktos skorzysta to bede sie cieszyl. na dzien dzisiejszy ta cena mnie w pelni satysfakcjonuje Big Grin

ciężko będzie sprzedać
nie brak dupków w stylu valenty który patrzy przejąć firmę za 2-3 euro w złocie na którą sam by musiał wydać ze 20 euro
jeszcze z koleżkami dupkami na czacie skomentuje, że głupi jesteś i smrodek w towarzystwie wzajemnej adoracji dupków pozostaje