Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 25-12-2013 21:29

Napisałem na priv Smile


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 27-12-2013 17:58

ja pieprze co za ludzie na tym tym forum z gry. Cfaniaki pieprzone, jakby to ze cos pomoga to im uszczuplilo budzet. No i tak jakby to oni z kieszeni za ta gre placili. Powiedzieli ze mam spadac do sponsora swojego bo od nich sie nic nie dowiem. Polaczki, najlepiej ejszcze jakby mogli gzies podjebac to by to zrobili.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 27-12-2013 20:23

Maladama zacznij też trochę myśleć samodzielnie, gdy wchodzę na czat to ty zawsze tam spamujesz( co,jak,gdzie,kiedy itd.). Chciałabyś żeby wszyscy Ci mówili co masz robić a ty byś tylko klikała. Ja rozumiem, że początkujący nie wiedzą niektórych rzeczy i chcą się dowiedzieć, sam też podpowiadam choćby na tym forum, ale Ty chcesz żeby ktoś Ci po kolei mówił co jak i gdzie klikać a tak się nie da.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - maladama - 28-12-2013 09:44

hehe dobre. No skoro czegos nie wiem i nie wyczytalam tutaj na forum to skad mam sie to dowiedziec?? Pytam a nie spamuje, od spamu sa tam inni. Duzo rzeczy sama sie dowiedzialam z tutoriali na youtube i jesli ktos tam pyta a ja wiem to odpowiem. Nie chowam swojej wiedzy jesli ktos zapyta bodlaczego mialabym nie pomoc?? Przeciez jak ktos bedzie lepszy od emnie to nie znaczy ze mi zabierze kase. Poza tym udzielam sie tam tez, chociazby dajac dobra prace dla polakow, a jak ty czytasz tylko wycinki z czatu to nie moj problem. CHyba jak tos dla mnie mleko produkuje to normalne ze sie zapytam ile to mleko w polsce kosztuje, bo skad mam to wiedziec??

ale ok ogolnie to nie musze nic juz wiedziec...


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - SpeakerMS - 28-12-2013 23:27

Zarejestrowany z refa. Ile obecnie zarabiacie na tym?


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - blendsky - 29-12-2013 00:54

Zarejestrowany z reflinka ! Wink

Potraktuje to jako grę a nie zarobek zobaczymy co z tego wyjdzie.


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - MarketGlory - 30-12-2013 15:41

(28-12-2013 23:27)SpeakerMS napisał(a):  Zarejestrowany z refa. Ile obecnie zarabiacie na tym?

Witam nie da się określić ile ktoś da radę zarobić na początku bo to zależy od wielu rzeczy , o czym pisałem w poradnikuBig Grin


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - blake94 - 31-12-2013 14:16

Może mi ktoś powiedzieć jak zmienić kraj przy rejestracji np. Z Polski na USA lub UK. Z góry dziękuje


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - patulsky1337 - 31-12-2013 18:49

ładnie wszystko opisane, dzisiaj się zarejestrowałem.

szkoda tylko, że zapomniałeś o istotnej rzeczy.... nie opisałeś jak się wypłaca ; /


RE: Marketglory: Opis,poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Karimes - 31-12-2013 20:17

Jutro wybory do rządu, aby móc głosować wystarczy mieć minimum 5 energii. Sam również kandyduje także liczę na Wasze głosy.