Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 10-10-2013 23:38

lol to sie nie oplaca jesli to prawda... po co placic 0,07 golda za pracownika ktory pozyje 3 tygodnie... lepiej sobie takiego wyprodukowac za 25 zarelka ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-10-2013 10:46

Tak dużo lepiej produkować samemu albo kupować od innych graczy bo stoją od 0,01 do 0,03 złota. Dodali politykę w grze i każdy kto ma 3 lub wyższy poziom może głosować lub proponować nowe reformy bonusowe w państwie. Zapraszam do zakładki Politics Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 11-10-2013 10:49

ej dziwne bo ja mam 20 tych never dies i oni macie racje umieraja, ale sie odradzaja na nowo lol... ^^ wlasnie mi zginelo 4 i odrodzili sie na nowo <lol2>


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-10-2013 10:54

Być może ale ja myślałem że oni żyją bo cmentarz daje im jeszcze dodatkowe 10 albo więcej dni. To jest dziwna kwestia jeszcze nie ogarnięta przeze mnie Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 11-10-2013 11:11

no ja tez nieogarniam bo patrzac na cmentarz wciaz mam 4 gosci tylko ktorzy zmarli mi te 2 tyg temu, a co chwile pokazuje mi ze ktos umarl a jednak na tym cmentarzu nie laduje ^^ poza tym jak sie wejdzie w budynek jakis gdzie jest ten pracownik never dies i najedzie na niego to pisze ile dni jeszcze zyje, a jak na never dies jest to nie pisze nic ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-10-2013 11:14

Ale dobra nie ma co rozpaczać. Lepiej że jest tak i mamy ciągle naszym mieszkańców xD. Nową ustawę proponuję: każdy kto wyczyści ląd z przeszkody dostanie zwrot zużytych surowców od państwa w wysokości 20% Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 11-10-2013 11:17

a ja zaproponowalem nie wiem co nawet, co tydzien chyba po 1 clay <lol2> i wszyscy daja na tak ;d


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Resick - 11-10-2013 11:20

Poszło z refa Smile
Pozdrawiam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-10-2013 11:28

Resick na pw masz poradnik. Głosujcie na ustawy. Myślę że proponuje ustawy które urozmaicą i ułatwią gre Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - krkox12 - 11-10-2013 14:33

Poszło z refa