Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: NIEAKTUALNY Dziennik pracy PPA/Suby (/Temat-NIEAKTUALNY-Dziennik-pracy-PPA-Suby-86344)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 27-04-2014 22:56

DZIEŃ 61 [MIESIĄC 2]

Co udało mi się dziś zarobić?
3.62$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Forum o Androidzie.
Dodałem 5 postów na bloga.
Dodałem filmy na yt.
Promowanie filmów.
Pomaganie refom.


Kwietniowy cel:
68.42$ / 100$

Liczba Nisz: 15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
No dziś mało czasu, jutro znowu do budy... No cóż, jutro ide odebrać ekiepa z poczty (Je*any listonosz zostawił awizo, mimo, że było trzeba odebrać z podpisem... facepalm) i wreszcie będę mógł się odstresowywać od PPA. Lol
No to do jutra! Smile


RE: Dziennik magika w PPA :) - Krissu - 27-04-2014 23:05

(27-04-2014 22:56)ErgePL napisał(a):  
DZIEŃ 61 [MIESIĄC 2]

Co udało mi się dziś zarobić?
3.62$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Forum o Androidzie.
Dodałem 5 postów na bloga.
Dodałem filmy na yt.
Promowanie filmów.
Pomaganie refom.


Kwietniowy cel:
68.42$ / 100$

Liczba Nisz: 15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
No dziś mało czasu, jutro znowu do budy... No cóż, jutro ide odebrać ekiepa z poczty (Je*any listonosz zostawił awizo, mimo, że było trzeba odebrać z podpisem... facepalm) i wreszcie będę mógł się odstresowywać od PPA. Lol
No to do jutra! Smile

Skoro z podpisem, no to musiał zostawić awizo.. Tongue
PS. E-fajka złe uzależnienie, uwierz. Tongue

Co do celu, będzie ciężko, ale życzę raz jeszcze powodzenia!


RE: Dziennik magika w PPA :) - szufliko - 28-04-2014 05:19

No coz powodzeniaWink
No tak dzisiaj znowu do szkoly, rozumiem cieTongue


Odp: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 28-04-2014 05:58

No celu do maja nie dobije. Ogóle to słabo bo mi popadały filmy i kanały jak muchy. Teraz wszystko nadrabiam i jest coraz lepiej.

Wystukane z LG L3 Smile


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 28-04-2014 23:04

DZIEŃ 62 [MIESIĄC 2]

Co udało mi się dziś zarobić?
0.00$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Forum o Androidzie.
Nic.


Kwietniowy cel:
68.42$ / 100$

Liczba Nisz: 15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ZBAAAAAAAAAAANOOOOOOOOOWAAAAAAAAAALIIIIIIIIIIII MI KOOOOOONTTTTTTTO NA JUUUUUUTUUUUUBIIIIIIIE! 4 Angry 4 Dość spoooore było te konto bo troche tych filmów tam miałem, więc wszystko od nowa. Sad
Na cóż, ale fajka jest i o wiele łagodniej reaguję na takie sytuacje. Tongue
Cytat:PS. E-fajka złe uzależnienie, uwierz. Tongue
Jak kolega da szluga nawet na spróbowanie, jednemu sie spodoba, jednemu nie. Mi aqrat sie to spodobało i wiecie jak to idzie dalej i dalej... Smile
No to do jutra! Lol


RE: Dziennik magika w PPA :) - vankosiara - 28-04-2014 23:49

Nigdy nie dawaj więcej niż 1 film na 1 konto.
1 konto = 1 film


Odp: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 29-04-2014 00:11

No w sumie... Ale dają mi bany na kanały, a nie na gmaila. Lol

Wystukane z LG L3 Smile


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 29-04-2014 22:08

DZIEŃ 63 [MIESIĄC 2]

Co udało mi się dziś zarobić?
4.86$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Forum o Androidzie.


Kwietniowy cel:
73.28$ / 100$

Liczba Nisz: 15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

HURRA!!! Nie zakończyłem tego miesiąca gorzej niż poprzedniego! Jak jutro wpadnie z jeden lead to i tak będzie dobrze! Z tego co widzę, leady wpadają nawet nie z projektu "X", ani nie z hacków. Raz wpadł lead z hacków, a projekt "X" został se taki rozwalony z jedną działającą subdomeną. Nie wiem kiedy znajde czas na poprawienie tego. Czekam aż ku*wa zaczną wpadać leady z hacków! Big Grin Miało być tak dobrze, a wyszło chu*owo... Blush
Ale jest dobrze, bo coś zarabiam, tylko nie z tego czego bym chciał. pokerface
No dobra, to tyle!
Do jutra!


RE: Dziennik magika w PPA :) - ErgePL - 30-04-2014 22:10

DZIEŃ 64 [MIESIĄC 2]

Co udało mi się dziś zarobić?
0.00$ [AstroCash]

Co ogólnie robiłem?
Forum o Androidzie.


Kwietniowy cel:
73.28$ / 100$

Liczba Nisz: 15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

No i kończymy kwiecień nie powodzeniem. Schodzimy o kilka naście dolarów niżej, bo coraz słabiej. W kwietniu pracowałem "tak se" i to prawdopodobnie jest powodem słabych zarobków.
Maju chcę się wziąć ostro w garść i dodawać po minimum 3 posty na bloga i jak czas pozwoli, jeden film na YouTube. Pierwsze co po szkole to bierzemy się za bloga. Pracować będziemy ostro. Będzie ciekawie i dlatego zapraszam was do śledzenia dziennika. Lol

Majowy cel:
0$ / 50$

No to chyba... Tak, to tyle co chciałem wam napisać. Ja biorę się za bloga i do jutra! Smile


RE: Dziennik magika w PPA :) - szufliko - 01-05-2014 13:45

Nom powodzeniaWink