Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - WrongWay - 18-12-2015 14:26

Zapraszam, poradnik już jest Smile

http://zarabiam.com/Temat-MPA-Strategia-zarobki-125796


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 18-12-2015 15:32

(18-12-2015 14:26)WrongWay napisał(a):  Zapraszam, poradnik już jest Smile

http://zarabiam.com/Temat-MPA-Strategia-zarobki-125796

Fajny poradnik, poszedł reput Smile


RE: MyPaingAds - kuba275 - 18-12-2015 18:09

Cześć. Warto jeszcze zaczynać tutaj? Mam zamiar włożyć 100$ albo 150$. Ktoś może zechce zostać moim sponsorem lub ma dla mnie jakąś oferte. Jak wygląda sytuacja w programie? tzn. ile mają kasy czy wypłacają ilość użytkowników i ile już czasu stoi? Pozdrawiam


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 18-12-2015 19:16

kuba275 dostałeś PW Smile


RE: MyPaingAds - Kemesz - 18-12-2015 21:29

(18-12-2015 18:09)kuba275 napisał(a):  Cześć. Warto jeszcze zaczynać tutaj? Mam zamiar włożyć 100$ albo 150$. Ktoś może zechce zostać moim sponsorem lub ma dla mnie jakąś oferte. Jak wygląda sytuacja w programie? tzn. ile mają kasy czy wypłacają ilość użytkowników i ile już czasu stoi? Pozdrawiam

Moim zdaniem na obecną chwilę nie warto. Postaraj się sam ocenić sytuację na chłodno i nie daj się omamić przez 'sponsorów'. Jestem w tym programie, lecz nie polecam go innym i nie rozrzucam refów. Wg. mnie czas zwrotu jest za długi ze względu na ogromny repurchase. Możesz nie zdążyć odzyskać wkładu a program padnie z racji tego, że już chwilę działa.


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 18-12-2015 21:38

(18-12-2015 21:29)Kemesz napisał(a):  
(18-12-2015 18:09)kuba275 napisał(a):  Cześć. Warto jeszcze zaczynać tutaj? Mam zamiar włożyć 100$ albo 150$. Ktoś może zechce zostać moim sponsorem lub ma dla mnie jakąś oferte. Jak wygląda sytuacja w programie? tzn. ile mają kasy czy wypłacają ilość użytkowników i ile już czasu stoi? Pozdrawiam

Moim zdaniem na obecną chwilę nie warto. Postaraj się sam ocenić sytuację na chłodno i nie daj się omamić przez 'sponsorów'. Jestem w tym programie, lecz nie polecam go innym i nie rozrzucam refów. Wg. mnie czas zwrotu jest za długi ze względu na ogromny repurchase. Możesz nie zdążyć odzyskać wkładu a program padnie z racji tego, że już chwilę działa.
Dlaczego tak twierdzisz?
Tak samo mówiono pół roku temu o TM a on nadal działa więc chciałbym się dowiedzieć na jakiej podstawie tak sądzisz?


RE: MyPaingAds - kernst - 18-12-2015 21:39

Długi czas zwrotu? Czas zwrotu to ok. 2 miesiące w zależności od inwestycji, czyli tyle co w TM Smile
Ja mogę szczerze polecić ten program, oczywiście z uwzględnieniem ryzyka. Dlaczego? Spójrz na historię ile ostatnio powstało nowych programów i wszystkie prawie upadły już w dniu startu niestety Smile


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 18-12-2015 22:02

kemesz, nie rozumiem Twojego stwierdzenie nie warto bo program działa już jakiś czas ...
właśnie dlatego, że działa jakiś czas wiemy, że admin jeśli są problemy reaguje w czas i porę, że program mimo chwilowych zawirowań (jak chwilowe zablokowanie pp) działa, płaci i nalicza Smile
ja jak liczyłem to około 50 dni na zwrot z inwestycji potrzebny jest Wink
HYIPY to zawsze ryzyko, ale ten program ma sporą zaletę ... repurchase jest wysokie dzięki temu w programie nie zacznie brakować gotówki oraz PayPal, gdyby program się zwinął odzyskamy wkład Wink
a po 3 niski próg wejścia zachęca kolejne osoby nawet z niewielkim wkładem do inwestowania Smile
z 73$ w 7 dni 102$ przy jednym poleconym, to chyba dobry wynik ? miesiąc reinwestycji i można wypłacić to co się zainwestowało podczas następnych 30 dni Smile

ja jutro inwestuję w program 250$, nie robiłbym tego,gdybym nie uważał, że program jeszcze minimum pół roku będzie płacił, a przewiduję, że dużo dłużej .... impreza


RE: MyPaingAds - kernst - 18-12-2015 22:33

Dokładnie, dużą zaleta jest sam PayPal w którym można założyć spór i odzyskać kasę Smile


RE: MyPaingAds - WrongWay - 19-12-2015 00:23

(18-12-2015 21:29)Kemesz napisał(a):  
(18-12-2015 18:09)kuba275 napisał(a):  Cześć. Warto jeszcze zaczynać tutaj? Mam zamiar włożyć 100$ albo 150$. Ktoś może zechce zostać moim sponsorem lub ma dla mnie jakąś oferte. Jak wygląda sytuacja w programie? tzn. ile mają kasy czy wypłacają ilość użytkowników i ile już czasu stoi? Pozdrawiam

Moim zdaniem na obecną chwilę nie warto. Postaraj się sam ocenić sytuację na chłodno i nie daj się omamić przez 'sponsorów'. Jestem w tym programie, lecz nie polecam go innym i nie rozrzucam refów. Wg. mnie czas zwrotu jest za długi ze względu na ogromny repurchase. Możesz nie zdążyć odzyskać wkładu a program padnie z racji tego, że już chwilę działa.

Na moje to "ogromny" repurchase jest wlaśnie zaletą, potwierdzającą wiarygodność i stabilność programu. Ot, takie zabezpieczenie, coby wszyscy nie zaczęli nagle wypłacać masowych ilości pieniędzy Smile Mów co chcesz, ale dla mnie lepiej te 100-200$ wrzucić tutaj, a nie w takiego Trafficmonsoon'a, dlaczego? Proste, przy paczkach po 50$ repurchase na sensownym poziomie trwa wieki, tymczasem w MPA każdy dolar się liczy. Nawet biorąc pod uwagę system 70/30 (w którym nie ma nic złego moim zdaniem, przynajmniej człowieka nie korci wypłacić wszystkiego, co najwyżej wkład początkowy i tyle).