Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 30-01-2013 08:29

W niedzielę i to po kilku godzinach od zlecenia. Od tamtej pory nie zlecałem nowej.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 30-01-2013 14:54

ja czekam 3 dni i nic


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - sebek1298 - 30-01-2013 14:58

[Obrazek: r5il4u.jpg]

Nadal płacą Big Grin Taka rada dla wszystkich wykonujących zadania na crowdflowerze. Potrzebujemy przeglądarki Chrome z pluginem Easy Auto Refresh. Kiedy jesteśmy w wyborze zadania klikamy na niego ppm i wybieramy opcję Otwórz w nowym oknie Otworzy się okno z zadaniem tyle że będzie na całej stronie. Wtedy klikamy na ikonkę Easy Auto Refresher'a i ustawiamy czas na 5 sekund po czym klikamy start i czekamy aż pojawi się zadanie.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 30-01-2013 16:08

a o kturej ?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - tomazzi - 30-01-2013 16:17

(30-01-2013 16:08)lukasz9669 napisał(a):  a o kturej ?

nie podkreśla ci człowieku jak piszesz, że robisz błąd i to taki ortograf, że dziecko w 1 klasie już wie jak się pisze o której ....


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 30-01-2013 19:21

Czekam drugi dzień na pierwszą wypłate. Dziwi mnie tylko dlaczego tam tk mało ludzi jest online na surweywage, i niecałe 1k ludzi zarejestrowanych.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 30-01-2013 19:33

@up doczekasz się Smile Na tych serwisach jest wogóle mało ludzi online nawet na mad gora 10. A mówisz niecałe 1k jak ja się tam rejestrowałem to było niecałe 600 Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Dexper - 30-01-2013 19:57

Serwis w 100 % wypłacalny polecam.Macie może taki problem , że task o nazwie "New Rules" od GrownFlower w ogóle nie ma do zrobienia , tylko cały dzień jest "Thanks for your hard Work" i nawet Auto Refresh nie pomaga , bo nie znajduje.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - mordimer12 - 30-01-2013 20:02

Czasem tak jest Dexper. Co do tego portalu (surveymad) wypłaca, wczoraj dla sprawdzenia zleciłem 0,12$ i doszło. Dzisiaj był fajny task za 5 pts w 30 minut zdążyłem zrobić 0,85$


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - alizen - 30-01-2013 23:05

Scam nie wypłaca już długi czas. Sprawdzcie sobie załącznik