Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 20:26

(03-12-2012 20:19)Blackers napisał(a):  O kurczę, to jeżeli teraz np widzę firmę która ma na sprzedaż 600 akcji, kupię wszystkie to firma staję się moja i w zakładce "companies" widzę już ją? Jeżeli tak, to czy oplaca się kupić takie akcje za 0.23 AXU? Czym się kierować przy kupnie takich akcji?

tak staniesz się właścicielem takiej firmy
te co mają takie stawki za akcje to szkoda uwagi na nie zwracać, bo tylko siedziba z 1 miejscem pracy, byś chcąc zarabiać musiał zainwestować w kolejne oddziały, miejsca pracy


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 20:27

(03-12-2012 20:21)bartex89 napisał(a):  zleciłem wypłate, nastepna sie juz zbiera

gratulacje bartex Smile
będzie 2 polak z wypłatą z gry Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 03-12-2012 20:27

dzieki dzieki Big Grin kilka dni i znow zagoszczę na liscie Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 03-12-2012 20:31

(03-12-2012 15:45)tomazzi napisał(a):  tak staniesz się właścicielem takiej firmy
te co mają takie stawki za akcje to szkoda uwagi na nie zwracać, bo tylko siedziba z 1 miejscem pracy, byś chcąc zarabiać musiał zainwestować w kolejne oddziały, miejsca pracy

Okej, dziękuję za pomoc Wink

bartex89 gratuluję.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 20:33

(03-12-2012 20:27)bartex89 napisał(a):  dzieki dzieki Big Grin kilka dni i znow zagoszczę na liscie Smile

też mam już na 2 ale nie wypłacam jeszcze, bo nie wiem czy nie wpłacę znowu i ta kasa się przyda bo trzeba chyba będzie szybciej niż myślałem kundla z drobiu żyjącego na wyspie zwanej fantazja zagonić do budy - mam nadzieje, że kleo mmichal i reszta nie będzie mi miała za złe, że dam po 10 stanowisk z płacą po 500 pln na kilka dni by kundla wytresować i pokazać mu gdzie jego miejsce w szeregu


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Blackers - 03-12-2012 20:37

(03-12-2012 20:33)tomazzi napisał(a):  też mam już na 2 ale nie wypłacam jeszcze, bo nie wiem czy nie wpłacę znowu i ta kasa się przyda bo trzeba chyba będzie szybciej niż myślałem kundla z drobiu żyjącego na wyspie zwanej fantazja zagonić do budy - mam nadzieje, że kleo mmichal i reszta nie będzie mi miała za złe, że dam po 10 stanowisk z płacą po 500 pln na kilka dni by kundla wytresować i pokazać mu gdzie jego miejsce w szeregu

Za taką kwotę to i ja z chęcią bym popracował.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 03-12-2012 20:39

bo na chwile obecna jak inni z tego refbacku maja pracowac jak innych oferta jest na gorze?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 20:40

(03-12-2012 20:37)Blackers napisał(a):  
(03-12-2012 20:33)tomazzi napisał(a):  też mam już na 2 ale nie wypłacam jeszcze, bo nie wiem czy nie wpłacę znowu i ta kasa się przyda bo trzeba chyba będzie szybciej niż myślałem kundla z drobiu żyjącego na wyspie zwanej fantazja zagonić do budy - mam nadzieje, że kleo mmichal i reszta nie będzie mi miała za złe, że dam po 10 stanowisk z płacą po 500 pln na kilka dni by kundla wytresować i pokazać mu gdzie jego miejsce w szeregu

Za taką kwotę to i ja z chęcią bym popracował.

jak każdy - ale to jak zrobię to tylko na kilka dni a nie na stałe Big Grin
mięso by musiał pewnie po 30 pln za szt sprzedawać prawdopodobnie by zarobić na takich stawkach za pracę Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 03-12-2012 20:41

(03-12-2012 20:39)bartex89 napisał(a):  bo na chwile obecna jak inni z tego refbacku maja pracowac jak innych oferta jest na gorze?

bartex mówisz o tej mojej ofercie 0.01$ za każdy dzień twojej pracy ??
tutaj możesz pracować u kogo chcesz mi tam rybka Tongue
chodzi o to by konto szło codziennie do pracy, nie ważne do kogo Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 03-12-2012 20:50

ile bonusu jest wtedy za 1 gracza?