Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie (/Temat-BTC-Bitcoiny-za-darmo-na-bocie-81331)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - kac22mtb - 11-01-2014 17:00

Pomocy!
Mam zainstalowany program Empire Viever tylko nie wiem jak wsadzić tam ten plik index, który odsyła do indexów 1-5, w których to są moje strony.
[Obrazek: 44524765_beztytuu.jpg]

Rozumiem, że wchodzę tutaj [Obrazek: 44524766_beztytuu1.jpg]

I co dalej?
Z góry dzięki za pomoc Smile


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - bartekbtm - 11-01-2014 17:10

tam nie wsadzisz tych stron, na stronie empire umieszczasz link do "strony głównej" która będzie przekierowywała na różne podstrony. Stronę główną możesz zrobić chociażby na blogspocie + skrypt który masz w pliku index(na Twoim screenie).
reszta na podobnej zasadzie: tworzysz strony które przekierowują na adres coinurl lub inny.


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - kac22mtb - 11-01-2014 19:57

Chyba załapałem o co chodzi. Czy ktoś może sprawdzić czy o taki efekt chodziło? Smile Dzięki wielkie!
przetestuj mnie

Edit: Jeśli chodziło właśnie o to to coś nie działa. Wkleiłem ten adres do empire views. Wejść mam 20+ a na CoinURL zaliczony jeden. Jakieś pomysły co jest nie tak?


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - bartekbtm - 12-01-2014 16:01

było wspomniane o tym stronę lub dwie temu. empire słabo nabija, hitleap jest dużo lepszy Wink


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - kac22mtb - 12-01-2014 17:25

Dzięki serdeczne za podpowiedź. Przeglądałem poprzednie strony, ale spałem... (a swoją drogą, czemu masz taką samą końcówkę nicku jak ja, tylko od tyłu? Smile, sorki za off)


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - czak_norris - 13-01-2014 03:45

@ kac22mtb
ale mnie zmylił twój podpis - napisałeś 0,22 BTC, a tam freebitco.in Sad

Cieszę się, że udało Ci się ustawić wszystko jak trzeba.


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - kac22mtb - 13-01-2014 18:15

@ czak_norris
Sorki za podpis, miało być podchwytliwie i jak widać działa nawet na wyjadaczy Smile

A no udało mi się ustawić, tylko mam pewne obawy odnośnie banów. Czy mógłbyś napisać ile mniej klików dziennie nabijasz? Ile przypada na jeden link i jak często zmieniasz linki? Pytam Ciebie, bo jeszcze nie dostałeś bana, więc pewnie nie nabijasz 24h na dobę Cool


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - bartekbtm - 14-01-2014 11:30

czy mi się wydaje czy obniżyli stawki?
co do pytania wyżej, ja przeważnie wbijam 150-350 choć coinurl nie wszystko później zlicza


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - czak_norris - 16-01-2014 19:49

Mam ustawione Empire - z tego wchodzi raptem kilkanaście na dobę + HitLeap na 3 linkach losowych (ocb i poradnik jak to zrobić TUTAJ) - po 10 wejść na godzinę.
Do tego kliki z tego forum, z fanpage na FB i stronki btcbot.1k.pl.


RE: [BTC] Bitcoiny za darmo na bocie - kac22mtb - 17-01-2014 10:30

Ustawiłem w HitLeap 60 wejść na godzinę Smile Jak brałem mniej to wbijało powiedzmy od 11:00 do 11:35 i dalej dziura do 12:00. Stwierdziłem, że to za bardzo rzuca się w oczy i ustawiłem tak, żeby przez całą godzinę wbijało... Najwyżej mnie złapią i skończy się rumakowanie.