Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 01-08-2014 21:58

(01-08-2014 21:55)sbgorka napisał(a):  Mysle, ze dostaniemy po wyplacie i amen, nie pociagna dluzej

mnie się coraz bardziej widzi, że do tych wyższych nie dadzą rady dojść
nie wiem na ile czekasz kwotowo więc ty może dostaniesz
ja już nie liczę nawet na to, że moją zrealizują
na szczęście prawie 500$ było ze sprzedanych reklam więc i tak czy tak bez wypłat ojooo dało dochód Big Grin


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 01-08-2014 22:04

Ja reklamuje reszte i idzie jakosSmile scam ale reklame ma dobra. Popatrz ja spadla ilosc reklam, wyczerpaly sie sroki uzytkownikow to reklamy spadly, ostatnia mi zaakceptowali w 5 min a nie 13h jak ostatnio. Poza tym popatrz na goscia z wyplat dostal 200 cos zaleglwgo w 1 dzien dostal nastepne 365 a jest na standard, pewnie wielu wygasili rr a ojoo teraz im wysyla kase. Wroca na prem i znowu beda w d


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 01-08-2014 22:08

(01-08-2014 22:04)sbgorka napisał(a):  Ja reklamuje reszte i idzie jakosSmile scam ale reklame ma dobra. Popatrz ja spadla ilosc reklam, wyczerpaly sie sroki uzytkownikow to reklamy spadly, ostatnia mi zaakceptowali w 5 min a nie 13h jak ostatnio. Poza tym popatrz na goscia z wyplat dostal 200 cos zaleglwgo w 1 dzien dostal nastepne 365 a jest na standard, pewnie wielu wygasili rr a ojoo teraz im wysyla kase. Wroca na prem i znowu beda w d

dokładnie myślę jak ty
my mamy rocznych vip a nowych nie kupimySmile
u mnie jeszcze rr są na miesiąc także już ich koniec bliski a brał nowych nie będę na pewno


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - draksone - 01-08-2014 22:32

Gdzie sprzedajecie reklamy ??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 01-08-2014 22:37

(01-08-2014 22:32)draksone napisał(a):  Gdzie sprzedajecie reklamy ??

ja na allegro
teraz już swoje linki tylko reklamuję


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-08-2014 07:23

Modek odpisal, ze wszyscy dostana kase jak minie czas ustalony w newsach admina. Powili to brzmi jak belkot zusu o emeryturach.. kiedys dostaniemy...


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - zarabiajsam - 02-08-2014 13:57

Jesli ktos chce chetnie sprzedam konto Wink
mam 2600 RR konto premium + wazne na ponad miesiac

Nie wieme jak sie tam reklamowac itp a ktos na pewno skorzysta.


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - xardas1020 - 02-08-2014 15:07

(02-08-2014 07:23)sbgorka napisał(a):  Modek odpisal, ze wszyscy dostana kase jak minie czas ustalony w newsach admina. Powili to brzmi jak belkot zusu o emeryturach.. kiedys dostaniemy...

modek to sobie może pisać ...
co do ZUS to też nie wiadomo co z nim będzie jak teraz by mieć na wypłatę świadczeń bierze z kasy państwa bo więcej wypływa jak wpływa
dodatkowo dziwie się tym wszystkim co ich pieniądze z ofe poszły do zus i pozostali zamiast wrócić do ofe


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-08-2014 15:16

Tez bym tak gadal jak by kase dostawal, a tak czekam jak drbil na maila z PP


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - sbgorka - 02-08-2014 16:24

Wszedzie mody odp, ze do 24 sierpnia ma byc kasa... ciekawe ile w tym praedy