Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) (/Temat-Zarabiaj-na-skracaniu-linkow-shorte-st-82026)



RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 12-04-2014 13:11

(12-04-2014 13:08)moneymaker44 napisał(a):  To co nie opłaca się już rejestrować?

czekaj czekaj Big Grin napisałem do nich, pewnie nie tylko ja.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sebeq245 - 12-04-2014 16:16

Do mnie tak napisali:

Also - PayPal had a bug and sent wrong amount to wrong people. Please refung the wrong PayPal amount so we can transfer the correct one Smile


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - czerson - 12-04-2014 16:35

Chłopy nie macie się co martwić short wyjaśnił na czym problem stoi ze strony Paypala był jakiś bug.

Informacja od Shorte.st z fanpage

tutaj jest problem z płatnościami.
Niektórzy z was otrzymał niewłaściwą ilość pieniędzy poprzez PayPal błąd - mamy rozwiązanie problemu. Chcielibyśmy prosić o zwrot pieniędzy w celu uzyskania prawidłowej wysokości.
Payoneer - kilka osób wciąż czekają na wypłaty - przepraszam za opóźnienie. Ciężko pracuje na dokonywanie płatności.

Chris (Shorte.st Support)


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - OtherName - 12-04-2014 18:09

Orientujecie się czy z nimi można pisać po polsku, czy jedynie angielski? Jak wiadomo firma ze Szczecina.
Pisałem do nich po angielsku, ale po co tak sporo możnaby po PL :h


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 12-04-2014 19:34

(12-04-2014 16:35)czerson napisał(a):  Chłopy nie macie się co martwić short wyjaśnił na czym problem stoi ze strony Paypala był jakiś bug.

Informacja od Shorte.st z fanpage

tutaj jest problem z płatnościami.
Niektórzy z was otrzymał niewłaściwą ilość pieniędzy poprzez PayPal błąd - mamy rozwiązanie problemu. Chcielibyśmy prosić o zwrot pieniędzy w celu uzyskania prawidłowej wysokości.
Payoneer - kilka osób wciąż czekają na wypłaty - przepraszam za opóźnienie. Ciężko pracuje na dokonywanie płatności.

Chris (Shorte.st Support)

<3 mówiłem Smile))) czekam na wypłatke hehhee


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - MilanFan - 12-04-2014 20:14

(12-04-2014 18:09)OtherName napisał(a):  Orientujecie się czy z nimi można pisać po polsku, czy jedynie angielski? Jak wiadomo firma ze Szczecina.
Pisałem do nich po angielsku, ale po co tak sporo możnaby po PL :h

Śmiało możesz po polsku. Wink


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kaskader - 12-04-2014 21:47

Szalony więcej niż w zeszłym miesiącu zarobiłeś?


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - Szalony - 12-04-2014 21:53

(12-04-2014 21:47)kaskader napisał(a):  Szalony więcej niż w zeszłym miesiącu zarobiłeś?

num


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - kolorpurpury - 13-04-2014 10:25

Wszystko fajnie, dostałem maila, że wysłali złą kwotę na paypal. Tylko, że na paypal nic nie dotarło. Mam zweryfikowane konto ale nałożone jakieś ograniczenia. Wysłałem im już skany dokumentów ale te ograniczenia chyba nie mają wpływu na otrzymywanie wypłat.


RE: Zarabiaj na skracaniu linków (shorte.st) - sebeq245 - 13-04-2014 15:00

Mi dalej nie wysłali ;(